Dodaj do ulubionych

witajcie:)

16.11.07, 15:51
poczytam sobie forum wieczorkiem a teraz śpiesze Was przywitać i dać
buziaczki!

Było mi bardzo miło gdy Wasze SMSy czytałam, i pewnie dlatego tak
szzybciutko do siebie doszłam.

Młody jest świetny, trochę żółciutki ale mam nadzieję że zaczniemu
schodzić.

Byliśmy w USC, ale była kolejka, na 95% Adrian ( ale tu informacja
dla Mysyty - jury jest przekupne:))

Super jest byc w domku chociaż w szpitaliu poznałam dwie fajne
kobietki i jedą czytającą Nas Mamę:) ( też fajną kobitkę oczywiśćie).

A tak wogóle to stęskniłam się za Wami ( naprawdę!)

No i jeszcze buziaczki dla E-rubi:)
Obserwuj wątek
    • magda_bb1 No to buziaczki dla Ady i 95%-Adriana :-) 16.11.07, 15:55
      trzymajcie się cieplutko bo tu cholerna zima przyszła!! :-)
    • malflu Buziaki i uściski 16.11.07, 16:06
      Dla dzielnej mamy i Adrianka na 95%
    • weteranka13 Niedżwiedzi uścisk 16.11.07, 16:31
      dla Ciebie
      pogłaskanie zadartego noska maluteńkiego człowieczka,
      piątka dla Jakuba,
      gratulacje dla taty chłopaków...
      I pędzę do mojej wrzeszczącej rzeczywistości.

      Ale fajnie!!!!

      W-13
      • guciobelin Re: Całusów moc 16.11.07, 17:09
        ode mnie i od Majki.
        Cieszę się, że wszystko poszło dobrze, że jesteście już cali i zdrowi w domku.
        Trzymajcie sie cieplutko:-)
        • baska121 Re: Całusów moc 16.11.07, 18:01
          Tak bardzo sie ciesze ze sie odezwałas .Własnie miałam pytać o Was
          e_rubi .Sciskam mocno i przepraszam za te 1 w nocy ale sniłas mi
          sie .Zdrówka i przespanych nocy
          • madida Re: Całusów moc 16.11.07, 19:58
            super! życze dużo spokojności i zdrówka dla Was wszystkich :)
            buziaki w stópki dla A(?)
    • mysty Ave Adaja, 16.11.07, 20:11
      jak fajowo, że już w domciu, mam nadzieję, że pokazałaś wszelkie
      pomieszczenia Adajowemu maciupeńkiemu. Tak mi się skojarzył ze
      śnieżnym chłopczykiem i tak już chyba zostanie. Niech mu zima ciepłą
      i przyjazną będzie :))))

      :* dla maljutkiego, matko, on ma na pewno takie ogromne, cieplutkie
      pucka i Ty jesteś blisko tych policzków, ech, ech. Wycałowaj trochę
      dla mnie

      ps. zgadzam się na Adriana (no to teraz pędzic do USC, hje, hje)
    • jag11 Re: witajcie:) 16.11.07, 21:16
      NA początku bardzo Ci gratuluję małego synka!!!!!
      Cieszę się,że wszystko w porzadku, że jesteście już w domku:))
      Buziaczki dla Ciebie i dla małego Adrianka:)

      Ania
      PS.W najblizszej przyszłości poswatamy sobie:)
    • akastel Re: witajcie:) 16.11.07, 21:24
      Ufff, ufff, ufff. Jak dobrze, że poród już za Tobą i że syneczek na
      świecie. Bardzo się cieszymy, gratulujemy i ściskamy.
      • edysia79 Re: witajcie:) 16.11.07, 21:42
        Oj pamiętam to uczucie kiedy wchodzi się do domku z nowym malutkim człowieczkiem :)
        Serdecznie gratuluję i cieszę się razem z Wami. Buziaczki i uściski dla Ciebie i
        małego prawie Adrianka :*
    • a-nulla Re: witajcie:) 16.11.07, 22:48
      Buziaki dla mamy i chłopczyka od innej mamy i chłopczyka.
      • mpd3 Re: witajcie:) 17.11.07, 08:41
        Witaj, powiększona Rodzinko! :) Tajemnica się przed Tobą odsłoniła, te oczka,
        ten nosek, te włosy, te stópki... A teraz siedźcie sobie spokojnie przed
        kominkiem i niech Wam już jest świątecznie :)
        Jak Jakub reaguje na Braciszka?
    • luciii hej! witaj w nowym wcieleniu z mini dziubkiem u 16.11.07, 22:58
      boku :)
      koniecznie go wyściskaj i w sytópeczki miniaturkowe wycmokaj!
      dużo zdrówka i radości! :)
    • ewa1w Re: witajcie:) 16.11.07, 23:55
      witajcie, witajcie i miejcie się zdrowo!
    • polbel Re: witajcie:) 17.11.07, 00:09
      Jeszcze raz serdeczne gratulacje z narodzin synka!

      A jak Julek nie przeszedl, to niech chociaz Adrian bedzie po moim
      synku :) Sprawdza sie fajnie miedzynarodowo, wszedzie wymowia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka