Gość: Darek
IP: *.cargoforte.pl / *.cargoforte.pl
22.09.04, 09:11
Podobno w 2003 roku Poznań odwiedził C-130 Hercules z tureckiej grupy
akrobacyjnej Turkish Stars...
Przyleciał chyba na „NATO Air Meet 2003”
Wiadomo coś wiecej na ten temat?
Moze macie jakies fotki?
Darek