07.04.22, 23:21
Witam
Mój roczny buldog francuski przeszedł 3 silne ataki padaczki, które występowały na przestrzeni ostatniego tygodnia. Trwały one nawet około godziny. Weterynarz po badaniach wskazał stosowanie leku phenoleptil. Dodam że przy drugim ataku nie pomagały nawet wlewki relsed. Obecnie przy stosowaniu phenoleptilu ostre ataki narazie nie wystapily, jednak u pieska zauważyłem dziwne zachowania, a mianowicie :
- co jakiś czas zaczyna się delikatnie trząść i się przewraca jakby tracil świadomość po czym odrazu wstaje
- zmieniła zupełnie swój charakter, nie interesują jej rzeczy, które interesowały wcześniej, zupełnie inaczej się zachowuje, jest jakby nieobecna, nie jest soba.

Chciałbym zapytać czy jest to normalne po tak silnych atakach lub przy przyjmowaniu takich leków czy mogły nastąpić jakieś trwale, nieodwracalne uszkodzenia mózgu?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka