mandragora1981 05.01.07, 11:18 zaczelam brac tabletki Cilest, w czasie 6 tabletki partner wypróżnil sie we mnie.... Czy jest możliwość zajścia w ciąży ps. to moje pierwsze opakowanie, mialam resztki okresu z gory dziekuje za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosiek2 Re: pomozcie 05.01.07, 11:26 Wypróżnił się w Tobię??????? Chyba odbyłaś pełny stosunek z wytryskiem naisenia do pochwy jak już. Nie zamartwiaj się w ciąży z całą pewnością nie jesteś i nie będziesz. Po to sa tabl.anty właśnie czyli byłaś i jesteś zabezpieczona. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
sugar_and_spice Re: pomozcie 05.01.07, 14:28 W ciąży raczej być nie powinnaś, ale nie jest to powiedziane na pewno, bo na pewno to tylko wiadomo, że Koprnik nie żyje ;) Przy pierwszym opakowaniu zawsze warto uważać, ale głowa do góry. Pamiętaj też, że na działanie tabletek wpływ ma całe mnóstwo czynników, jak np. wymioty, biegunki, przyjmowanie antybiotyków, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
opium74 Re: pomozcie 06.01.07, 10:01 żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności ale tabletki należą do tych które dają jej duzo. Nie przerywaj brania tabletek, pilnuj regularności przyjomowania i powinno być ok. i jak pisała jedna z dziewczyn: "Partner miał wytrysk we mnie" "Partner skończył we mnie" itp a nie WYPRÓŻNIŁ!!! Wypróżniać się jest określeniem dotyczącym wydalania stolca czyli potocznie mówiąc robienia kupy! Odpowiedz Link Zgłoś
el.pawel Re: pomozcie 15.01.07, 18:38 Moi znajomi zrobili sobie trzecie bobo,jak tylko on sie wysterylizowal.Tak ze zycze powodzenia.Moim zdaniem raczej nie powinnas byc w ciazy,ale ja na twoim miejscu odstawilabym tabletki na 2- tyg,zeby nie zrobic dzidzi krzywdy w razie czego.Zrobic test i potem dopiero znowu zaczac brac pigulki. Odpowiedz Link Zgłoś