olka1975
03.11.03, 17:45
chce w tym tygodniu wykorzystac przedluzony bilet weekendowy pkp i pojezdzic
z warszawy w kilka miejsc na szybkie zwiedzanie -torun,malbork,lublin. moze
jest KTOS komu sie tez bedzie tak chcialo??? czekam na kontakt jakis. moj
mail olka 1975@gazeta.pl
ps. mam 28 lat.