IP: *.aster.pl 19.02.05, 21:05
...co prawda mam 16 lat,ale mam już kompleks^_^ i wydaje mi się że on już tak
zostanie...
..a mianowicie chodzi o biust...Mój "wielki" rozmiar to ...aż wstyd sie
przyznać...75A...=/
i już wydaje mi się ze wiecej nie urośnie;/ moja mama ma mały i chyba ja też
zostane taka mało urodziwa^_^ hehe
O kupieniu normalnego -ładnego stanika moge pomarzyć...a co dopiero bluzka z
dekoltem albo kostium kapielowy...żeby wszyscy mieli niezły ubaw? nie dzięki..
OMG RATUNKU....hehe
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: aaa Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 21:34
      Tja...
      A ja mam odwrotnie... 75D jest za maly! Sproboj znalesc lasny biustonosz w
      takim rozmiarze!
      Panienki z 75B maja do wyboru do koloru...
      • ni3mand Re: Małe... 19.02.05, 21:53
        Ona_Młoda mysle ,ze nie ma powodu do rozpaczy, Jestem od ciebie starsza, a mam
        taki sam rozmiar. Na plazy pokazuje sie z stroju dwuczesciowym a biustonosze
        kupuje bez problemu: sportowe,z koronka itp...
        I niektorym facetow podoba sie maly biust, wierz mi :)
        Pozdrawiam :)
      • bajka228 Re: Małe... 20.02.05, 11:10
        to prawda... ja mam 70-75B - do wyboru do koloru :)
        • Gość: mancia Re: Małe... IP: 195.150.224.* 20.02.05, 11:37
          rzeczywiście super, że nam o tym napisałaś. Przepraszam - że powtórzyłaś zdanie
          autorki.
    • Gość: ona_mloda Re: Małe... IP: *.aster.pl 19.02.05, 22:02
      Myślisz że się podobają??
      haha jak zakładam stanik niema mowy o zgarbieniu sie leciutko czy schyleniu
      się...bo wiadomo co sie dzieje...=/ eeeh
      • bajka228 Re: Małe... 20.02.05, 11:54
        na serio nie wszystkim chlopakom/facetom podobaja sie duze piersi. ja znam
        wielu, ktorzy wola maly biust.
        ps. ja w wieku 16 lat tez mialam A a teraz jest B.
    • Gość: ona_młoda Re: Małe... IP: *.aster.pl 20.02.05, 12:07
      hehe dzięki za pocieszenie =)
      • Gość: kate Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 13:46
        A ja mam za duzy biust i marze o mniejszym:( Duzy biust ma swoje zalety ale
        wiecej wad:/ Pobiegaj sobie na WF-ie heheh i pomysl jak lekko Ci sie biega,
        odechce Ci sie duzego biustu:) Ale skoro masz 16 lat to mysle ze sie
        rozwiniesz jeszcze... pozdrawiam:)
    • Gość: ......... Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 00:01
      ku pocieszeniu piersi mogą urosnąć tak to 21 roku....takżee uszka do góry...a
      nawet jeżeli nie to nie martw się jak facet kocha nprawdę to nic mu nie
      przeszkadza :)))) Grunt to nawet ten najmniejszy biust nosić z dumą ;) zawsze
      to najpiękniejszy bo własny :))))
      • Gość: marta Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 18:44
        Kidyś nosiłam 75B,po rodzeniu dziecka krztałt na szczęście się nie zmienił ale
        mam 70A
    • Gość: średnie Re: Małe... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.05, 18:48
      A co ty masz nosić w biustonoszu, chyba tylko żeby koledzy mieli z czego
      strzelać
      • cnjry Re: Małe... 21.02.05, 20:08
        A ja wole male piersi niz duze, nie chce byc uduszony w nocy.
        • bajka228 Re: Małe... 21.02.05, 20:11
          moj kolega ma taka teorie, ze fajny biuscic to taki, ze jedna bąbka miesci sie
          w jednej dloni.
          • Gość: Pysia Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 12:02
            A ja mam maly biust i jestem z niego dumna nie chcialabym wiekszego bo nie chce
            byc mlekodajna krowa poza tym mojemu chlopakowi bardzo sie podoba =0)
            • Gość: g Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 13:33
              ja też mam mały i jestem gdfzieś w tym wieku co ty, i też się nie łudze bo moja
              mama tez nie ma czym się pochwalić, ale co zrobic tego nie zmienie - tym się nie
              przejmuję :P raczej zamartwiam się paroma zbędnymi gramami...
    • Gość: gosiak Re: Małe... IP: 82.160.7.* 22.02.05, 14:35
      ja w twoim wieku- a bylo to 2 lata temu tez mialam podobne kompleksy, ba nawet
      wczesniej- bo w podstawowce bylam jedna z ostatnich ktore zaczely nosic stanik,
      ale masaż męską dlonią chyba cos zdzialal, bo teraz mam rozmiar 75c tylko ze
      wlasnie tu sie problemy zaczynają, wszystkie te slodkie czuci urocze staniczki
      są do rozmiaru b75, na dodatek maja pelno gąbki w środku.
    • Gość: me Re: Małe... IP: *.dip.t-dialin.net 22.02.05, 16:29
      kup push up i ciuchy ktore optycznie powiekszaja biust a twoj dekolt zrobi sie
      bardziej urodziwy;)
    • Gość: Słoneczko =D Re: Małe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 22:09
      haj mozesz tylko sie cieszyc!! Mówie ci!!!Wiem ze swojego
      doswiadczenia.......chetnie bym sie zaminiła.....a najciekawsze jest to że moja
      siostra blixniaczka ma taki sam jak ty i naprawde chetnie bym swój oddała!! Nie
      załamuj sie!! Sa gorsze pwoody!!! Buzka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka