Dodaj do ulubionych

Lot odrzutowcem

IP: *.glfd.cable.ntl.com 24.11.08, 02:41
Witam.
Marzę o tym aby przelecieć się kiedyś jakims samolotem odrzutowym ( np.
myśliwcem )

Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość zapłacenia za taką przyjemność? Nie
koniecznie w Polsce. To musi byc cos wspaniałego lecieć z prędkością
ponaddzwiękową i czuć te wszystkie przeciążenia itp.

Jeśli ktoś wie coś na ten temat to bardzo bym prosił o podanie linku do
odpowiedniej strony bo sam nie potrafie nic znaleść w internecie.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: raskolnikow Re: Lot odrzutowcem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.08, 10:51
      Już widzę, jak dają ci wsiąść do wojskowego samolotu i pilot robi ci
      przeciążenia. To z pewnością nie jest kwestia pieniędzy.

      Gdyby to było takie proste wojsko na pokazach pewnie sprzedawałoby bilety na
      takie loty, żeby dorobić ;)
      • Gość: Damian Re: Lot odrzutowcem IP: *.plus.com 24.11.08, 11:35
        Oczywiscie rozumie ze musialyby byc badania lekasrkie itp. bo
        wiadomo ze nie kazdy jest w stanie wytrzymac owe przeciazenia.

        Ale na pewno gdzies na swiecie istnieje taka mozliowsc skoro mozna
        latac w kosmos to cemu nie samolotem odrzutowym? :)
    • Gość: johnson Re: Lot odrzutowcem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.08, 11:43
      Kiedyś takie loty (z "instruktorem" oczywiście) możliwe były
      w Rosji na MIG-29 i SU-27, ale nie wiem czy to nadal robią
      (zimna wojna odżywa..).
      W każdym razie takie informacje pojawiały się w mediach,
      ale szczegółów nie znam. Tyle, że taka przyjemność kosztuje
      nawet kilkanaście tys. dolców za godzinę..
      powodzenia
      • Gość: johnson Re: Lot odrzutowcem-suplement IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.08, 12:29
        ..a jednak
        www.flymig.com/
        • Gość: raskolnikow Re: Lot odrzutowcem-suplement IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.08, 13:21
          Czyli kasa to klucz ;) Ok, zmieniam zdanie.


          $12,600 i mamy przelot MiGiem 29, nieco drożej Su - $16,600.
          i dopłacasz tylko $2000 i masz opcję kosmos :)
          Dodatkowo, za $650 masz filmik dla rodziny.


          johnson, dobrze się wykazałeś !
          • Gość: tomek Re: Lot odrzutowcem-suplement IP: *.zone4.bethere.co.uk 23.04.11, 13:27
            zoczacz ten link wcale nie drogo jedyne 1950 euro za 30 min

            www.fighter-jet.co.uk/fighter-jet-rides/fly-the-fouga-magister-in-paris/
            lub jesli wolisz skydiving,jedyny problem to cena

            www.everest-skydive.com/trip_price.php
            www.worldrecordsacademy.org/sports/skydiving_from_the_highest_peak-world_record_set_by_High_and_Wild_80416.htm
    • Gość: Damian Re: Lot odrzutowcem IP: *.plus.com 24.11.08, 16:04
      Super dzieki wielkie za linka
      • Gość: zorientowana Polak też może... IP: *.3s.pl 19.12.08, 21:46
        Ja polecam z tej strony,już chyba wszystkie pomysły z tej strony
        wykorzystałam.Choć nie koniecznie z nimi,to mój mąż zawsze na urodziny ma coś
        zgapionego stamtąd.Co prawda na lot myśliwcem to mnie nie stać,ale kto wie...
        www.wyjatkowyprezent.pl/
        • jacek_1966 Re: Polak też może... 23.12.08, 23:38
          -no, a ja zycze PRZYJEMNEGO lotu!!!

          -patrz pod----> de.rofl.to/black-out-flug
          • Gość: mo Re: Polak też może... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.08, 15:14
            W Polsce możliwe są loty prywatną iskrą. Poszukaj.
    • Gość: alek Re: Lot odrzutowcem IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 12.06.09, 08:38
      jest taka możliwość w Rosji 25 tyś zł
    • mruwa9 odrzutowcem? 22.05.11, 01:00
      mnie sie wydawalo, ze wiekszosc samolotow pasazerskich, bedacych w uzyciu linii lotniczych, to samoloty odrzutowe...
      • Gość: odrzutowiec Re: odrzutowcem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.11, 19:16
        W polsce tez sie da tzn. zalatwic ale latac juz na wschodzie ;)

        przygoda.interia.pl/pol_m_Powietrze_Samoloty-wojskowe-748.html
      • Gość: Greg pilot Re: odrzutowcem? IP: *.play-internet.pl 13.09.12, 15:05
        bo to są odrzutowy tylko pod dźwiękowe
    • Gość: Rachela Re: Lot odrzutowcem IP: *.aster.pl 22.05.11, 21:59
      pan się chciał przelecieć myśliwcem jakieś 3 lata temu.

      dajcie spokój już.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka