Dodaj do ulubionych

WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI?

24.07.05, 23:12
wiem, ze to troche glupie pytanie, ale temat jest dla mnie kerpujacy...
jestem ciemna brunetka. na calym cialku mam ciemne wloski. jakis czas temu
zauwazylam, ze sa takze w moim rowku z tylu. i to takie grube i czarne. z
tego powodu krepuje sie, gdy facet glaszcze mnie w tamtych okolicach (np po
odbycie lub wzdluz rowka). czy inne dziewczyny tez maja tam wlosy? mozna sie
ich jakos pozbyc?
Obserwuj wątek
      • Gość: Ewa obrzezanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 15:09
        Na wstępie mojego listu pozdrawiam Redakcję miesięcznika Cosmopolitan.
        Mam pewien dylemat w ani jednym wydaniu tego miesięcznika niema nic na temat
        bardzo intymnego zabiegu, jakim jest obrzezanie mężczyzn. Mój nowy chłopak
        właśnie niedawno z przyczyn medycznych został obrzezany powodem tego zabiegu
        były zmiany skórne na napletku jest mu z tym bardzo wygodnie. Mówi, że jego
        penis teraz lepiej funkcjonuje niż przed zabiegiem. W pierwszej chwili nie
        wiedziałam jak mam zareagować.Proszę Redakcję o przygotowanie artykułu w
        następnym wydaniu na temat tego zabiegu tj. wady i zalety proszę napiszcie jak
        my kobiety powinniśmy zareagować. Faktem jest , że mój chłopak chodzi teraz w
        bardzo delikatnej bieliźnie, a jego członek jest zawsze bardzo czysty i
        pozbawiony obciachowego zapachu. Słyszałam, że obrzezani mężczyźni są
        rewelacyjni, bo mogą się dłużej, kochac zanim nastąpi ejakulacja tak mówi mój
        ginekolog. Ponadto jest większe prawdopodobieństwo zgrania czasu kobiety z
        mężczyzną, w którym osiągną wspólny i tak wspaniały orgazm.
        Dziękuję za artykuł.

• ona244 Re: WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI? 24.07.05, 23:59
      nie przejmuj sie tym.. ja tez mam tam wlosy.. mamy po prostu zbyt duzo męskich
      hormonów, a jak wiadomo kazdy czlowiek ma w sobie i damskie i mesknie, a my
      tych drugich mamy troche za duzo..
      przed zblizeniem z chlopakiem mozesz je po prostu golic, albo powiedziec
      chlopakowi zeby Cie tam nie dotykal..
      mnie tez to krępuje kiedy on mnie czasem tam dotknie, ale robi to rzadko, bo
      wie ze tego nie lubie. Robi to tylko w chwili kiedy juz jestesmy bardzo
      podnieceni i nie wiemy co robimy, ale wtedy sie nie czuje tych "zlych" rzeczy
      nie przejmuj sie..
    • martys_85r ja jestem ciemna blondynka.. 25.07.05, 09:05
      i tez mam tam wlosy, i wiesz co? w dupie je mam:D co tam sa to sa, na starosc
      bedzie ich jeszcze wiecej, no coz.. taka natura. jak chcesz to mozesz napakowac
      sobie kremu do depilacji i juz po kilku minutach ich nie bedzie, ale mysle ze
      odrosna mocniejsze, grubsze itd, bez sensu.. krepuje cie to? pomysl, ze twoj
      facet tez je maa ty go jakos dotykasz:)
    • lilarose Re: WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI? 25.07.05, 11:21
      Mam tam włosy, ale mojemu facetowi one nie przeszkadzaja, mi tym bardziej.
      Depiluje je tylko wtedy, gdy idę na plażę i zakładam kostium ze stringami (zeby
      nie wystawały spod stringów), albo na plażę naturystyczną.
    • gosiak50 Re: WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI? 25.07.05, 22:09
      NERO, TROCHE TOLERANCJI! NIE KAZDA JEST TAKA SZCZESCARA JAK TY ;) POSTY
      INNYCH 'KUDLATYCH' TROCHE MNIE POCIESZYLY:) MYSLALAM, ZE TYLKO JA JESTEM JAKIMS
      WYBRYKIEM NATURY;)

CZARNULKI(W TAMTYM MIEJSCU;) --- RACZKA DO GORY! :D
      • Gość: mamucik Re: WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 18:27
        ja mam włoski miedzy pośladkami-taka moja uroda. jestem szatynka, mam geste
        piękne włosy na głowie. Kiedys się przejmowałam , a teraz nie. wole mieć na
        głowei i na ciele więcej niz nie mieć:) Jak depiluje włoski na nogach i bikini
        woskiem, to między pośladkami tez sobie trochę depiluje ale nie za pomocą
        pasków-nakładam trochę wosku na włoski i po prostu wyrywam. Boli, ale da się
        wytrzymać. Mojemu facetowi to nie przeszkadza. Ale sama lepiej się czuję
        wydepilowana. Pozatym jak jest goraco, to trochę chłodniej :))))))))))Zeby było
        śmieszniej jestem bardziej "kudłata" niz on
    • Gość: eweleen Re: WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.05, 19:15
      Wiesz co,moze spytaj ginekologa albo endokrynologa,skoro jestes brunetka to
      chyba naturalne ,że masz troszke więcej włosków tu i ówdzie,ale z drugiej
      strony może cos ci sie chwilowo zrobiło z hormonami(moze np.bierzesz pigułki i
      jakos tak dziwnie je organizm toleruje),ale nie przejmuj się tak
      strasznie,skoro do tej pory cie głaszcze i nic nie mówi,to chyba mu nie
      przeszkadza?Ale do endokrynologa mozesz sie wybrac dla spokoju ducha;)
    • agdam89 Re: WŁOSY MIĘDZY... POŚLADKAMI? 01.08.05, 18:04
      Też to mam, tez sie krepuje, ale ja poprostu podczas sexu o tym nie mysle.
      Mojego chłopaka wyganiam z tamtych okolic. Nie przejmuj się ja już dawno
      przestałąmz nimi walczyc. Tym bardziej jak kupisz jakikolwiek preparat do
      depilacji to jest na nim napisane, że nie służy do depilacji okolic odbytu.
    • arturartur24 włosy w pupie 21.06.14, 01:10
      Laski .... Nie wiem jak innym facetom ale mnie te włoski nie przeszkadzają ;) Każdy normalny facet powinien wiedzieć że tam mogą być włoski jak u niego no chyba że ma więcej damskich hormonów i ledwie mu jajka odrosły;)A nawet i na resztki kupki jak i jej zapach można się natknąć jak sie nie jest tuż po kąpieli zwłaszcza w lato. Nie odganiajcie z tamtąd facetów.. ja lubię po dotykać dupcie i wylizać też uwielbiam , kobiety wiem że jak im sie robi minetke to do piero jak są już bliskie orgazmu to nic nie robią jak się im zwilżonym paluszkiem głaszcze odbyt lub liże delikatnie językiem ;) A wogule co wam do tego że facet dotknie tyłka i poczuje włosy skoro to normalne albo sam chce polizać wasz odbyt i poczuje posmak kupki to jak coś to same mu powiedzcie chcesz to wyliż mi rowek od góry do dołu ale jak nie chcesz poczuć smaku kupki to chodź weźmiemy prysznic ;) Ja uwielbiam lizać pipke i polizać rowek ciałko tam jest takie słodkie i włożyć od czasu do czasu do dupci też mnie korci ;) Laski jak was coś nie boli i same tak naprawde chcecie to czerpcie z tego przyjemność;) Nie zastanawiajcie się czy komuś włoski przeszkadzają ważne żebyście miały mega orgazm . Mnie jak laska zaczeła palcem po odbycie głaskać to się nie wzbraniałem że to dla gei bo nim nie jestem ale wiadomo że dupcia jest unerwiona i to przyjemne jak do tego robi loda , już nie mówie jak wsunie palec do tyka i dotknie prostaty to taki nasz punkt G;) I nie zabraniam tego bo jak mi ktoś wkłada palec w tyłek to musi wiedzieć że tam może być ...kupka:):):) Niech zamkną pysk faceci którzy mówią że laski są słabe w seksie albo pruderyjne bo 90% facetów jak przy seksie poczuje palec koło tyłka to ucieknie a sami się dziwią "czemu Ona nie chce mi dać podotykać czy polizać rowka jak mnie to tak podnieca":):):):) A kobiety tutaj mają p;roblem i zadają takie oczywiste pytania przez to jednak że faceci w polsce to na seksie tak się znają w stylu wsadź i pchaj ;) Nie krępujcie się swojej DUPy to kobiety też przestaną . Laski się wstydzą bo myślą że jak on tak reaguje na tendotyk .... i reszte sobie dośpiewajcie.
    • prosty_facet To normalne, nawet dla niektórych sexi 21.06.14, 08:20
      gosiak50 napisała:

> zauwazylam, ze sa takze w moim rowku z tylu. i to takie grube i czarne. z
      > tego powodu krepuje sie, gdy facet glaszcze mnie w tamtych okolicach

Włosy "łonowe" rosną także w rowku. jak nie wierzysz pooglądaj sobie zdjęcia w necie.
      To normalne. I normalnie się je depiluje jak się ich nie chce mieć.

--
      "Nie oceniaj mnie, bo chociaż wyglądam na wieśniaka - niezły ze mnie jebaka ..."
      • Gość: On Re: To normalne, nawet dla niektórych sexi IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.20, 16:51
        Też mam włosy między pośladkami, a w dodatku na całym tyłku i gole je regularnie od kilku lat, bo źle się z tym czuje. Wcale nie robią się od tego czarniejsze i nie rosną szybciej. Ponadto latem, zdarza mi się depilować depilatorem, żeby mieć spokój na dłużej. Trochę boli, ale nie bardziej niż depilacja innych części ciała. Co do kobiet, tez wole ogolone. Poza tym, dla mnie to mało smaczne jak kobieta z przodu, jest gładka, a z tylu, jak się wypnie i wystają jej kłaki. Ale to kwestia estetyki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka