Dodaj do ulubionych

Korki autobusowe

23.09.03, 12:32
Dziś rano o 8:15 na przystanek Ekspresowa w stronę Centrum podjechały kolejno
(praktycznie wszystkie naraz):
723, 723 (drugi), 801, 508, 186, 509, 133 i E-4
Wcześniej przez dobre kilka minut nic nie podjeżdżało (poza 101).
Nie wiem jak było dalej bo wsiadłem do E-4.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka