Gość: Ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 09:45 Witam wszystkie Panie:) Mam do was pytanie! Co najbardziej was pociaga u faceta? Chodzi tylko o wyglad. I jeszcze jedno jaka dlugosc penisa was podnieca..... Dziekuje bardzo za odpowiedzi pa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marta Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: *.pl / *.ns.slesz.pl 20.09.03, 11:17 Jeśli chodzi o wygląd : silne dłonie, oczy -ciemne, usta- duże, wzrost- wysoki Jeśli o charakter : siła, zaradnośc, inteligencja, czułośc, i to że dba o mnie. ja już znalazłam taki Skarb. Odpowiedz Link Zgłoś
manilaa Re: Pytanie do Kobiet!!!! 20.09.03, 11:20 uwielbiam pełne usta mojego Misiaczka, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gy Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: 80.48.243.* 20.09.03, 13:49 męskie plecy... niebo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monique Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: 217.96.35.* 20.09.03, 18:09 A ja uwielbiam ogromne poczucie humoru,takie jakie ma mój Kociak.Co jeszcze? Moj facet ma coś takiego w sobie czego nie miał żaden mój poprzedni,takie wewnętrzne niewymuszone dobro i ciepło.Magnetyzuje wszystkich swoim uśmiechem.Nienawidze nieczułych macho.Chociaż ostatnio coraz częściej słyszę od swoich koleżanek,że najlepszy jest cytuje"kawał chama" o zgrozo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewcia Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: 213.199.220.* 20.09.03, 21:24 Dla mnie najwazniejsze jest wnetrze.Wiem ze w dobie wyzwolenia i szeroko pojetej wolnosci moze to brzmiec jak banal ale kobiecie potrzebny jest ktos na kim moze sie oprzec,komu moze bezgranicznie ufac...A wielkosc penisa nie jest zadnym wyznacznikiem wartosci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monique Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: 217.96.35.* 20.09.03, 18:12 Aha jeśli chodzi o wygląd to nic nie przebije silnych ramion ,w których można utonąć.Jeszcze takie moje małe zboczenie skośne,brązowe oczy-mmmmmmmm.Marzenie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edyta Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 21:03 Co mi się najbardziej podoba u mężczyzn? ja bynajmniej patrze na tyłeczek:) a jesli chodzi o długość penisa to nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
malen_a Re: Pytanie do Kobiet!!!! 20.09.03, 21:30 Gość portalu: Ciekawy napisał(a): I jeszcze jedno jaka dlugosc penisa was > podnieca..... min 1,5m > Dziekuje bardzo za odpowiedzi pa Odpowiedz Link Zgłoś
lilablue Re: Pytanie do Kobiet!!!! 20.09.03, 21:52 Oczy. Można w nich wiele wyczytać, siłę charakteru, inteligencję, poczucie humoru, bądź brak tego wszystkiego. No i poprostu całokształt :) Odpowiedz Link Zgłoś
evvusia Re: Pytanie do Kobiet!!!! 20.09.03, 22:36 Umiesnione cialko...... Mniamkuuuuuuu :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shaka Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.03, 09:20 jesli chodzi o wyglad to bedzie wysoki brunet. opalony i srednio umiesniony , charakter : opiekunczy , lekko zazdrosny , szczery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maleńka_istotka Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: 212.160.130.* 21.09.03, 10:25 jesli chodzi o wyglad to napewno oczy, takie ciemne i duze:) Yhm nogi mi przy takich miekna:) Pozatym jakos zwracam uwage na dlonie:) Jesli chodzi o charakter to...dobrze by bylo jak by nie byl taki za spokojny, troszke roztrzepany i spontaniczny:) No i kochany of course:) A penis...coz nie ma takiego az znaczenia:) Buzka:* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rachel Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 11:10 u mojego Puchatka najbardziej w wygladzie pociagaja mnie silne ramiona, piekne dlonie>silne i duze,duze,pelne usta,wlochaty tors..to mnie strasznie podnieca, nie moge sie oprzec kiedy sciaga np. koszulke-musze sie wtedy rzucic na niego:) dalej bardzo podobaja mi sie jego oczy niebieskie i superdlugie rzesy, czarne wlosy i supersexowny tylek...a dlugosc penisa nie jest tak wazna, wszystkie sa mniej wiecej takie same...>daja przyjemnosc i nie ma znaczenia czy jest maly, duzy, waski czy jaki tam jeszcze, wazne zeby zaspokajal i nie sprawial bolu :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Pytanie do Kobiet!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 12:12 Dziekuje za wypowiedzenie swojego zdania:))) Odpowiedz Link Zgłoś