Dodaj do ulubionych

Teraz referendum

IP: *.ruca.ua.ac.be 15.12.02, 18:36
Slogany,slogany,slogany,bla,bla,bla...
Waldus zawsze byl w tym dobry...
Obserwuj wątek
    • Gość: Nikodem P. NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.dial.indiana.edu 15.12.02, 19:10
      Tylko idioci beda popierac wstapienie Polski do hydry socjalizmu
      (gdzie podatki i bezrobocie sa 2 razy wieksze niz w USA). UE
      przegra wojne ekonomiczna z USA wiec oplaca sie nam duzo
      bardziej wstapic do NAFTA i byc w sojuszu z USA.
      Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow sie
      wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan USA
      niz jako czlonek ZSRE (UE).
      • ping-pong Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! 15.12.02, 22:41
        Gość portalu: Nikodem P. napisał(a):

        > Tylko idioci beda popierac wstapienie Polski do hydry socjalizmu
        > (gdzie podatki i bezrobocie sa 2 razy wieksze niz w USA). UE
        > przegra wojne ekonomiczna z USA wiec oplaca sie nam duzo
        > bardziej wstapic do NAFTA i byc w sojuszu z USA.
        > Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow sie
        > wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan USA
        > niz jako czlonek ZSRE (UE).

        W USA mordercow sie nie wypuscza wiezien i ciagle jest ich na wolnosci kilka
        razy wiecej niz w Europie.

        PS. Widze ze te bzdury piszesz z USA, Indiana. Opisz jak oni wam tam te mózgi
        piara?
        • Gość: wgr Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.02, 12:29
          Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających w
          Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
          słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
          obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie jest
          centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
          Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
          • Gość: fatalista Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.ny5030.east.verizon.net 13.01.03, 22:54
            Gość portalu: wgr napisał(a):

            > Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających
            w
            > Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
            > słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
            > obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie
            jest
            > centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
            > Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
            Wystarczy spojrzec na SLD a zobaczysz same swinskie ryje kwiczace przy korycie.
            Takie robactwo powinno sie tepic ogniem i mieczem ale to po nastepnych
            wyborach. Prawica przejmie wladze i nauczy towarzyszy szmaciakow i ich
            pomagierow ze prawo nalezy respektowac.
        • Gość: fatalista Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.ny5030.east.verizon.net 13.01.03, 22:51
          ping-pong napisał:

          > Gość portalu: Nikodem P. napisał(a):
          >
          > > Tylko idioci beda popierac wstapienie Polski do hydry socjalizmu
          > > (gdzie podatki i bezrobocie sa 2 razy wieksze niz w USA). UE
          > > przegra wojne ekonomiczna z USA wiec oplaca sie nam duzo
          > > bardziej wstapic do NAFTA i byc w sojuszu z USA.
          > > Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow sie
          > > wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan USA
          > > niz jako czlonek ZSRE (UE).
          >
          > W USA mordercow sie nie wypuscza wiezien i ciagle jest ich na wolnosci kilka
          > razy wiecej niz w Europie.
          >
          > PS. Widze ze te bzdury piszesz z USA, Indiana. Opisz jak oni wam tam te mózgi
          > piara?
          Poczekaj jak sie Araby troche rozmnoza w Europie to i w wiezieniach ludu
          przybedzie. W Ameryce okolo 80% przestepstw popelniaja mniejszosci rasowe.
          • Gość: powolniak Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: 62.233.187.* 13.01.03, 23:07
            Gość portalu: fatalista napisał(a):

            W Ameryce okolo 80% przestepstw popelniaja mniejszosci
            rasowe.

            A to dobre.
            Reszte 20% popełniają rodowici indianie!!!
            • Gość: fatalista Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.01.03, 00:31
              Gość portalu: powolniak napisał(a):

              > Gość portalu: fatalista napisał(a):
              >
              > W Ameryce okolo 80% przestepstw popelniaja mniejszosci
              > rasowe.
              >
              > A to dobre.
              > Reszte 20% popełniają rodowici indianie!!!
              Reszte przestepstw popelniaja "caucasians" czyli przybysze z Europy. Jesli
              wezmiesz pod uwage fakt ze biali stanowia okolo 70% spoleczenstwa to wyypadaja
              znacznie lepiej niz kolorowi przybysze z Afryki czy tez Azji.
      • Gość: wgr Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.02, 12:30
        Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających w
        Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
        słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
        obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie jest
        centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
        Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
      • Gość: Krystyna Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.rbw.stud.uni-goettingen.de 16.12.02, 12:47
        > Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow sie
        > wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan USA
        > niz jako czlonek ZSRE (UE).

        Jak na kogos, kto mieszka w USA swietnie znasz geografie swojego
        kraju - on juz ma 51 stanow. Ciekawe, czy wiedze o sytuacji w
        Europie masz rownie porazajaca?
        • Gość: Tomek Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.unice.fr 16.12.02, 15:04
          Gość portalu: Krystyna napisał(a):

          > > Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow
          sie
          > > wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan
          USA
          > > niz jako czlonek ZSRE (UE).
          >
          > Jak na kogos, kto mieszka w USA swietnie znasz geografie
          swojego
          > kraju - on juz ma 51 stanow. Ciekawe, czy wiedze o sytuacji w
          > Europie masz rownie porazajaca?
          Krystyna nie wiem czy widzialas wyniki badan przeprowadzonych na
          temat znajomosci geografii czego efektem byl raport z ktorego
          dowiadujemy sie iz Amerykanie nie maja zadnego pojecia w tej
          kwestii!Sa najgorsi, co wiecej mysla ze maja ponad miuliard(moze
          nawet 2)mieszkancow etc.
          A dla informlacji tego z Indiany: NAFTA jest organizacja
          regionalna podobnie jak CEFTA czy UE.Wiec chcialbym zapytac o
          miejsce geograficzne Polski;mnie uczono ze to mimo wszystko w
          Europie!
          • Gość: Pio Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.waw.cdp.pl / *.crowley.pl 04.01.03, 16:16
            Niesamowite! Natfa regionalna, Nato tez regionalne pewnie (wszyscy wiedza
            przeciez, ze mamy skrawek atlantyckiego wybrzeza - chyba gdzies tam kolo domku
            Gorniak Edytki w Portugali), UE tez regionalna (tu szykuje sie zmiana w
            nazewnictwach kontynentow bo Meksyk juz prawie stowarzyszony z Jewropejska
            Unia....)
            Widze towarzyszu/szko, iz dalej tkwicie w 18 wieku albo i wczesniej gdy dopiero
            przecierano szlak jedwabny, a handel powyzej paruset kilometrow byl nie do
            pomyslenia!!
            Zgroza...ze tez nasze szkoly produkuja ludzi o tak waskich horyzontach

            Pio
          • Gość: fatalista Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.ny5030.east.verizon.net 13.01.03, 23:01
            Gość portalu: Tomek napisał(a):

            > Gość portalu: Krystyna napisał(a):
            >
            > > > Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow
            > sie
            > > > wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan
            > USA
            > > > niz jako czlonek ZSRE (UE).
            > >
            > > Jak na kogos, kto mieszka w USA swietnie znasz geografie
            > swojego
            > > kraju - on juz ma 51 stanow. Ciekawe, czy wiedze o sytuacji w
            > > Europie masz rownie porazajaca?
            > Krystyna nie wiem czy widzialas wyniki badan przeprowadzonych na
            > temat znajomosci geografii czego efektem byl raport z ktorego
            > dowiadujemy sie iz Amerykanie nie maja zadnego pojecia w tej
            > kwestii!Sa najgorsi, co wiecej mysla ze maja ponad miuliard(moze
            > nawet 2)mieszkancow etc.
            > A dla informlacji tego z Indiany: NAFTA jest organizacja
            > regionalna podobnie jak CEFTA czy UE.Wiec chcialbym zapytac o
            > miejsce geograficzne Polski;mnie uczono ze to mimo wszystko w
            > Europie!
            Mimo slabej znajomosci geografii faktem jest ze Ameryka jest najlepiej
            prosperujacym rynkiem na swiecie. Amerykanie nie musza sie uczyc geografii czy
            tez historii w szkolach amerykanskich kladzie sie nacisk na inne przedmioty.
            Amerykanie w przeciwienstwie do Polakow nie musza znac geografii kupuja bilet
            na samolot i leca gdzie im sie podoba . Polacy dzieki Michnikom i Kwachom sa
            skazani na atlasy latajac palcem po mapie.
      • Gość: zdzisio Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: 213.158.197.* 16.12.02, 13:36
        Oj Nikodemie P. - roztaczasz przed nami wizję jak Pan Giertych - czyli
        ministrant-onanista-moralista...

        Gość portalu: Nikodem P. napisał(a):

        > Tylko idioci beda popierac wstapienie Polski do hydry socjalizmu
        > (gdzie podatki i bezrobocie sa 2 razy wieksze niz w USA). UE
        > przegra wojne ekonomiczna z USA wiec oplaca sie nam duzo
        > bardziej wstapic do NAFTA i byc w sojuszu z USA.
        > Do tego w Europie sie legalizuje eutanazje, ale mordercow sie
        > wypuszcza z wiezien. Juz wole widziec Polske jako 51 stan USA
        > niz jako czlonek ZSRE (UE).
        • Gość: ficino Re: NIE dla UE, TAK dla NAFTA!! IP: *.ny5030.east.verizon.net 13.01.03, 23:03
          Gość portalu: zdzisio napisał(a):

          > Oj Nikodemie P. - roztaczasz przed nami wizję jak Pan Giertych - czyli
          > ministrant-onanista-moralista...
          Widze sperma ci do mozgu bije...przejdz sie lepiej na panienki.
    • bebokk Stek bzdur 15.12.02, 22:59
      Mieszko I ?
      Trzeba byc nienormalnym, żeby wykorzystywać w tej żenadzie postacie żyjące
      przeszło 1000 lat temu !
      A może tak Noe ?
      • Gość: krzysztofsf Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: 213.155.166.* 15.12.02, 23:07
        bebokk napisał:

        > Mieszko I ?
        > Trzeba byc nienormalnym, żeby wykorzystywać w tej żenadzie postacie żyjące
        > przeszło 1000 lat temu !
        > A może tak Noe ?

        "W podobnej sytuacji był nasz kraj za Mieszka I, gdy jego władca, cedując
        dobrowolnie część suwerenności swego państwa na rzecz Stolicy Świętej i
        Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, wprowadził Polskę do kręgu Europy
        Łacińskiej"

        Dlaczego. Dobry przyklad:)
        Ugruntowal w ten sposob swoje przywileje i przywileje zwaizanych z nim grup,
        uniemozliwiajac dostanie sie konkurencji do elit wladzy.
        Jakbym patrzal na naszych eurobiurokratow :)))) z millerem na czele.

        A ze potem "Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego" sie troche oslabilo i
        rozsypalo.....To i samodzielnosc sie zwiekszyla....wtedy..........
        • Gość: Opty Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.icenter.net 16.12.02, 04:40
          Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):

          > bebokk napisał:
          >
          > > Mieszko I ?
          > > Trzeba byc nienormalnym, żeby wykorzystywać w tej żenadzie postacie żyjące
          >
          > > przeszło 1000 lat temu !
          > > A może tak Noe ?
          >
          > "W podobnej sytuacji był nasz kraj za Mieszka I, gdy jego władca, cedując
          > dobrowolnie część suwerenności swego państwa na rzecz Stolicy Świętej i
          > Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, wprowadził Polskę do kręgu Europy
          > Łacińskiej"
          >
          > Dlaczego. Dobry przyklad:)
          > Ugruntowal w ten sposob swoje przywileje i przywileje zwaizanych z nim grup,
          > uniemozliwiajac dostanie sie konkurencji do elit wladzy.
          > Jakbym patrzal na naszych eurobiurokratow :)))) z millerem na czele.
          >
          > A ze potem "Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego" sie troche oslabilo i
          > rozsypalo.....To i samodzielnosc sie zwiekszyla....wtedy..........

          Nie ma co porownywac terazniejszej sytuacji z sytuacja 1000 lat temu. Teraz mamy szanse (jedyna w swoim
          rodzaju) dolaczyc do Europy. Wszelkie dyskusje na temat czy powinnismy to dolaczyc czy moze tez nie sa po prostu
          niepowazne. Jak nie dolaczymy to bedziemy dalej grzezli w tym bagnie w jakim wyladowalismy 13 lat temu. To
          bagno robi sie coraz bardziej cuchnace...
          Przez 50 lat komunizmu tesknilismy za Europa Zachodnia bo bylismy od niej odcieci. Teraz marzenia maja okazje sie
          spelnic i nagle okazuje sie ze niektorzy z nas chca sie wypiac na Zachod, na Ameryke...
          Jak dolaczymy to nie od razu bedzie lepiej ale przynajmniej zacznie sie cos zmieniac (na lepsze). Bedzie szansa na
          spadek bezrobocia, nowe inwestycje, wieksza wymiane towarowa etc.
          Bez Zachodu skonczymy jak Argentyna lub Meksyk. Oficjalnie "niezalezni" a w rzeczywistosci olewani,
          wykorzystywani i lekcewazeni przez wszystkich.
          Glosujcie za Unia. Tylko w ten sposob zapewnimy Polsce godziwa przyszlosc.
          • Gość: krzysztofsf Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: 213.155.166.* 16.12.02, 12:58
            Gość portalu: Opty napisał(a):

            > Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):
            >
            > > bebokk napisał:
            > >
            > > > Mieszko I ?
            > > > Trzeba byc nienormalnym, żeby wykorzystywać w tej żenadzie postacie ż
            > yjące
            > >
            > > > przeszło 1000 lat temu !
            > > > A może tak Noe ?
            > >
            > > "W podobnej sytuacji był nasz kraj za Mieszka I, gdy jego władca, cedując
            > > dobrowolnie część suwerenności swego państwa na rzecz Stolicy Świętej i
            > > Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, wprowadził Polskę do kręgu Europ
            > y
            > > Łacińskiej"
            > >
            > > Dlaczego. Dobry przyklad:)
            > > Ugruntowal w ten sposob swoje przywileje i przywileje zwaizanych z nim gru
            > p,
            > > uniemozliwiajac dostanie sie konkurencji do elit wladzy.
            > > Jakbym patrzal na naszych eurobiurokratow :)))) z millerem na czele.
            > >
            > > A ze potem "Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego" sie troche oslabilo i
            > > rozsypalo.....To i samodzielnosc sie zwiekszyla....wtedy..........
            >
            > Nie ma co porownywac terazniejszej sytuacji z sytuacja 1000 lat temu.

            To oni zaczeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



            Teraz ma
            > my szanse (jedyna w swoim
            > rodzaju) dolaczyc do Europy.

            Kolejna. Wczesniej tez nas laczono i w calosci i w kawalkach.

            Wszelkie dyskusje na temat czy powinnismy to dola
            > czyc czy moze tez nie sa po prostu
            > niepowazne.

            Tez tak uwazam. Po prostu NIE.


            Jak nie dolaczymy to bedziemy dalej grzezli w tym bagnie w jakim w
            > yladowalismy 13 lat temu. To
            > bagno robi sie coraz bardziej cuchnace...

            Bo sld ma wladze i dalej bedzie mialo.


            > Przez 50 lat komunizmu tesknilismy za Europa Zachodnia bo bylismy od niej
            odcie
            > ci. Teraz marzenia maja okazje sie
            > spelnic i nagle okazuje sie ze niektorzy z nas chca sie wypiac na Zachod, na
            Am
            > eryke...

            A jak ktos pisze o NAFTA, to o Azji Mniejszej nadaje?

            > Jak dolaczymy to nie od razu bedzie lepiej ale przynajmniej zacznie sie cos
            zmi
            > eniac (na lepsze). Bedzie szansa na
            > spadek bezrobocia, nowe inwestycje, wieksza wymiane towarowa etc.

            W ktora strone.........

            > Bez Zachodu skonczymy jak Argentyna lub Meksyk. Oficjalnie "niezalezni" a w
            rz
            > eczywistosci olewani,
            > wykorzystywani i lekcewazeni przez wszystkich.

            To zobacz jak Meksyk sie rozwija. I zobacz czyje teorie ekonomiczne wdrazano w
            Argentynie

            > Glosujcie za Unia. Tylko w ten sposob zapewnimy Polsce godziwa przyszlosc.


            Nie tylko.
            Blagam..nie piszcie o Bialorusi, kest tyle innych krajow..chociazby Meksyk
            • Gość: zwolennik Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.chello.pl / *.chello.pl 16.12.02, 14:49
              Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):

              > Nie tylko.
              > Blagam..nie piszcie o Bialorusi, kest tyle innych krajow..chociazby Meksyk

              Masz rację. Meksyk jest nam zdecydowanie bliższy kulturowo niż Europa zachodnia.
              • Gość: krzysztofsf Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: 213.155.166.* 16.12.02, 20:01
                Gość portalu: zwolennik napisał(a):

                > Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):
                >
                > > Nie tylko.
                > > Blagam..nie piszcie o Bialorusi, kest tyle innych krajow..chociazby Meksyk
                >
                > Masz rację. Meksyk jest nam zdecydowanie bliższy kulturowo niż Europa
                zachodnia
                > .

                Czytaty, pisaty, a Bialorus ulokowal w Europie zachodniej.........wiesz dobrze,
                ze chodzilo o sprawy gospodarcze, ale koniecznie chciales cos madrego napisac..?
                • Gość: zwolennik Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.chello.pl / *.chello.pl 16.12.02, 22:31
                  Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):

                  > Czytaty, pisaty, a Bialorus ulokowal w Europie zachodniej.........wiesz
                  dobrze,
                  > ze chodzilo o sprawy gospodarcze, ale koniecznie chciales cos madrego
                  napisac..
                  > ?

