Dodaj do ulubionych

CO O TYM MYŚLICIE???

07.09.04, 18:39
Niedawno kochałam się z facetem, bez zabezpieczenia. Od dwóch miesięcy biorę
pigułki, ale byłam na wakacjach i żaden lekarz mnie nie chcial przyjąć w
rezultacie zamiast wziąść pigułkę 7 dnia wzięłam dwie dziewiątego, no a
dziesiątego spałam z nim. siódmego dnia od feralnego stosunku zrobiłam test-
wynik był negatywny. Dziesiątego dnia byłam na badaniu ginekol.i też nic nie
wykazało.Ale wciąz się boję, że zaszłam, Co o tym myślicie. Po jakim czasie
od nieprzyjęcia pigułki dochodzi do uwolnienia komórki jajowej??!!!
Obserwuj wątek
    • asica23 Re: CO O TYM MYŚLICIE??? 08.09.04, 10:54
      Zrób jeszcze jeden test przed okresem i nie panikuj. Myślę, że gdybyś była w
      ciąży to test by już to wykrył. Rozumiem Twój strach, ale nie martw się na
      zapas! Pozdr :)
    • asica23 Re: CO O TYM MYŚLICIE??? 08.09.04, 10:56
      Aaa, a komórka jajowa jest tak czy siak uwalniana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka