dotinka77
04.04.08, 17:02
Mój synek ma 7 miesięcy i stwierdzone spodziectwo, w przyszłym roku
czeka go operacja a ja już nie śpię po nocach bo słyszałam, że to
poważna sprawa. Może, któraś z was miała podobny problem i może mi
coś na ten temat napisać a przede wszystkim czy znacie jakiegoś
dobrego chirurga dziecięcego? Proszę o radę.