Dodaj do ulubionych

koncercik ?:)

IP: 195.205.189.* 27.08.03, 20:42
www.punkrocklater.art.pl/koncert.html
Obserwuj wątek
    • kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 20:44
      Bomba.
      Chciałbym pójść,ale to zależy od wielu spraw.
      • atob Re: koncercik ?:) 27.08.03, 20:46
        Bilety beda napewno jeszcze tuz przed koncertem ...:) Wiec dzien przed mozna
        sie zdecydowac albo i w dniu koncertu :)
        • kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 20:54
          To jest trzy rzuty beretem ode mnie.
          Jak będę mógł przyjść,to na pewno będę.
          Byłem na paru koncertach Armii,zanim Budzyńskiemu jeszcze nie stuknęlo pod
          sufit.
          T.Love Alternative też.
          Brygada Kryzys-bomba płyta
          Dezerter.

          • atob Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:00
            >KULT,

            Kiedys ok ...obecnie obojetny ....

            >TLove,

            Jak kult ...

            >Armia,

            Ok ...ale raczej przez sentymnt na mlode lata :)

            >KSU,

            Jak Armia


            >Dezerter,

            Oj wielki + za wspomnienia ...ulubiona piosenka "czterdzistoletnia mlodziez ":)


            >Pidżama Porno,

            Grabaza musze uslyszec na zywo:)

            >Brygada Kryzys

            Ech te mlode lata :)
            • kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:08
              Tak ,czy owak.
              Warto pójść.
              Kto jeszcze?
              Ewentualnie oczywiście.
              • Gość: niech Re: koncercik ?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.03, 21:14
                Sorki, koncert pod egida GW mnie nie rusza. Gosc nie bez powodu nazywa sie
                Lizut.
                • kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:18
                  Idealista:)
              • atob Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:15
                Pewnie ze warto:) Tylko ze w ten sam wekeend jest Legia-Wisla ...Niby 20 ale
                jak C+ przelozy na pt ...???
              • basia Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:19
                Warto,warto
    • atob koncercik ?:)albo meczyk :)? 28.08.03, 17:55
      2003-09-19 Legia Warszawa - Wisła Kraków ...ze wzgledu na C+...
      Milej zabawy Kixx...
      • atob Re: koncercik ?:)albo meczyk :)? 28.08.03, 17:58
        Ok ...koncert jest tydzien wczesniej ...alez zamotany dzis jestem :)
        • glory Re: koncercik ?:)albo meczyk :)? 29.08.03, 06:32
          Powiem szczerze ze gdybym byl w Wawie to bym sie przeszedl na ten koncert.Tak
          dla zabawy i przypomnienia sobie starych czasow. Pierwszy i ostatni raz na
          przyklad widzalem KSU na przegladzie muzyki punkowskiej 1980 roku w
          Kolobrzegu .( zespol z Uszczyk-dobrze pamietam?).Jezusiczku to juz 23 lata
          temu!!.A na Brygade to jeszce jako Kryzys to chodzilismy na koncerty na
          Politechnike.
          A w ogole to taki koles z Konstancina pierwszy prawdziwy punk ,jak on sie
          nazywal , no nie wazne zapomnialem, wiec on organizowal w Adrii ( taka knajpa
          w Wawie) dyskoteki punkowe. Ale knajpa normalnie byla otwarta dla glodnego
          luda. Smiesznie to wygladalo .Eleganccy panowie i piekne panie wcinali swoje
          kotlety i z wybaluszonymi oczami patrzyli sie na nas ze zgroza i przerazeniem
          jak my przy myzyce Pistolsow dajemy czadu na parkiecie. Byl to chyba lekki
          szok jak na tamte czasy (79-80). Tak teraz patrzac z perspektywy czasu to
          chyba bardziej wygladalismy jak szalone dzike malpy tanczace taniec pogo.
          Ale bylo wesolo!
    • wszechwarszawiak Re: koncercik ?:) 29.08.03, 08:39
      Ja najprawdopodbniej pójdę. Bilet ciut drogi, ale warto. Glównie ze względu na
      Dezertera, ale nie tylko.

      Niech żyją "stare numery"!
      • niech Re: koncercik ?:) 29.08.03, 11:44
        Bilet ciut drogi? A co, wstep jest za friko?
        • Gość: Normals Re: koncercik ?:) IP: 195.94.207.* 29.08.03, 12:56
          Dlaczego nabijasz się ze wszechwarszawiaka? To dobry chłopak.
    • atob Armia ??? 30.08.03, 11:32
      www.pragapld.waw.pl/info/informacja_1.jpg
      Niby Armia ...i to za darmo?
      • niech Re: Armia ??? 30.08.03, 13:04
        Obawiam sie ze nie beda sprzedawali browaru.
        • Gość: atob Re: Armia ??? IP: 195.205.189.* 30.08.03, 13:15
          Obawiam sie ze na festynie ktory wsoplorganizuje Policja ...i tak by mi nie
          smakowal:)
    • Gość: atob Re: koncercik ?:)jeszcze jeden :) IP: 195.205.189.* 02.09.03, 22:16
      ostrajazda.hardzone.pl/
      • Gość: kixx i jeszcze jeden IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 22:21
        www.filharmonia.pl/index.php
        • Gość: atob Re: i jeszcze jeden IP: 195.205.189.* 02.09.03, 22:26
          KIks tam ma grac TSA !!![ u motocykistow]
          ...pytanie tylko w jakim skladzie ,,,a zasadniczo czy z Oiekarczykiem ,,,Znow
          sa pogodzeni czy pokloceni;););)
          • Gość: kixx Re: i jeszcze jeden IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 22:32
            To oni żyją??????????
            Kiedyś to może bym i poszedł na TSA,ale teraz sam chodzę z laską,a miałbym
            jeszcze dziadków oglądać?
            • atob Re: i jeszcze jeden 02.09.03, 22:36
              Chodza plotki ze zyja ;)Ale ja wiem ? czy nalezy wierzyc plotkom :)
              • Gość: kixx Re: i jeszcze jeden IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 22:47
                No własnie.
                Pójdziemy na koncert,a tam mumie(bywalców tego forum,a zwłaszcza
                bywalczynie:)),proszę o niedoszukiwanie sie w tym zdaniu żadnych podtekstów

                Ps.I aluzji
                • atob Re: i jeszcze jeden 03.09.03, 11:10
                  A moze tez beda na koncercie sluchacze z wnu...khy khy dziecmi chcialem
                  napisac :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka