Dodaj do ulubionych

co robic..

IP: *.2city.net 09.03.05, 23:17
co robic by nie zepsuc zwiazku?czy mezczyzna ktory nie jest w stanie
zaakceptowac wad wygladu czy charakteru podkreslajac je umie kochac?
n.zobaczyl blizne po poparzeniu i mnie bez makijazu?podkresla to ,patrzy z
zaciekawieniem?
Obserwuj wątek
    • Gość: me Re: co robic.. IP: *.dip.t-dialin.net 09.03.05, 23:56
      to wszystko zalezy od tego czy cie kocha jak tak to zawsze jestes dla niego
      piekna i zadna inna laska nie jest lepsza-wiem bo moj facet tak mnie
      dowartosciowuje ze czuje sie czasem najpiekniejsza na swiecie :)super uczucie;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka