zdzisiowa
04.04.08, 09:38
Prosze o opinie na temat jakosci tej usługi.Mam od kilku tygodni problemy z
otwieraniem sie stron www-informatyk stwierdzil,ze problem lezy po stronie
Vectry i ze miewa podobne zgloszenia na naszym osiedlu.Mam predkosc 1 Mb,ale
czesto net chodzi na poziomie niecale 500.Przez rok bylo bez problemow-teraz
mam wrazenie,ze za duzo chetnych na uslugi Vectry,a za male mozliwosci z jej
strony.Mam ochote zerwac z nimi umowe,ale nie mam rozeznania w innych operatorach.