                  Wiem, że chodziło o sprawy gospodarcze i dlatego powiem, że sposób robienia
                  interesów zależy też od różnic kulturowych. A ta europejska kultura (wg mnie)
                  jest nam bliższa.
                  • Gość: krzysztofsf Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: 213.155.166.* 16.12.02, 22:33
                    Gość portalu: zwolennik napisał(a):

                    > Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):
                    >
                    > > Czytaty, pisaty, a Bialorus ulokowal w Europie zachodniej.........wiesz
                    > dobrze,
                    > > ze chodzilo o sprawy gospodarcze, ale koniecznie chciales cos madrego
                    > napisac..
                    > > ?
                    >
                    > Wiem, że chodziło o sprawy gospodarcze i dlatego powiem, że sposób robienia
                    > interesów zależy też od różnic kulturowych. A ta europejska kultura (wg mnie)
                    > jest nam bliższa.


                    Chodzi ci o przebudowany socjal?
                    • Gość: zwolennik Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.chello.pl / *.chello.pl 16.12.02, 23:10
                      Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):

                      > Gość portalu: zwolennik napisał(a):
                      >
                      > > Gość portalu: krzysztofsf napisał(a):
                      > >
                      > > > Czytaty, pisaty, a Bialorus ulokowal w Europie zachodniej.........wie
                      > sz
                      > > dobrze,
                      > > > ze chodzilo o sprawy gospodarcze, ale koniecznie chciales cos madrego
                      >
                      > > napisac..
                      > > > ?
                      > >
                      > > Wiem, że chodziło o sprawy gospodarcze i dlatego powiem, że sposób robieni
                      > a
                      > > interesów zależy też od różnic kulturowych. A ta europejska kultura (wg mn
                      > ie)
                      > > jest nam bliższa.
                      >
                      >
                      > Chodzi ci o przebudowany socjal?

                      Jaki przebudowany socjal? Myślisz, że w Unii dostaję się kasę za leżenie
                      brzuchem do góry?
                      • Gość: krzysztofsf Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: 213.155.166.* 16.12.02, 23:15
                        Gość portalu: zwolennik napisał(a):

                        > >
                        > > Chodzi ci o przebudowany socjal?
                        >
                        > Jaki przebudowany socjal? Myślisz, że w Unii dostaję się kasę za leżenie
                        > brzuchem do góry?

                        Nie :) zapytaj jednak moze innych eurofanow, bo na cos tak jakby czekaja, ze im
                        nagle sie polepszy:)

                        Ale czy mowi ci cos pojecie panstwo opiekuncze, wylansowane i stosowane w unii?

                        Bo ja wole zdrowsze mechanizmy, a nie popluczyny po marksie i engelsie wcielane
                        w zycie przez socjaldemokracje.
                        • Gość: fatalista Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.ny5030.east.verizon.net 13.01.03, 23:07
                          > Nie :) zapytaj jednak moze innych eurofanow, bo na cos tak jakby czekaja, ze
                          im
                          >
                          > nagle sie polepszy:)
                          >
                          > Ale czy mowi ci cos pojecie panstwo opiekuncze, wylansowane i stosowane w
                          unii?
                          >
                          > Bo ja wole zdrowsze mechanizmy, a nie popluczyny po marksie i engelsie
                          wcielane
                          >
                          > w zycie przez socjaldemokracje.
                          System socjalny w Europie juz sie zalamuje...ludzie zyja kosztem przyszlych
                          pokolen. Dlugo tak nie pociagna.
          • Gość: ~sceptyk Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 18.12.02, 11:47
            Chcesz do Unii? - proszę bardzo.
            Ale najpierw zapoznaj sie z faktami zamiast marzyć o pracy,
            pieniądzach i nowych inwestycjach.
            Oto fakty:
            JACEK SARYUSZ-WOLSKI
            28.11.2002 DIE WELT

            Kto ma dobrą pamięć, wie, że obietnice zawarte w Agendzie 2000
            (plan finansowy UE na lata 2000-2006 - przyp. FORUM) roztopiły
            się jak kostka lodu. Najpierw była mowa o 53 mld euro na lata
            2002-2006 dla sześciu nowych krajów, teraz Unia mówi o 40 mld na
            lata 2004-2006 dla dziesięciu krajów. Jeśli odjąć składki
            członkowskie, pozostaje 25 mld, jeśli odjąć
            pieniądze "wirtualne", czyli środki które na początku i tak nie
            zostaną wykorzystane, będzie to w istocie 8 mld euro dla 10
            krajów przez trzy lata, czyli tyle ile dostała sama Hiszpania w
            1999 r. I tak Polska w pierwszych trzech latach netto otrzyma
            być może maksymalnie 4-5 mld euro.

            Dobrze mieć marzenia!
            Ale niestety z naszą pozycją bedziemy niewolnikiem bogatej
            europy.
          • Gość: przecinek Stek bzdur...alez oczywiscie!!! IP: *.lsan03.pacbell.net 03.01.03, 03:52
            "Teraz mamy szanse (...) dolaczyc do Europy. Wszelkie dyskusje (...) sa po
            prostu niepowazne. Jak dolaczymy to (nie od razu bedzie lepiej) ale
            przynajmniej zacznie sie cos zmieniac na lepsze. Bedzie szansa na spadek
            bezrobocia, nowe inwestycje, wieksza wymiane towarowa etc.
            (...)
            Bez Zachodu skonczymy jak Argentyna lub Meksyk.
            (...)
            Glosujcie za Unia. Tylko w ten sposob zapewnimy Polsce godziwa przyszlosc."

            Ojojojojojjjj.
            Teraz dla ochlody musze wziac piwko i chyba jest to jedyna sluszna metoda
            utrwalenia dobrego humoru po przeczytaniu i odpowiednim wycytowaniu tego posta.

            Dzisiaj juz sie czuje uodporniony na ludzka glupote wiec nijak mnie nie dziwi
            takie pierdolenie.
            Do mnie przemawia np. taki argument:

            "Sluchajcie ludziska, glosujta za unia, chce wyjechac w koncu na legalne saksy
            do Hiszpanii. Tam to jest pogoda."

            Albo :

            "Wchodzimy do unii rodacy, auta nam stanieja, "bydom kupoac fury" za grosze...
            ups... za centy. Kupujta jedynie sluszne merole i beemy."

            "Abo":

            "Autostrade abo i dwie nam wybudujom i bydom wreszcie kursowac po 250 na godzina
            po freewayu jak w filmie."

            Moze byc?
            A nie takie brednie....


        • Gość: wgr Re: Stek bzdur...alez nie :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.02, 12:26
          Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających w
          Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
          słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
          obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie jest
          centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
          Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
      • Gość: wgr Re: Stek bzdur IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.02, 12:23
        Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających w
        Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
        słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
        obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie jest
        centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
        Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
        • Gość: fatalista Re: Stek bzdur IP: *.ny5030.east.verizon.net 13.01.03, 23:11
          Gość portalu: wgr napisał(a):

          > Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających
          w
          > Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
          > słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
          > obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie
          jest
          > centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
          > Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
          Coz Wroclaw to miasto zasiedlone przez wysiedlonych z Ukrainy takze pewnie z
          sentymentem spogladasz w tamta strone.
      • Gość: wgr Re: Stek bzdur IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.02, 12:28
        Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających w
        Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
        słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
        obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie jest
        centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
        Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty.
      • Gość: zdzisio Re: Stek bzdur IP: 213.158.197.* 16.12.02, 14:43
        Idea Arki Noego przez stulecia też uległa wypaczeniu. Dzisiaj Arka kojarzy się
        przeciętnemu Polakowi z chórkiem piszczących (ku chwale Pana) bachorów, którym
        wydaje się że śpiewają...

        bebokk napisał:

        > Mieszko I ?
        > Trzeba byc nienormalnym, żeby wykorzystywać w tej żenadzie postacie żyjące
        > przeszło 1000 lat temu !
        > A może tak Noe ?
    • Gość: wgr Re: Teraz referendum IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.02, 12:33
      Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających w
      Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
      słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
      obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie jest
      centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
      Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty. (czy GRU jo jego zakon?)
      • Gość: PABLO Re: Teraz referendum IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.02, 21:09
        Gość portalu: wgr napisał(a):

        > Zgadzam się. Spoglądając w na twarze rydzykowców i lepperowców zasiadających
        w
        > Sejmie nabieram pewności że powinniśmy zmierzać w stronę Białorusi. Zaś jako
        > słuchacz i miłośnik Radia Maryja wiem że Rzym leży (wbrew wszelkim kłamstwom
        > obrzydliwej oficjalnej propagandy) gdzieś między Mińskiem a Moskwą, gdzie
        jest
        > centrum prawdziwych narodowo-katolickich Polaków.
        > Tak nam dopomóż Rydzyku ojcze święty. (czy GRU jo jego zakon?)
        Zbyt wyrafinowanym umysłem to ty nie dysponujesz wgr.
    • Gość: wikul Re: Teraz referendum IP: *.acn.waw.pl 16.12.02, 23:38
      Rękopis męża stanu znaleziony w Tworkach

      MACIEJ RYBIŃSKI

      Ludzie, Polacy, Rodacy! Nie dajcie się oszukać. To wszystko było ukartowane.
      Cała Kopenhaga to była tylko inscenizacja. Decyzje już dawno temu podjął tajny
      rząd międzynarodowy, na którego czele stoi rabin Weiss z Nowego Jorku. Dwa
      tygodnie temu Millera wezwał kanclerz Schr�der do Hanoweru i tam, w bunkrze
      Hitlera, Sturmbanf�hrer Brunner, syn tego Brunnera z gestapo przekazał mu
      instrukcje, szyfry i dyrektywy.

      W Kopenhadze było przedstawienie dla telewizji. Zamknęli się i rzekomo rokowali
      do końca, a tak naprawdę to gawędzili o wakacjach, wypytywali o zdrowie żony i
      dziatek, opowiadali ohydne dowcipy o Polakach kradnących samochody. Millera
      zakneblowali, żeby nie przeszkadzał i tylko patrzyli na zegarek, żeby zdążyć na
      główne wydanie "Wiadomości". Nawet parę minut przeciągnęli, żeby było bardziej
      dramatycznie i żeby wiadomości sportowe się opóźniły, żeby Polacy nie mogli się
      od razu dowiedzieć, jak ładnie skoczył na treningu Adam Małysz. Bo Małysz to
      nasz, z Wisły, a teraz będzie musiał skakać bliżej, żeby mógł wygrywać jakiś
      Schmidt albo Hannawald.

      Dadzą wam po parę euro, ale będziecie musieli kupować oliwki zamiast rzepaku.
      Będziecie musieli być Europejczykami. Ja się nie zgadzam. Już mój dziadek nie
      był Europejczykiem, mój ojciec nie był Europejczykiem, ja też nie jestem
      Europejczykiem. Wśród moich przyjaciół i znajomych politycznych nie ma ani
      jednego Europejczyka. Sami prawdziwi Polacy z atestem po analizie. Spytajcie
      ordynatora. Ja nie chcę, żeby moje dzieci były Europejczykami i one też nie
      chcą. A jakby chciały, to rózga. Namoczona w polskiej wodzie z Wisły.

      Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu, no bo kogo to nie wzruszy,
      kiedy w gównie tkwi po uszy. Mówią wam, że chłop wyciąga rękę. Prawda, ale
      chłop wyciąga rękę do ojczyzny po złote, a nie po euro, bo wie, że Balcerowicz
      musi odejść, a wtedy złoty spadnie i będzie więcej wart niż euro. Teraz zmuszą
      chłopa do brania w euro. Wszyscy urzędnicy będą musieli brać w euro. To jest
      szarganie godności narodowej i europejska pańszczyzna. Zamiast na swoim, chłop
      będzie robił u komisarza Fischlera, bo całą ziemię wykupią Niemcy sudeccy.
      Premier Kalinowski chwali się, że sprawdziło się staropolskie przysłowie o
      krowie, która dużo ryczy - dostaje najwięcej siana. A tu potrzebne jest nowe
      przysłowie. Krowę, która dużo ryczy, doją pierwszą. Dadzą nam siana, a potem
      wydoją tak, że zejdziemy na księgosusz i nosaciznę.

      A co to jest Europa? Francuzi to zboczeńcy, Anglicy zdrajcy, Niemcy odwetowcy,
      Grecy oszuści, Włosi to mafia, Irlandczycy pijacy. A jeszcze teraz jakieś
      Pepiki, Boćwiny litewskie. Szlachetni Polacy nie mają czego szukać w tym
      towarzystwie.

      Kopenhaga to największa klęska narodowa od czasu bitwy pod Warną. Za króla
      Olbrachta wyginęła szlachta, za premiera Millera wszystko wzięła cholera. Źle
      się stało w państwie duńskim i miał rację wielki wizjoner tamtejszy, książę
      Hamlet, że życie jest opowieścią wariata, pełną rozpaczy i krzyku. Precz z
      Europą! Proszę mnie stąd zabrać. Przenieście mnie z sali ogólnej do izolatki.
      Tylko nie zapomnijcie o basenie. -


      • Gość: krzysztofsf Re: Teraz referendum IP: 213.155.166.* 16.12.02, 23:39
        W imieniu towarzysza Millera skladam waszej grupie podziekowanie za cenna
        inicjatywe.

        Tak trzymac.

    • Gość: PABLO wikul przestań wklejac ten sam post IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.12.02, 00:00
      Wikul przestań wklejac ten sam post w każdym temacie. Bardzo fajny naprawdę na
      tle tego barachła które wypisuja eurofani ale juz wystrczy wszyscy przeczytali.
      Jak musisz cos wklejac to załóż sobie oddzielny temat i tam wklejaj ten post.
      Będziemy od czasu do czasu sprawdzac ile razy juz wkleiłeś i gratulaować Ci
      wytrwałości.
      • Gość: , Re: wikul przestań wklejac ten sam post IP: *.lsan03.pacbell.net 03.01.03, 03:40
        "Bardzo fajny naprawdę na tle tego barachła które wypisuja eurofani ale juz
        wystrczy wszyscy przeczytali. "


        He he ...
        A ja nie czytalem az do dzisiaj.
        Niech bedzie pochwalony Wikul.
    • Gość: Toronto Re: Teraz referendum IP: *.rsp.ca 03.01.03, 01:25
      A moze by tak w koncu wyciagnac wnioski z tych afer
      lapowkarskich i zmienic przepisy dotyczace karania za korupcje!
      Ja proponuje karac tego ktory lapowke dostaje i/lub wymusza. Nie
      jest to sprawiedliwe ale moze skonczy w koncu z ta farsa prawna
      ktora aktualnie istnieje.
      A moze pan Prezydent w koncu zaproponowal by zmiane przepisow
      ktore sa co prawda sprawiedliwe, ale w tym samym czasei
      niezyciowe.
      Motto dnia: Kupa komentarzy na temat Rywina i Michnika zadnych
      wniskow!
    • Gość: robi Co to jest? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.01.03, 02:42
      Od roku nie czytam już GW, mimo,że byłem jej czytelnikiem od
      samego początku (zachowałem na pamiątkę nawet pierwsze numery).
      Ten artykuł tylko utwierdza mnie, że słusznie uczyniłem. Takiego
      pismactwa, już dawno nie widziałem - zero faktów, same frazesy.
      A to: "...Jest oczywiste, że ocena wynegocjowanych warunków
      musi być i będzie bardzo ważnym składnikiem dialogu społecznego,
      a także walki z przeciwnikami akcesji. I aczkolwiek siłom
      proeuropejskim sukces naszej delegacji i w tej sprawie dał do
      rąk silne atuty, to nie wolno dopuścić, by kampania przed
      referendum ograniczona została do kontynuowania pojedynków
      buchalteryjnych, tym razem u nas w domu, i by wzięły one górę. W
      tej kampanii trzeba pokazać społeczeństwu wszystkie racje
      przemawiające za akcesją..". (pojedynki buchalteryjne - ha, ha-
      facet chyba długo myślał jakich słów użyć, żeby pomniejszyć wagę
      problemu). Aha, więc o wszystkim można dyskutować, tylko nie o
      ekonomicznym aspekcie akcesji. A ja już taki jestem,że nie ufam
      oficjalnej propagandzie i dążę do tego, aby mój wybór był
      świadomy, bo w przypadku błednej decyzji, może mnie drogo
      kosztować. A ponadto znowu to ograniczanie kręgu eurosceptyków
      do zwolenników LPR i Samoobrony zaczyna mnie już wkurzać.
    • Gość: Polak-wolnynajmita Co ma Chrystus z UE? IP: *.stmnca.adelphia.net 16.01.03, 08:40
      Drugie Przyjście Chrystusa
      czyli
      wystrychnięcie gojów katolickich na dudka.

      PLAN ŻYDOWŁADZTWA ŚWIATOWEGO SYJONISTÓW

      ● Tzw. Żydzi "odbudują" w Jerozolimie pałac Salomona i Świątynię Jerozolimską,
      choć nikt nie wie jak one wyglądały i gdzie stały.

      ● Wtedy Mosiek Goldenszwanc, legitymujący się paszportem tzw. Izraela w
      Palestynie, zgłosi się jako Drugi Chrystus. Tzn. pierwszy ale drugi.

      ● Wyrzuci on ołtarz ze Świątyni i zasiądzie na tronie.

      ● Przeniesie ONZ z NY do Pałacu Salomona i zrobi tam czystkę personalną.

      ● Oglosi się królem ziemi i wszechświata i Bogiem objawionym i jedynym
      wszystkich religii po wsze czasy na wieki wieków.

      ● Papież naonczas pospieszy do Jerozolimy, padnie na twarz, sławiąc boskość
      Mośka i poda się do dymisji.

      ● Przed opustoszałym Watykanem pejsaci wybrani przybiją tablicę z napisem:
      "Muzeum Holocaustu, Nietolerancji i Katolickiego Wstydu. Anno Domini 1."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka