Dodaj do ulubionych

Tylko dziwki tak postepują!

26.05.08, 00:17
Playboy, jak wiadomo, to szowinistyczne piesemko o treści erotycznej,
przedstawiający kobiety jako przedmoty pożądania, które zrobią wszystko dla
faceta. Dlatego sa przedstawione w dość niedwuznaczynych pozach, często bez
majtek, co świadczy o tym, że kobiety tam pozujące nie mają żadnego szacunku
do siebie i własnego ciała.
Czy kobieta, która jest piękna, musi zdejmować wszystko, aby udowodnić, że to
prawda??? Chyba robią tak tylko jakieś zakompleksione wieśniary i mentalne
ku.., które dla kasy i chwili sławy zrobia wszystko (tak jak Doda, Frytka,
Sowińska itp. szmaty).
Więcej na:
island.blox.pl/2008/05/Moda-na-robienie-z-siebie-szmaty.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Konrad Re: Tylko dziwki tak postepują! IP: 195.205.202.* 26.05.08, 00:31
      ale pieprzysz, musisz być brzydsza od Kingi Dunin
    • agatka_to_ja Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 10:07
      Trudno sie nie zgodzic z Konradem. Musisz byc wyjatkowa szpetna albo
      zakompleksiona.
      Zdjęcia erotyczne potrafią byc rozne - od wulgarnych po artystyczne.
      Nie rozbiera sie do nich tylko Doda czy Frytka, ale i Kayah, Kora,
      Edyta Górniak - one tez sa dziwkami?
      Są sesje udane, piękne, gdzie kobieta wygląda zjawiskowo, a nagośc
      jest dopełnieniem obrazu. Są tez sesje, gdzie nawet piękna kobieta
      moze wygladac wulgarnie i tanio (np. sesja Edyty Górniak).
      Wszystko jest kwestią gustu...
      A kobiety, która robi sobie artystyczną sesję, a nie zdjęcia
      ginekologiczne, na pewno nie nazwałabym dziwką.
    • agatka_to_ja Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 10:08
      No, ale jakich bzdur sie nie napisze, zeby zareklamowac swój żalosny
      blog, pełen bzdurnych wypocin... nieprawdaz?
      • agiee1988 Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 15:02
        ja bym sie nie rozebrala.to zalezy generalnie od facetow, moj by mnie pewnie
        powystrzelal po pysku jakbym sie rozebrala. no ale coz. czego kobiety nie zrobia
        dla pieniedzy. w sumie doda sama w sobie jest juz. kur.. tak samo jak frytka, i
        to bez tych zdjec
        • Gość: @ Re: Tylko dziwki tak postepują! IP: 195.205.202.* 26.05.08, 17:14
          agiee1988 napisała:

          > w sumie doda sama w sobie jest juz. kur.. tak samo jak frytka, i
          > to bez tych zdjec


          chociaż tyle masz z nimi wspólnego...
          • ewilek2 Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 18:42
            piękna kobieta zawsze będzie piękna.
            Ciekawe czy o aktach stanowiących dzieła sztuki (malarstwo, rzeźba itp) też
            myślisz tak samo? Tam też przecież nago kobiety pozowały artystom.
            Tylko prostak i niedouk nie potrafi rozróżnić pornografii od zdjęć
            artystycznych. Dla takich nagość oznacza tylko jedno. Współczuję autorce tego
            wątku. Jest tak naprawdę bardzo żałosną istotą. I obawiam się, że nikt i nic
            tego nie zmieni.
            • agiee1988 Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 20:22
              mozna te zdjecia porownac do prostytutki, tyle ze te 2 jeszcze daja d..py
              • Gość: Iska Re: Tylko dziwki tak postepują! IP: 89.100.232.* 19.06.08, 16:01
                agiee1988 napisała:

                > mozna te zdjecia porownac do prostytutki, tyle ze te 2 jeszcze daja d..py

                No tak, bo trudno aby zdjecia dawaly d..py :)
                A prostytutki charakteryzuja sie wlasnie tym, ze UPRAWIAJA SEKS za pieniadze.
          • agiee1988 Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 20:23
            > chociaż tyle masz z nimi wspólnego...

            dlugo myslale/as nad tym co napisas? ogarnij sie czlowieku. jak nie interesuje
            cie watek to nie pisz !!!

