Dodaj do ulubionych

Pies po wypadku samochodowym

26.12.20, 18:03
Hej, moj pies 23.12 wpadl pod samochód zerwał się ze smyczy. Pobiegłam z nim do weterynarza osiedlowego stwierdził że ma złamaną kość ( ta noga wisi i lata bezwładnie) i ze wymaga operacji koszt 1000zl. Jak to ja od razu sie popłakałam bo nie mam takich pieniędzy dal mu zastrzyk powiedzial ze cos wymyśli. W wigilie caly dzień spał, sika i wypróżnia sie nomrlanie czasami sie przewraca bo zapomina o nodze. Dzis jest 26.12 bylam dzis u weterynarza po przeciwbólowe powiedzial ze zabierze mi piska do chirurga do swojego kolegi ze zrobi RtG i zobaczymy co dalej. Chcialam zapytac czy ktos z was miał taka sytuacje jak wygalda taka operacja, koszt i jak pies dochodzi do siebie? Dzis ciagle wymiotuje brązowa wodą z resztkami jedzenia martwi mnie to nie wiem czy przez leki czy cos ma uszkodzone a badanie dopiero w poniedzialek.
Obserwuj wątek
    • babcia47 Re: Pies po wypadku samochodowym 27.12.20, 03:26
      Jeżeli to próba zrobienia tematu to niesmaczne bardzo. Każdy normalny i przyzwoity człowiek by wiedział co zrobić w takiej sytuacji. Pizatym pies z ze złamaną, wiszącą nogą nie będzie "normalnie" się wypróżniał a nawet wstawał w ciągu 2 dni. Żenujący wpis i do tego popełniony przez osobę bez znania tematu
    • addart Re: Pies po wypadku samochodowym 27.12.20, 03:56
      No to musisz poczekać do poniedziałku, bo nikt Ci przez internet psa nie wyleczy. Zwłaszcza że na pewno ma coś uszkodzone skoro wymiotuje krwią. Co do nogi, czasem nie jest konieczna operacja, jeśli dobry chirurg ją poskłada i założy lekki opatrunek usztywniający, ale o tym też decyduje lekarz.

p.s.
      co do krytyki postu, nie wiem, czy słuszna. Wyraźnie pytająca osoba nie zna tematu, ale gdyby znała to nie pytałaby tutaj...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka