Dodaj do ulubionych

frontline i co dalej

02.03.07, 08:42
dalam psu frontline na pchly. niestety dalej sie drapie rzadziej ale drapie.
zwlaczsa te miejsce na grzbiecie ktore rozdrapal i ma wytarte. mama pytanie
czy powinnam jeszce raz go skroplic frontline a co czynic z tym wytarta
sierscia podejrzewam ze to jest zapalenie alergiczne skory od pchel czy to
same minie. co mam zrobic co ewentualnie kupic. dziekuje za podpowiedz
wszystkim forumowiczom.
Obserwuj wątek
    • avasawaszkiewicz Re: frontline i co dalej 02.03.07, 15:36
      Zaraz , zaraz :) - kiedy dokładnie użyłaś frontline??? Czy oby napewno w dobrej
      dawce??? Jak wyglądają zmiany na plecach, czy widział je lekarz???
      Owszem gdy znikną pchły i wszelkie ich pogryzienia po jakiś 4 - 6 czasami 8
      tygodniach mijają też objawy alergii. Trwa to długo gdyż w e krwi pomimo braku
      pcheł wciąż tkwią alergeny pchle wywołujące alergie. Stąd też nie wystarczy
      pozbyć się pcheł należy też zajać sieewentualnym zapaleniem skóry. To jednak
      moż eocenić jedynie lekarz, który widzi psiaka.
      Proponuję Ci więc wizytę u lekarza prowadzącego.
      Pozdrawiam - ava

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka