IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:36
Czuję się jak cichy bohater bajki o smoku wawelskim
Obserwuj wątek
    • wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 22:36
      Jestes szewczykiem i smokiem w jednej osobie?
      • Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:37
        Nie.Ten trzeci.
        • wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 22:38
          Spiaca Krolewna? Ona tez cos zjadla.
          • Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:40
            Gorzej
            • wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 22:43
              No nie. Gorzej niz smok to nie moglo byc. Poczekaj, wiem - ty jestes wilk! Ten
              od konsumpcji babci!
              • Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:45
                Faszerowany.
                Lepiej nie mówić.Święta są meczące.
                • Gość: Prof.:) Re: Cześć . IP: 195.205.189.* 20.04.03, 22:47
                  Faszerowana babcia ??
                  • basia Re: Cześć . 20.04.03, 22:49
                    dziewica?
                    • Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:53
                      żelazna
                      • Gość: dwunasty Re: Cześć . IP: *.acn.pl 20.04.03, 23:05
                        Gość portalu: kixx napisał(a):

                        > żelazna

                        A myślałem, ze to był baran, znaczy się on a nie ona, owieczka...
                        • Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 23:07
                          no w koncu.
                          Brawo dwunasty.

                          Ps.A dlaczego się wpisałeś jako jedenasty w wątku?
                          • Gość: dwunasty Re: Cześć . IP: *.acn.pl 20.04.03, 23:09
                            Gość portalu: kixx napisał(a):

                            > no w koncu.
                            > Brawo dwunasty.
                            >
                            > Ps.A dlaczego się wpisałeś jako jedenasty w wątku?

                            Nie mogłem już dłużej patrzeć jak się co po niektóryz męczą....;)
                            • wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 23:10
                              Wpisal sie 11. i 13. Srednia to 12.
                              • tradycja1 Re: Cześć . 20.04.03, 23:14
                                smaka na gyrosa zrobiliscie...
                                • wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 23:16
                                  Czyli gdzies do Turka, Greka lub bliskowschodczyka...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka