06.06.09, 22:01
Witam,potrzebuję pilnie aktualnego świadectwa ukończenia kursu
liturgicznego dla fotografów i kamerzystów z moim wklejonym
zdjęciem. Macie do tego dojścia? Mail: ASIEKO4@WP.PL
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka