fibin
29.10.02, 08:10
Dwaj panowie K.
Kobielusz - wiadomo. I nie podobają mi sie te jego wytrzeszczone oczy i mocno
rozszerzone źrenice na plakatach. Złe oświetlenie u fotografa czy
przedawkowanie lekarstw?
A Krywult, skoro był już podobno prezydentem BB w 1981 roku, to musiał być
czerwony i to jaskrawo! Moze nawet wysyłał ZOMO na ulice do sprawdzania
dowodów i pałowania oporników?
Dla tych, co nie wiedzą, to wyjaśniam, że w dowodach m.in. sprawdzano, czy
jest wpis z miejsca zatrudnienia, bo wtedy zatrudnienie (nie mylic z pracą!)
było obowiązkowe. To były czasy! To se ne vrati:)
A teraz większość redsów z tamtych czasów jest "szanowanymi" biznesmanami lub
politykami (bądź jedno i drugie) walczącymi w pocie czoła na pierwszej linii
o demokrację i dobrobyt wszystkich Polaków:)
I wciąż dręczy mnie pytanie: Czy (kolejny) pan K. gdyby nie został
prezydentem demokratycznego kraju i gdyby historia potoczyła się inaczej, to
byłby już pierwszym sekretarzem czy jeszcze nie? Ja myślę, że jeszcze nie, bo
wciąż za młody, choc ostatnio dość gwałtownei posiwiał:)