            akurat nie wspolnego, bo ja tego nie robie na pokaz i za pieniadze.
        • 2szarozielone Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 20:48
          Pogratulować faceta. Za co jeszcze cię bije?
    • agiee1988 Re: nie robie 26.05.08, 20:35
      > mozna te zdjecia porownac do prostytutki, tyle ze te 2 jeszcze
      daja d..py
      >a moglabys pisac z sensem? o to powyzej to kompletna bzdura.

      dobra wiec napisze inaczej

      uliczna dz...ka tez sie rozbiera przed obcymi facetami tak jak nasze polskie
      gwiazdeczki do playboya, one "jezdza na 1 wozku" czyli ... gwiazdeczki tez sa
      dzi.kami. smialabym twierdzic ze gwiazdy sa wiekszymi, bo rozbieraja sie dla
      wszystkich ogladajacych- cala polska, a ulicznica nie ma raczej stycznosci z
      cala polska
      • majka_bee Re: nie robie 26.05.08, 20:39
        I znowu wywody z doopy wzięte...
      • agatka_to_ja Re: nie robie 26.05.08, 20:40
        Agiee, twoja glupota jest tak przerazajaca, ze az nierealna.
        Gwiazdy sa dziwkami? Co ty bredzisz????????????????????

        Jakby poayboy zaproponowal ci sesje to bys sie posikala z radosci i
        poleciała tam od razu! Wiec nie piernicz!

        Gwiazdy nie robia sesji "ginekologicznych" tylko mniej lub bardziej
        akty artystyczne.

        A tu, pustaku i puszczalska idiotko przestan zgrywac sie na świetą
        dziewice..
      • Gość: spadaj stad Re: nie robie IP: *.ksknet.pl 15.06.08, 21:41
        no ku.rwa dziewczyno wez sie opanuj. albo masz odessany mozg albo sama nie wiem
        co ci jest. piszesz w swoich postach o takich rzeczach o jakich nikt tu nie
        pisze. o tym jak, gdzie i ile razy, z iloma i jak czzesto, jaka masz fizjologie
        przy tym itp. dziwka to jestes ty a nie gwiazdy z plejboju palancie. kogo ty
        dziwka nazywasz poje...dziewczyno? ruchasz sie z kim popadnie.zjezdzaj stad bo
        takich matolow to powiinii obowiazkowo usuwac ze swiata
    • Gość: kali Re: nie robie IP: *.ztpnet.pl 26.05.08, 20:38
      > partnera. chyba znasz powiedzonko
      > "co bylo a nie jest nie pisze sie rejestr"

      Ja znam. Tylko, ze jest ono z dupy wziete.
      • agatka_to_ja Re: nie robie 26.05.08, 20:41
        kali, coraz czesciej trudno mi sie z toba nie zgodzic :)
        • Gość: kali Re: nie robie IP: *.ztpnet.pl 28.05.08, 15:03
          :)
    • Gość: ona22 Re: nie robie IP: *.lublin.mm.pl 26.05.08, 20:46
      > "co bylo a nie jest nie pisze sie rejestr"


      tak zwłaszcza jak się syfa złapie
    • 2szarozielone Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 22:19
      mamy zupełnie inne poczucie własnej godności. dla mnie uwłaczające jest
      sypianie z facetem, o którym wiem, że za cokolwiek podniósłby na mnie rękę
      (zabawy erotyczne to inna sprawa). Dla mnie to bardziej fundamentalne rozumienie
      szacunku do własnego ciała :/ W życiu nie pozwoliłabym, żeby ktoś mnie traktował
      jak swoją niewolnicę, jak własność, którą można przemocą za coś ukarać :/
      • Gość: agiee1988 Re: Tylko dziwki tak postepują! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.08, 22:32
        zartowalam :) na glupie pytanie glupia odpowiedz :)

        podnioslby na mnie reke, gdybym go zdradzila wszelaki sposob, nie jestem pewna,
        chyba, jeslibym sie rozebrala do jakiejs sesji, jakiekolwiek,
        • 2szarozielone Re: Tylko dziwki tak postepują! 26.05.08, 23:35
          no i o tym dokładnie mówię. Czyli nie żartowałaś.
          • Gość: agiee1988 Re: Tylko dziwki tak postepują! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.08, 16:56
            ano, rozmawialam z nim i stwierdzil ze jednak nie uderzy, za to
            napewno mnie z domu wyzucil i ze swojego zycia jesli go zdradze, nie
            wazne czy bylibysmy malzenstwem z dziecmi, wpadlibysmy i bylabym w
            ciazy i planowalibysmy slub

            w sumie, dowiedzialam sie ze moj facet nie ma nic przeciwko temu
            zebym byla rozebrana w gazecie, ale ja swojego stanowiska nie zmienie
            • agiee1988 ps. 27.05.08, 17:08
              poniewaz wymieniam sie z chlopakiem na codzien opiniamy na rozne
              tematy pozwolilam sie teraz zapytac o zdjecia do gazet jak playboy
              itd.

