22.02.06, 13:43
witam,
chcialabym sie zapytac czy ktoras z was moze korzystala z tego urzadzenia, a
jak tak to jakie byly efekty i czy sie oplacilo,
dzieki za informacje,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • agatka_to_ja Re: VacuWell 22.02.06, 13:48
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=580&w=34566345&a=35116372
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=580&w=34249928&a=34460474
      znalazlam w wyszukiwarce
      • zresetowany_berbec Re: VacuWell 22.02.06, 15:40
        moja kolezanka uzywała - mowi, ze było jej bardzo dobrze...
        • cienmotyla a co to jest?? 22.02.06, 17:29
          Przepraszam a co to jest i do czego słuzy??? :)))
          • Gość: owca Re: a co to jest?? IP: *.szczecin.mm.pl 22.02.06, 22:55
            A ja byłam i nmie przyniosło mi do praktycznie zadnego efektu :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka