Dodaj do ulubionych

Streptococcus - z grupy G

06.07.09, 18:28
Jestem w 36 tc. Właśnie odebrałam wyniki wymazu z przedsionka pochwy, który
wykazał "streptococcus hemolityczny z grupy G". Czym jest ten paciorkowiec?
Czy jest niebezpieczny dla dziecka? Jaki jest schemat postępowania? O Grupie B
słyszałam, o G - po raz pierwszy.
Wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu i nie wiem, czy przyspieszać...
Obserwuj wątek
    • katarzynaoles Re: Streptococcus - z grupy G 06.07.09, 23:16
      Moim zdaniem może Pani iść do lekarza zgodnie z kalendarzem wizyt.
      Ten streptoccocus nie jest tak niebezpieczny dal dziecka i
      najczęściej (chyba, że jest go bardzo dużo) nic się nie robi.
      Pozdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka