14.02.06, 00:27
W odniesieniu do organizacji: "member in good standing"; członek rzeczywisty?
Chyba jest coś lepszego, ale nie przypominam sobie.
Obserwuj wątek
    • hanula Re: Członek 14.02.06, 11:44
      Widzę, że nikt się nie pokusił o odpowiedź, więc spróbuję, choć to nie moja
      działka. Otóż obawiam się, że "member in good standing" to nie to samo, co
      "członek rzeczywisty". "In good standing" może oznaczać "o nieposzlakowanej
      reputacji" albo "spełniający wszystkie wymagania", różnie to bywa w zależności
      od kontekstu. Natomiast "członek rzeczywisty" to, o ile mi wiadomo, "fellow".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka