Dodaj do ulubionych

Doberman chory pomocy

19.11.22, 15:58
Moj ukochany pies ( doberman 10 lat ) nie chce wychodzić na dwór , trzęsie się ze strachu . Pare razy go coś bardzo zabolało jakby łapka bo podnosi ( nerw? Czy ukłucie ?) już od dawna ma problemy i 3 lata temu zdiagnozowano zespół woblera , już ciągnol łapki. Tydzień temu zrobiliśmy rentgen , mam tabletki przeciwbólowe od lekarza ale nikt nie wie co mu jest . Apetyt ma , tylko leży i sie chowa całymi dniami i nie jestem w stanie go niczym przekupić a na sile nie chce . Załatwia się w domu , ale biedny długo trzyma . Nie dam rady go zaciągnąć na tomografie . Jak leży to sprawia wrażenia jak by było Ok . Chodzi z garbem . Piszczy , ze chce wyjść . Jak podchodzę dać mu pić zaczyna sie strasznie trząść ale nie zawsze . Wczoraj jedna łapka była bardziej zimna niż inne . Cztery dni temu udało mi sie z nim wyjść na szeleczkach , wyszedł spanikowany , pełen strachu na wszystko dookoła i na miękkich nogach , trzęsący przyklejony do moich nóg i chciał zrobić siku i nagle strasznie zawył , zkulł , podniósł łapkę , powył z bólu i jakby nie mógł
Ustać . Wzięłam go na szelkach podniosłam i bardzo powolutku , spokojnie wróciliśmy . Już z nim nie wyjdę jak tak cierpi . W domu mam kamery ustawione to wchodzi na sofę i łazi po pokoju .W ogóle w domu raczej nie zawył z bólu , chodzi mało ale powoli ( jest tylko w jednym pokoju ) boi sie wyjść na korytarz . Dawniej biegał po całym domu . Kocham tego psa ponad życie . Jak mam mu pomoc ? Nie chce go faszerować morfiną z domu wyjść nie chce . Pije i je normalnie . ( tz daje mu , przynoszę do łóżeczka ) głowę trzyma raczej na dole , nie podnosi do góry . Ja wiem , ze to jest forum , wiem
Ze lepiej do lekarza , ale byłam regularnie a teraz na sile z bólem nie chce . Pytanie kochani mam , co mu może dolegać ? Czy ktoś miał podobna sytuacje ? Za każda radę będę niezmiernie wdzięczna .
Dziękuje
Agnieszka
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: Doberman chory pomocy 21.11.22, 02:29
      Zmienic weta
      wezwać na wizytę domową
      jak nie pomoze uśpić
      dodam ze powodownaie cierpienia psa jest grzechem
      jkaby czarek mój pies miał dostać morfinę
      to wolłąbym go uspic

Nie pamiętasz hasła

lub ?