05.01.07, 11:18
zaczelam brac tabletki Cilest, w czasie 6 tabletki partner wypróżnil sie we
mnie.... Czy jest możliwość zajścia w ciąży
ps. to moje pierwsze opakowanie, mialam resztki okresu

z gory dziekuje za pomoc
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: pomozcie 05.01.07, 11:26
      Wypróżnił się w Tobię???????
      Chyba odbyłaś pełny stosunek z wytryskiem naisenia do pochwy jak już.
      Nie zamartwiaj się w ciąży z całą pewnością nie jesteś i nie będziesz.
      Po to sa tabl.anty właśnie czyli byłaś i jesteś zabezpieczona.
      Pzdr.Gosia
    • sugar_and_spice Re: pomozcie 05.01.07, 14:28
      W ciąży raczej być nie powinnaś, ale nie jest to powiedziane
      na pewno, bo na pewno to tylko wiadomo, że Koprnik nie żyje ;)
      Przy pierwszym opakowaniu zawsze warto uważać, ale głowa do góry.
      Pamiętaj też, że na działanie tabletek wpływ ma całe mnóstwo
      czynników, jak np. wymioty, biegunki, przyjmowanie antybiotyków, itd.
    • opium74 Re: pomozcie 06.01.07, 10:01
      żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności ale tabletki należą do tych
      które dają jej duzo. Nie przerywaj brania tabletek, pilnuj regularności
      przyjomowania i powinno być ok.
      i jak pisała jedna z dziewczyn:
      "Partner miał wytrysk we mnie" "Partner skończył we mnie" itp a nie WYPRÓŻNIŁ!!!
      Wypróżniać się jest określeniem dotyczącym wydalania stolca czyli potocznie
      mówiąc robienia kupy!
      • el.pawel Re: pomozcie 15.01.07, 18:38
        Moi znajomi zrobili sobie trzecie bobo,jak tylko on sie wysterylizowal.Tak ze
        zycze powodzenia.Moim zdaniem raczej nie powinnas byc w ciazy,ale ja na twoim
        miejscu odstawilabym tabletki na 2- tyg,zeby nie zrobic dzidzi krzywdy w razie
        czego.Zrobic test i potem dopiero znowu zaczac brac pigulki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka