tradycja1 14.05.03, 22:12 no tak wiosna przeciez:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buggi Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:20 a owszem, z paroma osobami juz sie nimi wymienilismy/lysmy Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:24 zanotuje dzisiejsza date w kalendarzu:) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:27 tradycja1 napisała: > zanotuje dzisiejsza date w kalendarzu:) e,są prostsze sposoby od kalendarza:) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:44 buggi napisała: > asceza? to od liczenia na głos :) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:43 tradycja1 napisała: > abstynencja? to od liczenia procentów:) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:47 numerki po procentach? Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:49 tradycja1 napisała: > numerki po procentach? logika godna matematyka:) nie jestem matematykiem Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:53 Tez nie jestem matematykiem ani astronomem... Jednak umiem liczyc i licze na siebie. Przezorny zawsze ubezpieczony. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:56 tradycja1 napisała: > Tez nie jestem matematykiem ani astronomem... > Jednak umiem liczyc i licze na siebie. > Przezorny zawsze ubezpieczony. otóż to :) Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re:chachachacha 14.05.03, 22:36 nie, nie o mnie, o mnie to ja wiem. mialo byc "i o mnie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:31 Bardzo ciekawy watek ..piscie jeszcze dziewczeta :) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 23:33 Gość portalu: atob napisał(a): > Bardzo ciekawy watek ..piscie jeszcze dziewczeta :) nie będzie piscieć ...;) Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Atob 14.05.03, 23:36 znowu glos stracilam. Atob jeszcze sie po tych numerkach do lóka nie dasz zapedzic i nie usniesz nam. I po ci to? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:37 buggi napisała: > znowu glos stracilam. > Atob jeszcze sie po tych numerkach do lóka nie dasz zapedzic i nie usniesz > nam. I po ci to? ;) A taki z Ciebie ranny ptaszek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: btoa Re: Atob IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:39 ciemna_noc napisała: > buggi napisała: > > > znowu glos stracilam. > > Atob jeszcze sie po tych numerkach do lóka nie dasz zapedzic i nie usniesz > > > nam. I po ci to? ;) > > A taki z Ciebie ranny ptaszek... Jutro tez o 5.00 ...a czy usne to nie zalezy odemnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: Atob IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:37 Znaczy sie dostalem po lapach :( no coz nie pierwszy i nie ostatni zapewne raz ... Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:38 Gość portalu: atob napisał(a): > Znaczy sie dostalem po lapach :( no coz nie pierwszy i nie ostatni zapewne > raz ... Chlopie! Z.. hmmmm, no wiesz, trzeba ostro! Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Atob 14.05.03, 23:40 eeee tam zaraz po lapach. ja sie o twoje serce martwie. wytrzyma? nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:44 buggi napisała: > nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes? defensywne pozycje też lubię Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Atob 14.05.03, 23:45 hmmmmmm, czyli lubisz gapienie sie w sufit, dobrze zrozumialam? Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:46 buggi napisała: > hmmmmmm, czyli lubisz gapienie sie w sufit, dobrze zrozumialam? z rozmarzeniem Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Atob 14.05.03, 23:49 ciemna_noc napisała: > buggi napisała: > > > hmmmmmm, czyli lubisz gapienie sie w sufit, dobrze zrozumialam? > > z rozmarzeniem ooo patrzcie go jak sie rozmarzyl, a o ofensywie juz zapomniales? jak tak bedziesz lezal i myslal, to kto inny ataku dokona Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Atob 14.05.03, 23:45 ciemna_noc napisała: > buggi napisała: > > > nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes? > > defensywne pozycje też lubię Kazda pozycja to propozycja. Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:48 tradycja1 napisała: > ciemna_noc napisała: > > > buggi napisała: > > > > > nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes? > > > > defensywne pozycje też lubię > Kazda pozycja to propozycja. To już chyba supozycja. Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:52 tradycja1 napisała: > a jaka jest ciemnej_nocy definicja? 12 + .... + ..... + ....... + ...... + ....... + ........ itd. Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Atob 15.05.03, 00:00 ciemna_noc napisała: > tradycja1 napisała: > > > a jaka jest ciemnej_nocy definicja? > > 12 + .... + ..... + ....... + ...... + ....... + ........ itd. To jest przyklad a gdzie definicja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: Atob IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:42 Ciemna noc...ujawnij swe oblicze azebym Twe rady traktowal powanie i zostosowal sie do nich :) Odpowiedz Link Zgłoś
ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:45 Gość portalu: atob napisał(a): > Ciemna noc...ujawnij swe oblicze azebym Twe rady traktowal powanie i zostosowal > > sie do nich :) 12. żadna tajemnica ;) Odpowiedz Link Zgłoś