Gość: monia79 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.aster.pl 23.09.04, 18:06 Oto moja lista: 1. Williams "Angels" lub "She's the one" 2. Bryan Adams "Heaven" 3. De mono "Zostańmy sami jeden dzień" lub "Dwa proste słowa" 4.Sade "No ordinary love" 5. Frankie goes..."The power of love" 6."Lady in red" wiadomo kogo 7. No i oczywiście "Said I loved you but I lied" chyba Boltona, jak słyszę ten tekst to się rozpływam 8.Byłabym zapomniała Marvin Gay? "Sexual healing" dobrze mnie nastraja, nawet jak nie mam ochoty,hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
pumaaa Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 23.09.04, 20:10 "my bad side" papa roach :P a tak powaznie wiekszosc utworów stinga i sade the corrs- "forgiven not forgotten Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SEXY BRUNETKI Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.eia.pl 17.01.05, 08:18 1.Another Level- fREAK ME 2.Jessica Simpson - ANGELS 3.Jessica Simpson - TAKE MY BREATH AWAY 4.Jennifer Lopez - COULD THI BE LOVE 5.Jennifer Lopez - PROMISE ME YOU'LL TRY 6.Kylie Minogue - LOVING DAYS IDEALNE NA ROMANTYCZNY WIECZÓR WE DWOJE TO: 1.GINUWINE - LOVE YOU MORE 2.BEYONCE - SPEECHLESS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 20:27 Brian Adams "Have you ever love the woman" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalal Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.zax.pl 23.09.04, 20:30 a dla mnie z szybkich wszystkie piosenki sean paula, a z pościelówek this love craiga amstronga i come over jennifer lopez, której jak nie lubię to mnie pozytywnie zaskoczyła Odpowiedz Link Zgłoś
magdooha Dragostea din tei 23.09.04, 22:55 O-ZONE - DRAGOSTEA DIN TEI Ma-ia-hii Ma-ia-huu Ma-ia-hoo Ma-ia-haa Alo, Salut, sunt eu, un haiduc, Si te rog, iubirea mea, primeste fericirea. Alo, alo, sunt eu Picasso, Ti-am dat beep, si sunt voinic, Dar sa stii nu-ti cer nimic. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. Te sun, sa-ti spun, ce simt acum, Alo, iubirea mea, sunt eu, fericirea. Alo, alo, sunt iarasi eu, Picasso, Ti-am dat beep, si sunt voinic, Dar sa stii nu-ti cer nimic. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. x4 Ma-ia-hii Ma-ia-huu Ma-ia-hoo Ma-ia-haa Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pumaaa Re: Dragostea din tei.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 25.09.04, 16:34 takiego pawika jeszcze nie pusciłam... bleeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asieńka cudowne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 11:36 Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever - najpiękniejsza romantyczna piosenka Kasia Lesing - Z daleka kocham Cię Mariah Carey - Open Arms Szymon Wydra - Nie wiem ską dwieje wiatr The Streets - Blinded by the Lights Ceine Dion - I Love You Kancelaria - Zabiore Cię właśnie tam To są moje ulubione - naprawdę POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: devilishka Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: 212.244.180.* 24.09.04, 11:46 Stacja Warszawa - LADY PANK - kochamy ten utwór z moim Tygrysem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneserka ŁO NARESZCIE KTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:42 kto taki ludzki wpisał Lady Pank!! dziekuje!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ghalib Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 24.09.04, 23:58 Tam wcześniej ktoś dawał Briana Adamsa, racja a oprócz: Brian Adams "Have you ever loved a woman" z filmu Don Juan de Marco < rewelka Bon Jovi "Always" < poczytaj słowa Gary Barlow "For ever love" < koleś jest z rozpadniętego boysbandu ale piosenka wyciska łzy, szczerze polecam, polecam i jeszcze raz polecam Jeśli chodzi o Polskie to chyba nie ma ANI JEDNEJ porządnej, wszystko jakieś takie sztuczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziecko_szczęścia Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 25.09.04, 16:31 switchfoot- You (z równie pięknego filmu " szkoła uczuć") 3 doors down- here without you bruce springsteen- streets of Philadelphia faith hill - there you`ll be staind- so far away seether ft. amy lee - broken Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneserka płytka istoto!!!!!!!!! IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:44 nie wiem gdzies Ty sie wychował ale chyba na jakims gnoju, hihi bo jak mozna tak napisac "Jeśli chodzi o Polskie to chyba nie ma ANI JEDNEJ porządnej, wszystko jakieś > takie sztuczne." a tak a propo to ciekawe ile rozumiesz z tych anglojęzycznych??! i love you baby ??!! chyba tylko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anulka Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.04, 17:13 Aaliyah "The One I Gave My Heart To" NAS "K-I-SS-I-N-G" Toni Braxton "Un break My heart" Brandy "Have you ever" Usher "U Got It Bad" suuuper Lenny Kravitz "I belong to you" i więcej już nie wymyślam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liloo Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.crowley.pl 25.09.04, 17:34 Edzia Górniak: -Miles and miles -Sleep with me -Hold on your heart Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 09:59 Myslovitz-Dla Ciebie i Długość dźwięku samotności Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bunny Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 13:06 Zdecydowanie najlepsza jest "Nothing compares to you" - Sinead O'Connor Polecam wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja:) Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 12:30 Virgin "nie zawiedz mnie" B.craven "promise me" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 12:58 Oczywiście U2 -"One", "With or without you" Norah Jones -"Sunrise", "What am I to you" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleńka Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.04, 13:27 bez chwili zastanowienia-Joe Satriani "Cryin'"!! odlatuje przy tym.... i jeszcze "Always with me, always with you" i "Love thing"(też oczywiście JS) genialne! Odpowiedz Link Zgłoś
ala18 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 03.10.04, 20:36 piosenka z filmu top gun! kocham ją! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: don jankos Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.klc.vectranet.pl 02.10.04, 15:28 winds od change - naturalnie... tralalalala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.04, 18:48 "Telephon Line" Electric Light Orchestra. Przy tym utworze zakochałem się w swojej żonie-27 pażdziernika będziemy obchodzić 25-lecie ślubu! Odpowiedz Link Zgłoś
iwoneczka1 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny 02.10.04, 19:07 She is like the wind...Patrick Swayze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANIA Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.b.jawnet.pl 02.10.04, 22:32 najpiekniejszy...richard marx-right here waiting... alez sie rozmarzylam.... caluski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobby Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 15:32 najlepszejszy utwor KULT DO ANI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneserka LUDZIE ZAWIEDLISCIE MNIE!!!!!!!!!!!!! IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:51 jedyna devilishka, napisała o Lady Pank, niestetty tylko o jednej:( a tu tyle utworów. ludzie kto nie lubi i nie zna nie umie zanucic??!! ZAWSZE TAM GDZIE TY!!! dla niewstajemniczonych to jedna z nielicznych piosenek nie pisanych przez teksciarzy, tylko przez samego mistrza gitarki Borysewicza (tu wielkie pochwały dla tego Człowieka) "Ona" "znowu pada deszcz" "jak młode orły" moze nie romantyczna ale przeciez "MAŁA WOJNA" jedna z moich ulubionych!!!!!!!!!!!!!! i WIELE WIELE INNYCH!!!!!!!!!!!!!!! a po za tym queen Zb. ONE YEAR OF LOVE; A KIND OF MAGIC I tez jeszcze sporo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SAPPY Mirosław Czyżykiewicz.... koniecznie przeczytaj IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.10.04, 16:35 Czyżykiewicz Mirosław Jednym szeptem Jednym szeptem jednym gestem jednym drgnieniem powiek zmieniasz zawstydzenie kiedy jesteś w zamyślenie gdy cię nie ma mam tyle słów jest ich siła życzeń i pragnień jak w kolędzie gdzie się podziały kiedy byłaś czy się odnajdą gdy znów będziesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewelina Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: 80.51.229.* 06.10.04, 09:18 Ludzie nie słyszeliście jeszcze najlepszych piosenek jakie znam, ale będę tak dobra i się z Wami podzielę: Lifehouse "Everything" (była w "Tajemnicach Smallville" na koniec jak Lona tańczyła z kolesiem który poszedł na wojnę czy gdzieś) a druga to Elisa "Heaven Out Of Hell" (zresztą wszystkie jej utwory są bomba jak dla mnie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l tu ventana, andy y lucas, o matce hehehe IP: *.pk.edu.pl 06.10.04, 11:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Evelajn Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: 81.219.117.* 06.10.04, 17:13 "Uratuj mi zycie" Rozi Rozmus, z filmu "uprowadzenie Agaty" CUUUUDEŃKOOOO!!!!!!!!! oraz Univers "W PERŁY ZMIENIC DESZCZ"... PIEKNOSC....Pozdrawiam:* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalique Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.04, 20:19 To ja jeszcze dopiszę: - Playground Love AIR (genialny utwór, nastrojowy, pulsujący) - Ain't Got You ALICIA KEYS - Diary ALICIA KEYS - If You're Gone MaTCHBOX TWENTY (śpiewa Rob Thomas ten od Smooth Santany) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martyna 19 Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 11:07 Evanescence " my immortal " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: big sexy Re: najbardziej romantyczny utwor muzyczny!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.05, 15:06 david gray-this years love led zeppelin-i can`t quit you baby dru hill-in my bed leeann rimes-please remember baby bash- sexy eyes i feeling me mario winans-i don`t wanna know dmx-don`t gotta go home mandy moore-only hope monica ft. 112-i`ll be right here waiting for you-przerobka richarda marxa destinys child-dangerously in love to tyle na poczatek Odpowiedz Link Zgłoś