Dodaj do ulubionych

Jaki program?

17.05.07, 18:23
Szukam fajnego(i w miare taniego) programu do nauki angielskiego dla
poczatkujacych. Ogladam na stronkach rozne "Talk to me", "Tell me more"itp i
kompletnie nie wiem jaki wybrac.
Co polecacie dla osoby, ktora ma juz pewne podstawy ale musi te podstawy dosc
szybko podszkolic.
Thank you from the mountanin:)
Obserwuj wątek
    • pakonet Re: Jaki program? 19.05.07, 10:22
      Jeżeli chcesz się uczyć słownictwa, wypróbuj serwis www.englishtutor.pl.
      Można tam uczyć się słówek online - wszystkie słówka mają nagrania, jest sporo
      przykładowych zdań. Sprawdź szczególnie te dwa kursy:

      www.englishtutor.pl/angielskie-slowka/kursy/englishstarter/ - English Starter
      www.englishtutor.pl/angielskie-slowka/kursy/rozmowki-angielskie/ -
      English To Go
    • gerwaz Re: Jaki program? 21.05.07, 22:11
      ja polecam supermemo do nauki slowek (nie jest drogie)
      a do "osluchania sie" radio bbc1
      www.bbc.co.uk/radio/aod/networks/radio1/live.shtml
      do tego kilka stronek i forów zbieżnych z Twoimi zainteresowaniami i zrobi się
      lekko, łatwo i przyjemnie :)

      pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka