szu3 16.07.02, 14:18 trzeba miec 19 lat żeby się tym jarać bosz czemu ... czemu na GW takie gówno Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga_malutka Re: żenada 16.07.02, 16:47 ja też uważam, że to wstyd, żeby na forum wyborczej było cosmo, pisemko bez klasy dla niewyżytych szesnastek. czyżby agora kupiła to gówno??? o tempora, o mores! a jeśli nawet (co mnie dziwi, bo chyba marny interes, skoro się tak kiepsko sprzedaje:), to po co zakadać od razu dział na forum? o czym tu gadać? chyba tylko wspólczuć osobom tam zatrudnionym, że się tak szmacą, zapewne z powodów ekonomicznych, i cieszyć, że się zyje z czegoś innego niż z pisania takich bzdur. moderatorzy - zamknijcie toto, wstydu oszczędźcie! Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja.cosmo Re: żenada 19.07.02, 11:24 Chyba jednak jest o czym rozmawiać - na przykład o braniu odpowiedzialności za własne słowa. My na przykład mamy taką zasadę, że sprawdzamy informacje, które publikujemy bardzo szczegółowo, Ty jak widać nie - to jeżeli chodzi o Twoje informacje na temat sprzedaży - na drugi raz radzimy zajrzeć chociażby do miesięcznika ,Press" - tam możesz się zorientować jak wygląda nasz ,udział w rynku" Odpowiedz Link Zgłoś
ana Re: żenada 19.07.02, 11:34 i mnie to zastanawia - niby nikt nie czyta. To kto w takim razie kupuje te 150.000 egzemplarzy? A jeżeli jeszcze wziąć pod uwagę, że co drugi numer czytaja np. dwie osoby... Strasznie duzo tych bogatych nastolatek w naszym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
suzume nakład, droga ano 19.07.02, 11:47 np. 150.000 egzemplarzy nie oznacza, że: 1) sprzedano wszystkie egzemplarze 2) co drugi sprzedany egzemplarz (a tym bardziej cały nakład) został przeczytany przez np. dwie osoby i tutaj Twoje pytanie "i mnie to zastanawia - niby nikt nie czyta. To kto w takim razie kupuje te 150.000 egzemplarzy? A jeżeli jeszcze wziąć pod uwagę, że co drugi numer czytaja np. dwie osoby..." należałoby jeszcze raz przemyśleć. pytanie dodatkowe: ile como ma zwrotów. nie daję im więcej niż 50.000 sprzedanych egzemplarzy, a i tak pewnie zawyżam... Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 zle kryterium stosujecie... dziewczyny... 19.07.02, 13:30 kryterium konsumentow to nie zawsze wlasciwe kryterium... discopolo sie sprzedawalo w kilkusettysiecznych nakladch... na hitlera tez glosowalo ponad 90% niemcow... kryterium ilosci to zadne kryterium... Odpowiedz Link Zgłoś