ampolion 14.02.06, 00:27 W odniesieniu do organizacji: "member in good standing"; członek rzeczywisty? Chyba jest coś lepszego, ale nie przypominam sobie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanula Re: Członek 14.02.06, 11:44 Widzę, że nikt się nie pokusił o odpowiedź, więc spróbuję, choć to nie moja działka. Otóż obawiam się, że "member in good standing" to nie to samo, co "członek rzeczywisty". "In good standing" może oznaczać "o nieposzlakowanej reputacji" albo "spełniający wszystkie wymagania", różnie to bywa w zależności od kontekstu. Natomiast "członek rzeczywisty" to, o ile mi wiadomo, "fellow". Odpowiedz Link Zgłoś