Dodaj do ulubionych

Spodziectwo u synka, proszę o radę

04.04.08, 17:02
Mój synek ma 7 miesięcy i stwierdzone spodziectwo, w przyszłym roku
czeka go operacja a ja już nie śpię po nocach bo słyszałam, że to
poważna sprawa. Może, któraś z was miała podobny problem i może mi
coś na ten temat napisać a przede wszystkim czy znacie jakiegoś
dobrego chirurga dziecięcego? Proszę o radę.
Obserwuj wątek
    • akastel Re: Spodziectwo u synka, proszę o radę 04.04.08, 20:18
      Nie znam nikogo, kto miał taki problem u dziecka, ale poszukałam w
      sieci i rzeczywiście wygląda na to, że taka operacja wymaga od
      chirurga bardzo dużego doświadczenia. Nie wiem, czy w Bielsku
      znajdziesz odpowiedniego specjalistę. Może lepszym adresem będzie
      Ligota albo Klinika w Krakowie-Prokocimiu. Ja chyba szukałabym przez
      forum, może jest takie, gdzie są mamy, których dzieci były operowane
      i które mają jakieś doświadczenia. No i oczywiście dobry pediatra,
      który doradzi, do którego specjalisty się zwrócić.
      • dotinka77 Re: Spodziectwo u synka, proszę o radę 07.04.08, 16:46
        No właśnie, mnie też wydaje się,że w Bielsku takiego specjalisty nie
        znajdę ale może jednak się mylę i któraś zna kogoś takiego,
        niekoniecznie nawet w Bielsku pojadę gdziekolwiek żeby tylko był to
        dobry sprawdzony lekarz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka