Dodaj do ulubionych

Naklejki na samochód?

18.03.13, 22:42
Witam
Czy są tutaj osoby, które naklejają różne naklejki na samochód bez obaw o to, czy to bardzo "oszpeci" czy wręcz przeciwnie - zaciekawi wygląd samochodu?
Chodzi o taką naklejkę: www.naklejkowo.pl/produkt/Naklejka-Oczy-Potworka i o fakt, czy łatwo można ją potem odkleić?
Obserwuj wątek
      • monisienek Re: Naklejki na samochód? 23.05.13, 12:12
        Ja myślałam kiedyś o naklejce na auto, ale zniechęciło mnie to, że lakier jednak prze lata wyblaka... bleknie... wyblakuje(??). I jak będziesz chciał sprzedać bez naklejek to może się okazać, że w ich miejscu lakier jest nieco ciemniejszy niż reszta i zostaną na zawsze kontury.

--
        Pozdrowienia
        Monika, mama Marty 07.12.2007 i Doroty 03.06.2010
        • wiesik5 Re: Naklejki na samochód? 12.06.13, 22:35
          Witaj .
          Mój chłopak zajmuje się profesjonalnie oklejaniem wszystkiego co da sie okleić między innymi samochodami .Każdy z naszych samochodów jest oklejony bardziej lub mniej i nigdy nie było problemu z usunięciem folii , pod warunkiem że została odpowiednia zastosowana i odpowiednio usunięta .Jak będziesz miała jakieś pytania to zajrzyj tutaj i zadzwoń : www.picadelo.pl
    • ksiegawie Re: Naklejki na samochód? 26.06.13, 15:18
      hmmm, sklep nieczynny, ale znalazłem na allegro. Mi się osobiście takie naklejki podobają i dzięki za linka, bo jakoś wcześniej o tym nie myślałem, a może da się jakoś udekorować moje auto ! :)

--
      teraz testuję.. Reset2.pl/R2ksiega
        • 0panpawlik Re: Naklejki na samochód? 09.08.13, 12:43
          Jeżeli naklejki są dobrze wykonane nie powinno być żadnego problemu. Ten link, który podałeś nie działa więc nie wiem jak ona wygląda. Natomiast poszukaj w internecie opinii o producencie, jeżeli chcesz informacji o konkretnej naklejce.
      • marcinlux Re: Naklejki na samochód? 21.04.20, 20:23
        Naklejki samochód można lubić lub nienawidzić. Troszkę o tego typu gadżetach znalazłem w tym artykule czips.pl/naklejki-na-auto/ osobiście jeszcze nie stosowałem. Jednak coraz bardziej się przymierzam aby nakleić jakąś dyskretną grafikę.
    • kadeem1988 Re: Naklejki na samochód? 08.05.20, 15:17
      Osobiście zamawiałem naklejki na samochód z Tekst linku Nie było problemu ani z naklejeniem (dostałem instrukcję :D), ani z odklejeniem - wystarczyło troszkę podgrzać a pozostałości kleju usunąłem denaturatem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka