kamil.ran
21.03.09, 12:49
po dwóch latach rządów HGW nareszcie doczekalismy się wysypu nowych
inwestycji, szkoda ze tak późno ale lepiej późno niz wcale. W końcu
zacznie sie budowa Mostu Północnego, II linii Metra, wezła
Łopuszańska i Marsa, buduje się stadion Legii, Warszawa zakupi 186
nowych tramwajów, wymienia się tabor autobusowy.