Gość: Andrea
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
01.09.03, 12:46
Niedlugo zaczne brac pierwsze opakowanie tabletek. Nie wiem czy moge zaczac
je brac juz teraz, czy musze poczekac na pierwszy dzien okresu. Prosze,
powiedzcie mi jak mam jej przyjmowac aby byly skuteczne.