Gość: Damian
IP: *.glfd.cable.ntl.com
24.11.08, 02:41
Witam.
Marzę o tym aby przelecieć się kiedyś jakims samolotem odrzutowym ( np.
myśliwcem )
Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość zapłacenia za taką przyjemność? Nie
koniecznie w Polsce. To musi byc cos wspaniałego lecieć z prędkością
ponaddzwiękową i czuć te wszystkie przeciążenia itp.
Jeśli ktoś wie coś na ten temat to bardzo bym prosił o podanie linku do
odpowiedniej strony bo sam nie potrafie nic znaleść w internecie.
Pozdrawiam