              on tez uwaza jak ja, ze te panie jak sie juz ukaza nago to ku...
              :)


              spojrzcie mezczyzna i takie podejscie (on nawet nie czyta takich
              gazet, nie oglada porno) a dode uwaza za pusty plastik i sie nia nie
              podnieca i nawet by jej nie przelecial
              • agatka_to_ja Re: ps. 27.05.08, 17:31
                Hmm.,, a przed chwila pisalas "w sumie, dowiedzialam sie ze moj
                facet nie ma nic przeciwko temu zebym byla rozebrana w gazecie, "..
                wiec krecisz agiee i niekonsekwentnie piszesz bzdury.


                > on tez uwaza jak ja, ze te panie jak sie juz ukaza nago to ku...

                A on co? Zakonnik???????? Wez mnie nie rozśmieszaj.. Bzyka na
                codzien panienek, ktora juz mialo pol osiedla i nagle taki świety i
                moralny? buahahahahahahahaha


                > spojrzcie mezczyzna i takie podejscie (on nawet nie czyta takich
                > gazet, nie oglada porno)

                .............. buahahahahaha... jasne...... taki świety....

                uśmiałam sie do łez :) dzieki
                • Gość: agiee1988 Re: ps. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.08, 17:56
                  a co agatko znasz go?

                  no to skoro moj jest taki jak opisywalas, to z pewnoscia twoj facet sie z nim
                  kumpluje i sobie razem chodza na osiedle, bzykac w piwnicy
                  • agatka_to_ja Re: ps. 27.05.08, 18:06
                    Nie, nie znam go, ale to, co piszesz to jakies bzdury i
                    niekonsekwencje.

                    A moj facet z przedszkolakami sie nie zadaje :) zwlaszcza z takimi,
                    ktorych jedynym zajeciem jest bzykanie w piwnicy...
                    • agiee1988 Re: ps. 27.05.08, 18:15
                      a co mezczyzna musi wszyscko "pukac" co chodzi i nazywa sie kobieta?

                      zwlaszcza z takimi,
                      > ktorych jedynym zajeciem jest bzykanie w piwnicy...

                      kolejne jakies historie z palca wyssalas, tak samo jak o tym ze moj chlopak jest
                      jakis napalencem i zboczencem. moj chlopak jest bardziej przyzwoitym niz ja w
                      przeszlosci i nie kreca go szybkie numerki w piwnicy z opita nastolatka ( tyle
                      ze nie brzykalam sie w piwnicy po pijaku i nie szybkie numerki). jak kogos nie
                      znasz to prosze nie pisz o nim nic wyssanego z palca
                      bo on jest innym mezczyzna, i moi koledzy ktorzy go poznali i co im
                      opowiedzielam smieli twierdzic ze nie jest prawdziwym mezczyzna, skoro nie
                      oglada filmow porno, a jesli juz to niezwykle rzadko, i nie bzyka po
                      dyskotekach, jedynie chodzi do lozka ze swoimi dziewczynami ktore zna juz X
                      miesiecy a przynajmniej kilkanascie dni

                      i nie sugeruj ze mnie zdradza bo ja do niego dzwonie tak czesto ze nawet biedny
                      nie moze znalesc sobie wymowki- o ile ja musi miec. i ja wszystko wykryje, tak
                      samo ze sie codziennie widzimy
                      • 2szarozielone Re: ps. 27.05.08, 19:07
                        o rany, ty piszesz szybciej niż myślisz :)
                      • agatka_to_ja Re: ps. 27.05.08, 20:13
                        agiee1988 napisała:

                        > kolejne jakies historie z palca wyssalas, tak samo jak o tym ze
                        moj chlopak jest jakis napalencem i zboczencem.

                        To ty dziewczynko napisalas tekst o bzykaniu w piwnicy, mi nawet
                        taka rzecz do glowy by nie przyszla.. wiec nie pisz, ze ja cokolwiek
                        wymyslam.

                        NIGDZIE nie pisze, ze twoj chlopak jest napalencem czy zboczencem
                        albo ze cie zdradza. I nie wymyslaj tego... bo masz obsesje, ze
                        ludzie wmawiaja ci, ze on cie zdradza.. Wierze, ze cie nie zdradza..
                        bo gdzie znalazlby druga, tak durną i bezkrytyczną babe? Widac
                        jestescie siebie warci..


                        > skoro nie oglada filmow porno, a jesli juz to niezwykle rzadko,

                        No i znowu kłamstwo.... To jednak oglada pornole, ale rzadko? Ojej,
                        to moze on jest dziwką, skoro oglada pornole, a gwiazdy w playboyu
                        to dla niego prostytutki?

                        > i nie bzyka po dyskotekach, jedynie chodzi do lozka ze swoimi
                        dziewczynami ktore zna juz X miesiecy a przynajmniej kilkanascie dni


                        hehe.. to X miesiecy czy kilkanascie dni? Bo z tego, co pamietam wy
                        poszliscie do lozka po tygodniu znajomosci????


                        Naginasz rzeczywistosc tak, jak ci wygodnie...
                        • sundry Re: ps. 27.05.08, 20:17
                          Agatka,przecież kilkanaście dni to już poważny związek,nie wiesz o tym?:P
                          • agatka_to_ja Re: ps. 27.05.08, 20:26
                            Sorry, ja niedzisiejsza :)
                            Po kilkunastu dniach to ja sie najwyzej całowałam... ale to bylo w
                            średniowieczu :)
                            • Gość: kobietka Re: ps. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 17:43
                              no ja chyba też ze średniowiecza jestem:)
                              nie wchodziłam na forum chyba dwa miesiące, a tu dzisiaj siadam przed kompem a
                              agiee jaka była taka jest... nic to dziecko nie zmądrzało...
                              hehe mam wrażenie, że ona jest mocno niestabilna emocjonalnie:):):)
                      • Gość: cichadziewuszka Re: ps. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 11:36
                        agiee1988 napisała
                        a przynajmniej kilkanascie dni

                        lol

                        • rachela25 Re: ps. 29.05.08, 00:51
                          Autorka tematu ma jakieś kompleksy chyba. Może jest obleśnie gruba
                          że razi ją zgrabne zadbane ciało
                      • rikol taki przyzwoity, ze leje 03.06.08, 17:24
                        twoj chlopak jest taki przyzwoity, ze chetnie by ci w ryj przylozyl, a moze
                        jeszcze i zeby powybijal

                        Chron Panie Boze od takich przyzwoitych!
    • seks_oralny_jest_ok Re: Tylko dziwki tak postepują! 29.05.08, 19:27
      a ja z radością rozebrałabym się dla playboy`a. niestety nigdy nie dostałam
      takiej propozycji;[
      • krysztal_gorski Re: Tylko dziwki tak postepują! 03.06.08, 19:48
        A ja myslałam ,że w Playboy ukazują sie zdięcia kobiet...może to był jeden z powodów dlaczego nie dostałes propozycji:P
        • seks_oralny_jest_ok Re: Tylko dziwki tak postepują! 13.06.08, 20:02
          brawo tygrysku, dobrze myślałaś;] w playboy`u ukazują się zdjęcia kobiet.
          gdybym była facetem to wolałabym pozować dla cosmo. chociaż tam też ukazują się
          zdjęcia lasek.
    • cycolinia Re: Tylko dziwki tak postepują! 03.06.08, 23:16
      Nie dorosłaś do szanowania własnego ciała, skoro krępują Cię laski bez majtek z
      Playboya. Gdybyś wyglądała tak jak one pewnie pierwsza poszłabyś się
      sfotografować.
    • Gość: Marek Re: Tylko dziwki tak postepują! IP: *.vpn.uni-saarland.de 04.06.08, 14:11
      Zapraszam na wycieczkę po jakimś większym muzeum. Szczególnie polecam rzeźbę grecką, malarstwo niderlandzkie, a z egzotyki może płaskorzeźby hinduskie. Po wycieczce proszę przeczytać swojego posta na tym forum jeszcze raz i zapłakać.
      • kol.3 Re: Tylko dziwki tak postepują! 14.06.08, 19:35
        A to Polska właśnie.
    • eastern-strix najlepiej zwalic wine na kobiety..... 16.06.08, 03:27
      ...wiesz,moja droga, tak sie skalda,ze zeby byla podaz musi byc popyt.

      gdyby faceci nie kupowali tak chetnie tegot ypu pisemek,to by ich nie bylo....

      wspolczuje Ci,ze masz faceta buraka ktorego to kreci,ale nie win kobiet za to,ze
      zarabiaja na zycie. win swojego faceta za to,ze nakreca te machine.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka