Gość: atob IP: 195.205.189.* 27.08.03, 20:42 www.punkrocklater.art.pl/koncert.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 20:44 Bomba. Chciałbym pójść,ale to zależy od wielu spraw. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: koncercik ?:) 27.08.03, 20:46 Bilety beda napewno jeszcze tuz przed koncertem ...:) Wiec dzien przed mozna sie zdecydowac albo i w dniu koncertu :) Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 20:54 To jest trzy rzuty beretem ode mnie. Jak będę mógł przyjść,to na pewno będę. Byłem na paru koncertach Armii,zanim Budzyńskiemu jeszcze nie stuknęlo pod sufit. T.Love Alternative też. Brygada Kryzys-bomba płyta Dezerter. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:00 >KULT, Kiedys ok ...obecnie obojetny .... >TLove, Jak kult ... >Armia, Ok ...ale raczej przez sentymnt na mlode lata :) >KSU, Jak Armia >Dezerter, Oj wielki + za wspomnienia ...ulubiona piosenka "czterdzistoletnia mlodziez ":) >Pidżama Porno, Grabaza musze uslyszec na zywo:) >Brygada Kryzys Ech te mlode lata :) Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:08 Tak ,czy owak. Warto pójść. Kto jeszcze? Ewentualnie oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niech Re: koncercik ?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.03, 21:14 Sorki, koncert pod egida GW mnie nie rusza. Gosc nie bez powodu nazywa sie Lizut. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: koncercik ?:) 27.08.03, 21:15 Pewnie ze warto:) Tylko ze w ten sam wekeend jest Legia-Wisla ...Niby 20 ale jak C+ przelozy na pt ...??? Odpowiedz Link Zgłoś
atob koncercik ?:)albo meczyk :)? 28.08.03, 17:55 2003-09-19 Legia Warszawa - Wisła Kraków ...ze wzgledu na C+... Milej zabawy Kixx... Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: koncercik ?:)albo meczyk :)? 28.08.03, 17:58 Ok ...koncert jest tydzien wczesniej ...alez zamotany dzis jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: koncercik ?:)albo meczyk :)? 29.08.03, 06:32 Powiem szczerze ze gdybym byl w Wawie to bym sie przeszedl na ten koncert.Tak dla zabawy i przypomnienia sobie starych czasow. Pierwszy i ostatni raz na przyklad widzalem KSU na przegladzie muzyki punkowskiej 1980 roku w Kolobrzegu .( zespol z Uszczyk-dobrze pamietam?).Jezusiczku to juz 23 lata temu!!.A na Brygade to jeszce jako Kryzys to chodzilismy na koncerty na Politechnike. A w ogole to taki koles z Konstancina pierwszy prawdziwy punk ,jak on sie nazywal , no nie wazne zapomnialem, wiec on organizowal w Adrii ( taka knajpa w Wawie) dyskoteki punkowe. Ale knajpa normalnie byla otwarta dla glodnego luda. Smiesznie to wygladalo .Eleganccy panowie i piekne panie wcinali swoje kotlety i z wybaluszonymi oczami patrzyli sie na nas ze zgroza i przerazeniem jak my przy myzyce Pistolsow dajemy czadu na parkiecie. Byl to chyba lekki szok jak na tamte czasy (79-80). Tak teraz patrzac z perspektywy czasu to chyba bardziej wygladalismy jak szalone dzike malpy tanczace taniec pogo. Ale bylo wesolo! Odpowiedz Link Zgłoś
wszechwarszawiak Re: koncercik ?:) 29.08.03, 08:39 Ja najprawdopodbniej pójdę. Bilet ciut drogi, ale warto. Glównie ze względu na Dezertera, ale nie tylko. Niech żyją "stare numery"! Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: koncercik ?:) 29.08.03, 11:44 Bilet ciut drogi? A co, wstep jest za friko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normals Re: koncercik ?:) IP: 195.94.207.* 29.08.03, 12:56 Dlaczego nabijasz się ze wszechwarszawiaka? To dobry chłopak. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Armia ??? 30.08.03, 11:32 www.pragapld.waw.pl/info/informacja_1.jpg Niby Armia ...i to za darmo? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Armia ??? 30.08.03, 13:04 Obawiam sie ze nie beda sprzedawali browaru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: Armia ??? IP: 195.205.189.* 30.08.03, 13:15 Obawiam sie ze na festynie ktory wsoplorganizuje Policja ...i tak by mi nie smakowal:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: koncercik ?:)jeszcze jeden :) IP: 195.205.189.* 02.09.03, 22:16 ostrajazda.hardzone.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx i jeszcze jeden IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 22:21 www.filharmonia.pl/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: i jeszcze jeden IP: 195.205.189.* 02.09.03, 22:26 KIks tam ma grac TSA !!![ u motocykistow] ...pytanie tylko w jakim skladzie ,,,a zasadniczo czy z Oiekarczykiem ,,,Znow sa pogodzeni czy pokloceni;););) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: i jeszcze jeden IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 22:32 To oni żyją?????????? Kiedyś to może bym i poszedł na TSA,ale teraz sam chodzę z laską,a miałbym jeszcze dziadków oglądać? Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: i jeszcze jeden 02.09.03, 22:36 Chodza plotki ze zyja ;)Ale ja wiem ? czy nalezy wierzyc plotkom :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: i jeszcze jeden IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 22:47 No własnie. Pójdziemy na koncert,a tam mumie(bywalców tego forum,a zwłaszcza bywalczynie:)),proszę o niedoszukiwanie sie w tym zdaniu żadnych podtekstów Ps.I aluzji Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: i jeszcze jeden 03.09.03, 11:10 A moze tez beda na koncercie sluchacze z wnu...khy khy dziecmi chcialem napisac :) Odpowiedz Link Zgłoś