o_tuska 28.07.08, 11:22 kurcze w poprzedniej ciąży tak nie miałam ;( ciąża przebiega prawidłowo nie mam kłopotów z sercem zastanawiam się czemu to ma służyć ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katarzynaoles Re: gin zalecił wizyte i internisty i ekg??? 28.07.08, 14:21 A nie spytała Pani lekarza? Powodów mogą być tysiące - od jakiś sygnałów, które zaniepokoiły lekarza do zbierania materiału do pracy doktorskiej ;) - dlatego nie umiem Pani odpowiedezieć. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
aga.r.72 Re: gin zalecił wizyte i internisty i ekg??? 28.07.08, 15:56 Ja też byłam na kontrolnej wizycie u internisty. Po prostu u mojego lekarza jest to rutynowe postępowanie- tak na wszelki wypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
o_tuska p. Kasiu 29.07.08, 09:41 pytała ale konkretów nie podał stwierdził że wszystko ok Odpowiedz Link Zgłoś
o_tuska Re: p. Kasiu 31.07.08, 12:53 chyba tak włąśnie jest dowiem sie dokładnej w czwartek a ekg wyszło ok wiec szafa gra :D Odpowiedz Link Zgłoś
przeciwcialo Re: gin zalecił wizyte i internisty i ekg??? 31.07.08, 16:04 W każdej ciazy byłam ganiana do internisty, tam robiono mi ekg, badanie osłuchowe i takie tam. Musiałam miec pieczatke lekarza w karcie ciąży że byłam. Przed porodem musiałam tez iść do stomatologa że nie mam czynnej próchnicy- to juz papier dla anestezjologa był potrzebny. Dentysta tez mi podbijał karte ciazy i wpisywał stosowna adnotacje. Odpowiedz Link Zgłoś