Gość: ona_młoda=/
IP: *.aster.pl
19.02.05, 21:05
...co prawda mam 16 lat,ale mam już kompleks^_^ i wydaje mi się że on już tak
zostanie...
..a mianowicie chodzi o biust...Mój "wielki" rozmiar to ...aż wstyd sie
przyznać...75A...=/
i już wydaje mi się ze wiecej nie urośnie;/ moja mama ma mały i chyba ja też
zostane taka mało urodziwa^_^ hehe
O kupieniu normalnego -ładnego stanika moge pomarzyć...a co dopiero bluzka z
dekoltem albo kostium kapielowy...żeby wszyscy mieli niezły ubaw? nie dzięki..
OMG RATUNKU....hehe
pozdrawiam