Gość: Natalya IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 16.04.05, 17:34 Cześć, poprosiłam o stronke , przysłono hehe, tu jets fajna rzecz www.fasco- csc.com/index_e.html , ale nieumim znleźć baterii, moze ktoś da sobie ztym radę. Pozdrawiam. Natalya. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gracz Re: Hehe, IP: 217.153.84.* 17.04.05, 13:15 bateria jest w koncu łożka ( naprzeciw poduszki) ja nie wiem co z tą baterią i kasetka zrobić a ty wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 16:43 Znaczy w szufladzie jest czerwone pudełko, a jak sie je już wyjmie to trza je otworzyć pierścieniami oraz takim białym patykiem, a jak sie to juz otworzy to potem potrzeba kasety oraz baterii, ale bateria jets niebieska, właśnie niemoge jej znaleźć,moze ty coś wymyślisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co dalej Re: Hehe, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.05, 17:04 obejrzalam filmik.. ale nadal nie moge sie wydostac z pokoju.mam juz wszystko.tzn baterie 2. obraczki 2 . patyk. kasetke. puste opakowanie od cd, kartke, klucze 3, sluchawki. no i co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 17:24 Bo jak ten ziomek tam wiruje na tej scianie to on na koncu pkazuje taka gwiazdke to właśnie po wyświetleniu filmu, na czerwonej scianie tzreba kliknąć w to miejsce w którym była gwiazdka, pokazuje sie sejf, tylko nieiwem jak szyfr skombinować, moz ety wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 17:32 Kod do sejfu to 4117, a potem śrubokrętem wyciąga się klamke z drzwi, wygrywając gre. ale jeśli komuś przyjachała sie ta gra to polecam strone www.fasco-csc.com/works/viridian/index_e.php tu też jets taka gra, ale muszę przynać ze trudnijesza, ja bede grać, a jeśli ktoś będzie chciał powalczyć z pokojem ze mna będzie mi miło. Pozdrawiam. Natalya. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo tylko piwo musi być bardzo zimne- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 08:32 prosto z lodówki wtedy on prawie czuje ducha zmarłej osoby, czy jakoś tam:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Hehe, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 17:20 A gdzie są te patyki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 17:53 Patyk ma dwa miejsca albo jets między materacem a oprawą łóżka (od strony poduszki), albo pod poduszką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo a gdzie jest trzeci klucz..? :,,,,,,,,,,,,,,,,,,( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 18:28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: a gdzie jest trzeci klucz..? :,,,,,,,,,,,,,, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 18:33 w wierzy, jak sie weźmie z szuflady słuchawki to trza je podłączyc do wierzy potem kliknac na prostokąt w lewym rogu wierzy, kliknąc na szyfladke, klucz jets w kieszonce na CD w wiezy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya A teraz ja..... IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 18:34 A ja mam takie pytanie, cyz ktoś moze juz prłóbuje ten pokój do którego dawałam linka? tam lezy ten kostek, ma moze ktoś pomysl jak to przejść? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya ????? IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 20:58 Cześć, ja mam teraz kłopot, bo usiłuje przejsć to www.fasco- csc.com/works/viridian/index_e.php ale jak na złość nieumiem ..... wie moze ktoś co tam trzeba zobić? mam 6 znaczków chińskich, płytke CD- opakowanie, takie cos owinięte białym papierem, lekarstwo- te z ręki kostka, włosy, zdjęcie baby oraz factea, piwo. nieiwem pojęcia co dalej? moze ktoś cos wymyslił z tym pokojem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo też mi nie idzie:):):) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 07:24 ale pod tą szafką z butami jest ramka na zdjęcia:) włosów nie mam:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo mamamaamaaaaaam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 07:25 mam! znaczy się włsy to to na karteczce?:D co wygląda jak gryzmoły:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo dawaj dawaj, Natalya!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 07:32 na półeczce można ustawić zdjęcie kobiety w ramce, pudełko po cd, pifffko i jak się dzwoni, to może coś się stanie wtedy!! Tylko nie mam tego czegoś w białym papierze..:(:(:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo pod koszem jest zapalniczka, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 07:43 jak nią klikniesz na kadzidełka(patyczki w papierkach)to się zapali jedno i włoży do tego garnuszka po lewej str teraz gościu mówi znowu co innego, czyli działa!!! znaczy się, jak się naciśnie na dzwonek:) że napawa jego duszę pokojem, jakoś tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz Re: Hehe, IP: 217.153.84.* 17.04.05, 21:01 Natalya jesteś tam???? co mam zrobić z ta karteczką z adresem strony i woguule co dalej .... mam 3 kluczyki obrączke czerwone pudełko kasetke baterie kabel pudełko na cd zaczyna mie to drażnić.... daj cynk jak to przejść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgo witaj graczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 21:06 przeczytaj to co masz wyżej + pomyśl:) nawet ja bym to przeszła gdyby nie ten szyfr:( bo ten Natalyi nie pasuje:( a jestem totalnym .. w sprawach gier:P pozdrówki, Natalyo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz Re: Hehe, IP: 217.153.84.* 17.04.05, 21:05 jak możesz to podaj mi gadulca bo mnie zaraz coś trafi ....:o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 21:12 to podaj mi twojego gg to pogadamy. Napisze do ciebie zaraz. Tylko podaj numer:*. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 17.04.05, 21:14 Cześć Małgo- ten szyfr mi również kilka razy niechciał wejść, dopiero za którymś odpaleniem raczył wejśc, ale pwoeim ci ze jak z szuflady wzięłaś kawałek papieru to tam jest napisane niewyraźnie, znaczy tam jest adres strony netowej na której ci pisze ten szyfr. dziękuje za pozdrowienia, oraz również cię pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz Re: Hehe, IP: 217.153.84.* 17.04.05, 21:21 Mój gadulec 7576148. czekam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz Re: Hehe, IP: 217.153.84.* 17.04.05, 21:40 mi na tej stronce podało inny szyfr 6065 i też nie wchodzi... próbuje i nic z tego...;-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalya Re: Hehe, IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 18.04.05, 21:22 No to teraz wpisz koda. Odpowiedz Link Zgłoś