Dodaj do ulubionych

UE a szopa soltysa

IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 31.03.03, 22:48
Ja chcialem wam tylko powiedziec, ze u nas w Gorce to my juz rzesmy dobrze
podpatrzyli na czym ten europejski eksperyment polega. Soltys sobie nowa
szope chce postawic i szuka mozliwosci dofinansowania w urzedach
europejskich. Tato go podpatrzyl jak rozmawial z jakims gosciem z miasta.
To musialo byc o tym. No nic, my na soltysa juz tutaj w Gorce uwazamy i jego
zakusy na nasze pole tez dobrze znamy. On nas tu cyk do UE i pole jego.
Hehe... My sie na tych numerach zbyt dobrze znamy. Bede was informowal na
bierzaco jak sie maja te sprawy. Janek

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka