Dodaj do ulubionych

Ferguson - czy mozna odkodowac

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.06, 14:18
witam

zastanawiam sie nad kupnem takiego tunera
www.allegro.pl/item148415479_ferguson_2818_malo_uzywany_gwarancja_bcm_.html

tylko slyszalem, ze wiekszosc polskich programow jest na nim kodowanych.

Czy mozna je rozkodowac jakos?
Obserwuj wątek
    • jerry-15 Re: Ferguson - czy mozna odkodowac 09.12.06, 07:19
      To jest prosty tuner FTA, odbierzesz na nim tylko programy niekodowane.
      Aby odkodować polskie programy potrzebna jest karta i moduł CI.
      Z tego co wiem tylko Cyfra + "daje" same karty, moduł zwykle trzeba dokupić.
      W tym modelu Fergusona nie ma miejsca na moduł CI, są w tunerach serii 50xx,
      70xx, 80xx - więcej informacji znajdziesz na: www.ferguson.pl , www.hollex.pl
      Pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka