Dodaj do ulubionych

najbardziej romantyczny utwor muzyczny

    • Gość: monia79 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.aster.pl 23.09.04, 18:06
      Oto moja lista:
      1. Williams "Angels" lub "She's the one" 2. Bryan Adams "Heaven" 3. De
      mono "Zostańmy sami jeden dzień" lub "Dwa proste słowa" 4.Sade "No ordinary
      love" 5. Frankie goes..."The power of love" 6."Lady in red" wiadomo kogo 7.
      No i oczywiście "Said I loved you but I lied" chyba Boltona, jak słyszę ten
      tekst to się rozpływam 8.Byłabym zapomniała Marvin Gay? "Sexual healing" dobrze
      mnie nastraja, nawet jak nie mam ochoty,hehe.
    • pumaaa Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 23.09.04, 20:10
      "my bad side" papa roach :P
      a tak powaznie
      wiekszosc utworów stinga i sade
      the corrs- "forgiven not forgotten
      • Gość: SEXY BRUNETKI Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.eia.pl 17.01.05, 08:18
        1.Another Level- fREAK ME
        2.Jessica Simpson - ANGELS
        3.Jessica Simpson - TAKE MY BREATH AWAY
        4.Jennifer Lopez - COULD THI BE LOVE
        5.Jennifer Lopez - PROMISE ME YOU'LL TRY
        6.Kylie Minogue - LOVING DAYS
        IDEALNE NA ROMANTYCZNY WIECZÓR WE DWOJE TO:
        1.GINUWINE - LOVE YOU MORE
        2.BEYONCE - SPEECHLESS
    • Gość: K Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 20:27
      Brian Adams "Have you ever love the woman"
      • Gość: lalal Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.zax.pl 23.09.04, 20:30
        a dla mnie z szybkich wszystkie piosenki sean paula, a z pościelówek this love
        craiga amstronga i come over jennifer lopez, której jak nie lubię to mnie
        pozytywnie zaskoczyła
    • magdooha Dragostea din tei 23.09.04, 22:55
      O-ZONE - DRAGOSTEA DIN TEI

      Ma-ia-hii
      Ma-ia-huu
      Ma-ia-hoo
      Ma-ia-haa

      Alo, Salut, sunt eu, un haiduc,
      Si te rog, iubirea mea, primeste fericirea.
      Alo, alo, sunt eu Picasso,
      Ti-am dat beep, si sunt voinic,
      Dar sa stii nu-ti cer nimic.

      Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
      Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
      Chipul tau si dragostea din tei,
      Mi-amintesc de ochii tai.

      Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
      Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
      Chipul tau si dragostea din tei,
      Mi-amintesc de ochii tai.

      Te sun, sa-ti spun, ce simt acum,
      Alo, iubirea mea, sunt eu, fericirea.
      Alo, alo, sunt iarasi eu, Picasso,
      Ti-am dat beep, si sunt voinic,
      Dar sa stii nu-ti cer nimic.

      Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
      Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
      Chipul tau si dragostea din tei,
      Mi-amintesc de ochii tai.

      Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
      Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
      Chipul tau si dragostea din tei,
      Mi-amintesc de ochii tai.

      x4 Ma-ia-hii
      Ma-ia-huu
      Ma-ia-hoo
      Ma-ia-haa

      Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
      Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
      Chipul tau si dragostea din tei,
      Mi-amintesc de ochii tai.

      Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
      Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
      Chipul tau si dragostea din tei,
      Mi-amintesc de ochii tai.

      :-)
      • pumaaa Re: Dragostea din tei.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 25.09.04, 16:34
        takiego pawika jeszcze nie pusciłam... bleeeeeee
      • Gość: asieńka cudowne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 11:36
        Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever - najpiękniejsza romantyczna piosenka
        Kasia Lesing - Z daleka kocham Cię
        Mariah Carey - Open Arms
        Szymon Wydra - Nie wiem ską dwieje wiatr
        The Streets - Blinded by the Lights
        Ceine Dion - I Love You
        Kancelaria - Zabiore Cię właśnie tam

        To są moje ulubione - naprawdę POLECAM
    • Gość: devilishka Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: 212.244.180.* 24.09.04, 11:46
      Stacja Warszawa - LADY PANK - kochamy ten utwór z moim Tygrysem:)
      • Gość: koneserka ŁO NARESZCIE KTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:42
        kto taki ludzki wpisał Lady Pank!! dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!
    • ghalib Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 24.09.04, 23:58
      Tam wcześniej ktoś dawał Briana Adamsa, racja a oprócz:
      Brian Adams "Have you ever loved a woman" z filmu Don Juan de Marco < rewelka
      Bon Jovi "Always" < poczytaj słowa
      Gary Barlow "For ever love" < koleś jest z rozpadniętego boysbandu ale piosenka
      wyciska łzy, szczerze polecam, polecam i jeszcze raz polecam
      Jeśli chodzi o Polskie to chyba nie ma ANI JEDNEJ porządnej, wszystko jakieś
      takie sztuczne.
      • Gość: dziecko_szczęścia Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 25.09.04, 16:31
        switchfoot- You (z równie pięknego filmu " szkoła uczuć")
        3 doors down- here without you
        bruce springsteen- streets of Philadelphia
        faith hill - there you`ll be
        staind- so far away
        seether ft. amy lee - broken
      • Gość: koneserka płytka istoto!!!!!!!!! IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:44
        nie wiem gdzies Ty sie wychował ale chyba na jakims gnoju, hihi bo jak mozna
        tak napisac "Jeśli chodzi o Polskie to chyba nie ma ANI JEDNEJ porządnej,
        wszystko jakieś
        > takie sztuczne." a tak a propo to ciekawe ile rozumiesz z tych
        anglojęzycznych??! i love you baby ??!! chyba tylko
    • Gość: Anulka Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.04, 17:13
      Aaliyah "The One I Gave My Heart To"
      NAS "K-I-SS-I-N-G"
      Toni Braxton "Un break My heart"
      Brandy "Have you ever"
      Usher "U Got It Bad" suuuper
      Lenny Kravitz "I belong to you"
      i więcej już nie wymyślam :)
      • Gość: Liloo Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.crowley.pl 25.09.04, 17:34
        Edzia Górniak:
        -Miles and miles
        -Sleep with me
        -Hold on your heart
    • Gość: xyz Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 09:59
      Myslovitz-Dla Ciebie i Długość dźwięku samotności
    • Gość: bunny Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 13:06
      Zdecydowanie najlepsza jest "Nothing compares to you" - Sinead O'Connor
      Polecam wszystkim
    • Gość: ja:) Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 12:30
      Virgin "nie zawiedz mnie"
      B.craven "promise me"
      • Gość: Magda Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 12:58
        Oczywiście U2 -"One", "With or without you"
        Norah Jones -"Sunrise", "What am I to you"

    • Gość: oleńka Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.04, 13:27
      bez chwili zastanowienia-Joe Satriani "Cryin'"!! odlatuje przy tym.... i
      jeszcze "Always with me, always with you" i "Love thing"(też oczywiście JS)
      genialne!
      • ala18 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 03.10.04, 20:36
        piosenka z filmu top gun! kocham ją!
    • Gość: don jankos Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.klc.vectranet.pl 02.10.04, 15:28
      winds od change - naturalnie... tralalalala
    • Gość: Jacek Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.04, 18:48
      "Telephon Line" Electric Light Orchestra. Przy tym utworze zakochałem się w
      swojej żonie-27 pażdziernika będziemy obchodzić 25-lecie ślubu!
    • iwoneczka1 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 02.10.04, 19:07
      She is like the wind...Patrick Swayze
    • Gość: ANIA Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.b.jawnet.pl 02.10.04, 22:32
      najpiekniejszy...richard marx-right here waiting...
      alez sie rozmarzylam....
      caluski
    • Gość: bobby Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 15:32
      najlepszejszy utwor KULT DO ANI
    • Gość: koneserka LUDZIE ZAWIEDLISCIE MNIE!!!!!!!!!!!!! IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:51
      jedyna devilishka, napisała o Lady Pank, niestetty tylko o jednej:( a tu tyle
      utworów. ludzie kto nie lubi i nie zna nie umie zanucic??!! ZAWSZE TAM GDZIE
      TY!!! dla niewstajemniczonych to jedna z nielicznych piosenek nie pisanych
      przez teksciarzy, tylko przez samego mistrza gitarki Borysewicza (tu wielkie
      pochwały dla tego Człowieka)
      "Ona"
      "znowu pada deszcz"
      "jak młode orły"
      moze nie romantyczna ale przeciez "MAŁA WOJNA" jedna z moich
      ulubionych!!!!!!!!!!!!!! i WIELE WIELE INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!

      a po za tym queen Zb. ONE YEAR OF LOVE; A KIND OF MAGIC I tez jeszcze sporo!!!

    • Gość: SAPPY Mirosław Czyżykiewicz.... koniecznie przeczytaj IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.10.04, 16:35
      Czyżykiewicz Mirosław

      Jednym szeptem

      Jednym szeptem jednym gestem
      jednym drgnieniem powiek zmieniasz
      zawstydzenie kiedy jesteś
      w zamyślenie gdy cię nie ma

      mam tyle słów jest ich siła
      życzeń i pragnień jak w kolędzie
      gdzie się podziały kiedy byłaś
      czy się odnajdą gdy znów będziesz...

    • Gość: Autorka FRAGILE-STING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.04, 23:14
    • Gość: Ewelina Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: 80.51.229.* 06.10.04, 09:18
      Ludzie nie słyszeliście jeszcze najlepszych piosenek jakie znam, ale będę tak
      dobra i się z Wami podzielę: Lifehouse "Everything" (była w "Tajemnicach
      Smallville" na koniec jak Lona tańczyła z kolesiem który poszedł na wojnę czy
      gdzieś) a druga to Elisa "Heaven Out Of Hell" (zresztą wszystkie jej utwory są
      bomba jak dla mnie).
    • Gość: lu "join me" HIM'a IP: *.pk.edu.pl 06.10.04, 11:37
      • apsik87 odpowiedz na hima-co z a.... 15.05.05, 00:54
        co za baran.....
    • Gość: l tu ventana, andy y lucas, o matce hehehe IP: *.pk.edu.pl 06.10.04, 11:42
    • Gość: Evelajn Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: 81.219.117.* 06.10.04, 17:13
      "Uratuj mi zycie" Rozi Rozmus, z filmu "uprowadzenie Agaty"
      CUUUUDEŃKOOOO!!!!!!!!! oraz Univers "W PERŁY ZMIENIC DESZCZ"...
      PIEKNOSC....Pozdrawiam:*
      • Gość: lalique Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.04, 20:19
        To ja jeszcze dopiszę:
        - Playground Love AIR (genialny utwór, nastrojowy, pulsujący)
        - Ain't Got You ALICIA KEYS
        - Diary ALICIA KEYS
        - If You're Gone MaTCHBOX TWENTY (śpiewa Rob Thomas ten od Smooth Santany)
    • Gość: Martyna 19 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 11:07
      Evanescence " my immortal "
    • Gość: big sexy Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.05, 15:06
      david gray-this years love
      led zeppelin-i can`t quit you baby
      dru hill-in my bed
      leeann rimes-please remember
      baby bash- sexy eyes i feeling me
      mario winans-i don`t wanna know
      dmx-don`t gotta go home
      mandy moore-only hope
      monica ft. 112-i`ll be right here waiting for you-przerobka richarda marxa
      destinys child-dangerously in love
      to tyle na poczatek





Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka