adaja1
16.11.07, 15:51
poczytam sobie forum wieczorkiem a teraz śpiesze Was przywitać i dać
buziaczki!
Było mi bardzo miło gdy Wasze SMSy czytałam, i pewnie dlatego tak
szzybciutko do siebie doszłam.
Młody jest świetny, trochę żółciutki ale mam nadzieję że zaczniemu
schodzić.
Byliśmy w USC, ale była kolejka, na 95% Adrian ( ale tu informacja
dla Mysyty - jury jest przekupne:))
Super jest byc w domku chociaż w szpitaliu poznałam dwie fajne
kobietki i jedą czytającą Nas Mamę:) ( też fajną kobitkę oczywiśćie).
A tak wogóle to stęskniłam się za Wami ( naprawdę!)
No i jeszcze buziaczki dla E-rubi:)