kubus96
02.03.07, 08:42
dalam psu frontline na pchly. niestety dalej sie drapie rzadziej ale drapie.
zwlaczsa te miejsce na grzbiecie ktore rozdrapal i ma wytarte. mama pytanie
czy powinnam jeszce raz go skroplic frontline a co czynic z tym wytarta
sierscia podejrzewam ze to jest zapalenie alergiczne skory od pchel czy to
same minie. co mam zrobic co ewentualnie kupic. dziekuje za podpowiedz
wszystkim forumowiczom.