07.02.06, 01:55
ile tak mniej więcej bym musiała mieć siana na zrobienie certyfikatu?
Obserwuj wątek
    • toja3003 tak mniej więcej to 07.02.06, 09:19
      zero siana w głowie.
      • rangersss Re: tak mniej więcej to 07.02.06, 09:31
        hehe. Nic dodac nic ujac...
        • la_titude Re: tak mniej więcej to 07.02.06, 16:55
          cały stóg siana i to nie wiem czy wystarczy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka