gabriela_n23
01.09.08, 11:01
witam mam 6 letniego baseta,który od jakiegoś czasu ma na "łokciach"
mocno zrogowaciałą skórę na której są widoczne małe wągry a po ich
naduszeniu "wylatuje" taka zbita ropa z krwią i zaczeło to teraz
nieładnie pachnieć.Co to może być nasz weterynarz twierdzi,że jest
to po prostu od leżenia na betonie i nic z tym nie robi Jak mam mu
pomóc, czy to faktycznie "tylko" od leżenia na betonie czy coś
gorszego? Proszę o radę z góry dziękuję i pozdrawiam