Dodaj do ulubionych

Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.03, 12:46
Niedlugo zaczne brac pierwsze opakowanie tabletek. Nie wiem czy moge zaczac
je brac juz teraz, czy musze poczekac na pierwszy dzien okresu. Prosze,
powiedzcie mi jak mam jej przyjmowac aby byly skuteczne.
Obserwuj wątek
    • Gość: LILII Re: Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.pl / 192.168.100.* 01.09.03, 12:54
      NASTĘPNA MĄDRA CO CHCE BRAĆ TABLETKI A NIE WIE JAK... TO LEKARZ CI NIE
      POWIEDZIAL? BIERZESZ 1 -SZĄ OD PIERWSZEGO DNIA MIESIĄCZKI, I TAK PRZEZ 21 DNI,
      POTEM 7 DNI PRZERWY I ZNOWU...BOŻE SKĄD TEN BRAK WIEDZY.....?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka