emes-nju
22.07.09, 12:18
LINK
Nienachalnie, niedydaktycznie za to bardzo po ludzku.
Szkoda, ze takie teksty raczej nie trafia do targetu, czyli bywalcow
sobotnich dyskotek. Target czyta "Fakt" i "Superekspress", w ktorych
informacje o masakrze i owszem sie pojawia, ale bez zadnych
refleksji - raczej w charakterze sensacji. Bohaterowie tych sensacji
staja sie wiec BOHATERAMI. Martwymi, ale za to po swoich 5 minutach
slawy...