dennis_lance
02.09.09, 10:44
ZTM tak się chełpi swoim nowym beniamikiem, czyli 190 (fajny,
przyznaję, przynajmniej na siedząco mogę wreszcie jechać do
pracy :P), ale www.ztm.waw.pl chyba tej radości nie podziela. Po
pierwsze - wbrew rzeczywistości - według "tuby" 190 jeździ przez
Leszno i obsługuje przystanki MŁYNARSKA 01 oraz LESZNO 01. Po drugie
nikt nie napisał słowa o skierowaniu 190ki na trambuspas podczas,
gdy napisano w tym kontekście o tymczasowym kikucie Z-2. O co
chodzi? :O
A po kolejne, to wychodzi mi, że od 01.10.2009 190 powinno kursować
z częstotliwością co najmniej 4*/7.5/4//10. Zobaczymy, jak będzie...
* - rano w kierunku Jelonek okresowo co 3 minuty!