Dodaj do ulubionych

gin zalecił wizyte i internisty i ekg???

28.07.08, 11:22
kurcze w poprzedniej ciąży tak nie miałam ;(
ciąża przebiega prawidłowo
nie mam kłopotów z sercem
zastanawiam się czemu to ma służyć ??
Obserwuj wątek
    • katarzynaoles Re: gin zalecił wizyte i internisty i ekg??? 28.07.08, 14:21
      A nie spytała Pani lekarza? Powodów mogą być tysiące - od jakiś
      sygnałów, które zaniepokoiły lekarza do zbierania materiału do pracy
      doktorskiej ;) - dlatego nie umiem Pani odpowiedezieć. Pozdrawiam :)
      • aga.r.72 Re: gin zalecił wizyte i internisty i ekg??? 28.07.08, 15:56
        Ja też byłam na kontrolnej wizycie u internisty. Po prostu u mojego lekarza jest
        to rutynowe postępowanie- tak na wszelki wypadek.
      • o_tuska p. Kasiu 29.07.08, 09:41
        pytała ale konkretów nie podał
        stwierdził że wszystko ok
        • katarzynaoles Re: p. Kasiu 29.07.08, 11:37
          No to pewnie doktor taki akuratny :)
          • o_tuska Re: p. Kasiu 31.07.08, 12:53
            chyba tak włąśnie jest
            dowiem sie dokładnej w czwartek
            a ekg wyszło ok wiec szafa gra :D
    • przeciwcialo Re: gin zalecił wizyte i internisty i ekg??? 31.07.08, 16:04
      W każdej ciazy byłam ganiana do internisty, tam robiono mi ekg,
      badanie osłuchowe i takie tam. Musiałam miec pieczatke lekarza w
      karcie ciąży że byłam.
      Przed porodem musiałam tez iść do stomatologa że nie mam czynnej
      próchnicy- to juz papier dla anestezjologa był potrzebny. Dentysta
      tez mi podbijał karte ciazy i wpisywał stosowna adnotacje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka