Dodaj do ulubionych

SZUKAM!!!!!!!!!!!!

03.11.03, 17:45
chce w tym tygodniu wykorzystac przedluzony bilet weekendowy pkp i pojezdzic
z warszawy w kilka miejsc na szybkie zwiedzanie -torun,malbork,lublin. moze
jest KTOS komu sie tez bedzie tak chcialo??? czekam na kontakt jakis. moj
mail olka 1975@gazeta.pl
ps. mam 28 lat.



Obserwuj wątek
    • niech Re: SZUKAM!!!!!!!!!!!! 03.11.03, 17:59
      28 lat i szybkie zwiedzanie?
      • sloggi Re: SZUKAM!!!!!!!!!!!! 03.11.03, 18:01
        Szybko minęło te 28 lat.
    • olka1975 Re: SZUKAM!!!!!!!!!!!! 03.11.03, 18:16
      do kolegow- zalosni jestescie....
      bez pozdrowien
      • niech Re: SZUKAM!!!!!!!!!!!! 03.11.03, 18:19
        Myslisz ze lektura twojego postu uczynila nas zalosnymi? Myslisz sie - juz
        bardziej zalosni nie bedziemy.
        PS. Zycze udanego szybkiego zwiedzania.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka