Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:36 Czuję się jak cichy bohater bajki o smoku wawelskim Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 22:36 Jestes szewczykiem i smokiem w jednej osobie? Odpowiedz Link Zgłoś
wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 22:43 No nie. Gorzej niz smok to nie moglo byc. Poczekaj, wiem - ty jestes wilk! Ten od konsumpcji babci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 22:45 Faszerowany. Lepiej nie mówić.Święta są meczące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prof.:) Re: Cześć . IP: 195.205.189.* 20.04.03, 22:47 Faszerowana babcia ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwunasty Re: Cześć . IP: *.acn.pl 20.04.03, 23:05 Gość portalu: kixx napisał(a): > żelazna A myślałem, ze to był baran, znaczy się on a nie ona, owieczka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Cześć . IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 23:07 no w koncu. Brawo dwunasty. Ps.A dlaczego się wpisałeś jako jedenasty w wątku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwunasty Re: Cześć . IP: *.acn.pl 20.04.03, 23:09 Gość portalu: kixx napisał(a): > no w koncu. > Brawo dwunasty. > > Ps.A dlaczego się wpisałeś jako jedenasty w wątku? Nie mogłem już dłużej patrzeć jak się co po niektóryz męczą....;) Odpowiedz Link Zgłoś
wesolych.swiat Re: Cześć . 20.04.03, 23:16 Czyli gdzies do Turka, Greka lub bliskowschodczyka... Odpowiedz Link Zgłoś