Dodaj do ulubionych

Net z Vectry-os. Kopernika

04.04.08, 09:38
Prosze o opinie na temat jakosci tej usługi.Mam od kilku tygodni problemy z
otwieraniem sie stron www-informatyk stwierdzil,ze problem lezy po stronie
Vectry i ze miewa podobne zgloszenia na naszym osiedlu.Mam predkosc 1 Mb,ale
czesto net chodzi na poziomie niecale 500.Przez rok bylo bez problemow-teraz
mam wrazenie,ze za duzo chetnych na uslugi Vectry,a za male mozliwosci z jej
strony.Mam ochote zerwac z nimi umowe,ale nie mam rozeznania w innych operatorach.
Obserwuj wątek
    • Gość: jhfuy Re: Net z Vectry-os. Kopernika IP: *.sferanet.pl 05.04.08, 02:46
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=53&w=77214723 Tu masz
      wątek,może się przyda?
      • zdzisiowa Re: Net z Vectry-os. Kopernika 05.04.08, 11:31
        Dzieki za wątek-w sumie czytałam ten i inne i nikt nie wypowiada sie na temat
        Vectry.Czyzby wszyscy byli zadowolenie z usług Vectry?Poczekam..
    • Gość: v Re: Net z Vectry-os. Kopernika IP: 88.156.160.* 05.04.08, 17:16
      zeulandia.myminicity.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka