Gość: Janek z Gorki
IP: *.cpe.net.cable.rogers.com
31.03.03, 22:48
Ja chcialem wam tylko powiedziec, ze u nas w Gorce to my juz rzesmy dobrze
podpatrzyli na czym ten europejski eksperyment polega. Soltys sobie nowa
szope chce postawic i szuka mozliwosci dofinansowania w urzedach
europejskich. Tato go podpatrzyl jak rozmawial z jakims gosciem z miasta.
To musialo byc o tym. No nic, my na soltysa juz tutaj w Gorce uwazamy i jego
zakusy na nasze pole tez dobrze znamy. On nas tu cyk do UE i pole jego.
Hehe... My sie na tych numerach zbyt dobrze znamy. Bede was informowal na
bierzaco jak sie maja te sprawy. Janek