Dodaj do ulubionych

EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016

28.07.16, 20:55
Też byłem tym "szczęśliwcem", który wysłał swoje dziecko na obóz do Pogorzelicy. Odradzam wszystkim - chyba, że chcecie zafundować dziecku obóz przetrwania. Podjechałem tam po kilku dniach sprawdzić co tam się dzieję bo przepływ informacji był niespójny. Najpierw ośrodek - zdajemy sobie sprawę, że to nie hotel 5 gwiazdkowy ale to co zobaczyłem - szok. Wjechałem na teren "ośrodka" zaparkowałem i zacząłem swobodnie po nim chodzić - nikt nie zareagował, nawet jak chodziłem po budynku. Na piętrze gdzie mieszkało moje dziecko jedna toaleta i jeden prysznic i to w męskiej łazience na kilkanaście pokoi w których średnio 6 osób.


Kadra z wyjątkiem jednej osoby jak się dowiedziałem odebrała jeszcze ciepłe uprawnienia. I pewnie - każdy kiedyś musi zacząć zdobywać doświadczenie. Tylko jak słyszę od doświadczonego opiekuna, że takiego burdelu jeszcze nie widział i chce tylko dotrwać do końca obozu to daje do myślenia. Zresztą jemu na terenie ośrodka ukradli telefon. Ciągła zmiana planów, ogólny chaos. Zajęcia zaplanowane w ośrodku sportowym do którego chodzili około 2 km często się nie odbywały - więc po co dziecko miało brać sprzęt - myślę tu o deskorolce, rolkach.


I wisienka na torcie - wyjazd do Heide Park. Przed dzień rozmawiałem z opiekunem dowiedzieć się jak to będzie wyglądać jeśli chodzi o małe dzieciaki. Usłyszałem spokojnie - mniejsze będą chodzić w grupie z opiekunką i o wszystko zadba. Jak się okazało później wszystkie dzieciaki rozpuszczone i hulaj dusza. Dla 15 latków to na pewno dobrze ale dla tych maluchów może to być szok. Gratuluje wyobraźni i spokoju.


Podsumowując reklama dźwignią handlu. Ładnie zrobiona strona, zapewnienia o zdjęciach prawie on- line, odnośnik o zgłoszeniu do MEN, a rzeczywistość dramat.


I żeby ktoś nie pomyślał, że trafił się taki, któremu mucha w pokoju nie pasowała. Też jeździłem za młodu na obozy i mimo, że to była końcówka komuny to na obozie był ład, skład i porządek. Pilnowało się, żebyśmy rano i wieczorem się myli, a tu się dowiedziałem, że były osoby, które przez kilka dni tego nie robiły i nikt na to nie zwrócił uwagi - no ale jak był jeden prysznic na piętrze w łazience dla chłopców to mogły się dziewczynki krępować.


Życzę szczęścia innym rodzicom :)
Obserwuj wątek
  • kowalskaaneta535 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 28.07.16, 22:08
   Moje dziecko także spędziło 10 dni w Pogorzelicy i zgadzam się w 100 %. To był pierwszy w życiu obóz mojego dziecka i niestety obawiam się, że nieprędko da się namówić na kolejny. Może jeszcze niedawno była to firma godna polecenia, ale teraz z pewnością nie jest.Największe mankamenty-opieka, bezpieczeństwo i przepływ informacji. Przede wszystkim brak kontroli młodych opiekunów nad wychowankami, który prędzej czy później doprowadzi do tragedii. Taki luz z pewnością spodoba się dzieciakom, ale zdecydowanie nie gwarantuje ich bezpieczeństwa. Co do zdjęć na Facebook.pl-przez pierwszych kilka dni były na bieżąco, a potem już przez dłuższy czas nie (oczywiście wszystko nadrobili ostatniego dnia turnusu - piękne pozowane zdjęcia, uśmiechnięte buźki .. czego chcieć więcej.....
   Może starsze, samodzielne i doświadczone w obozowym życiu dzieciaki i młodzież odnajdą się w takich "klimatach" ,ale te młodsze, potrzebujące wsparcia i opieki zdecydowanie nie (jedna toaleta na piętrze na tyle dzieci nie pozwalała na załatwienie podstawowych potrzeb fizjologicznych.Wiem z opowieści mojego dziecka, że młodsze dziewczynki krępowały się brać prysznic w miejscu dostępnym również dla chłopców ( 1 prysznic na tyle osób nie dający możliwości zamknięcia się - była tylko kotara).
   Warto też wspomnieć,że przedstawione na stronie internetowej zdjęcia obiektu znacznie odbiegają od ponurych realiów: obiekt, w którym zakwaterowane są dzieciaki jest stary i dość zniszczony. Ogólnie ujmując koszmar - cieszę się tylko, że dziecko wróciło całe i zdrowe.
  • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 13.05.17, 14:09
   Drodzy Rodzice.
   Uwagi na temat organizacji obozów są dla nas bardzo cenne. Pozwalają wyeliminować niedociągnięcia tak aby nie powtórzyły się w przyszłości. Rozróżniamy jednak konstruktywne uwagi od pomówień. I na pomówienia z naszej strony nie będzie przyzwolenia. Każdy rodzic ma prawo do złożenia reklamacji a biuro każdą rozpatrzy. Po wakacjach 2016 podczas których wypoczywało blisko 2000 uczestników w kilku ośrodkach do biura nie spłynęła ani jedna reklamacja.
   Wpłynęło wiele podziękowań za opiekę nad uczestnikami obozów :-)

   Ośrodek w Pogorzelicy ma nowego właściciela. Pokoje i łazienki zostały odświeżone, zamontowano lustra w sali rekreacyjnej, zakupiono matę do ćwiczeń, wybudowano dwa boiska do piłki plażowej. Ponadto doszła arena paintballowa, duży namiot rekreacyjny co razem z Parkiem Linowym, Aquaparkiem Sandra SPA, skateparkiem tworzy miejsce wielu atrakcji!

   Wydzielono dodatkowe łazienki z prysznicami (mimo, iż dotychczasowa ich ilość była zgodna z przepisami).
   Do obsługi kuchni i stołówki została zatrudniona nowa załoga zarekomendowana przez nas.
   Główna brama z monitoringiem, zamykana i otwierana tylko przez kierowników.

   Wszystkie zajęcia programowe odbywały się zgodnie z planem i programem czego dowodem są zdjęcia na naszym Fun Pagu na Facebooku - zachęcamy do odwiedzenia. W Heide-Parku młodsze dzieci korzystają z atrakcji pod okiem wychowawcy. Zatrudniana jest kadra która ma przepracowany min. jeden turnus a zdecydowana większość ma doświadczenia z kilkunastu turnusów oraz wieloletniej pracy w szkole (nauczyciele). Stwierdzenia typu „99% kadry odebrała świeże uprawnienia” są wyssane z palca. Wzmianki o chaosie, bałaganie, koszmarze, braku bezpieczeństwa i bu…. mają charakter pomówień, naruszają dobre imię naszej firmy i zostały skierowane odpowiednie kroki prawne w stosunku do ich autorów aby wyciągnąć konsekwencje karne.
   Rozumiemy jednak, że łatwo się pisze takie rzeczy anonimowo. Zarówno Panu jak i Pani powyżej brakło już odwagi aby swój wpis podpisać imieniem i nazwiskiem. Śledczy dojdą jednak do autorów po IP komputera z których zostały wysłane.

   Reasumując – na taką dużą liczbę uczestników i kilka ośrodków nie odnotowano żadnego wypadku. Dzieci zostały dowiezione z całej Polski, całe i zdrowe oddane rodzicom.
   Każda placówka wypoczynku była wielokrotnie, rutynowo kontrolowana przez Kuratorium, Sanepid, Rzecznika Praw Dziecka.
   Przecież gdyby zarzuty zawarte w powyższych wpisach były prawdziwe to wymienione instytucje doprowadziłyby do zamknięcia placówki wypoczynku. Oczywiście taka sytuacja nie miała miejsca.

   Dowodem uznania naszej pracy są powracający uczestnicy oraz 80 % wzrost rezerwacji w stosunku do roku ubiegłego.
   Serdecznie zapraszamy 😊

   Kadra i organizatorzy
   • sasanka2345 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 12:56
    Tłumaczą się winni, a straszenie konsekwencjami karnymi to nienajlepszy sposób, aby przyciagnąć klientów.
    • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 18:55
     Każdy ma prawo do obrony kiedy wpisy zawierają nieprawd. Konstruktywna krytyka - w porządku. Jednak pomówienie jest naruszeniem prawa - i nie będzie tolerowane.
     • sasanka2345 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 19:22
      Trzeba odróżnić pomówienie od konstruktywnej krytyki. Wpis "marekn.12" nie jest pomówieniem. Inne zresztą też są opiniami i w przeciwieństwie do wpisu "debska_a" brzmią wiarygodnie.
      A jeśli już powstała dyskusja, więc warto omówić kilka spraw.
      [quote]Każda placówka wypoczynku była wielokrotnie, rutynowo kontrolowana przez Kuratorium, Sanepid, Rzecznika Praw Dziecka.
      Przecież gdyby zarzuty zawarte w powyższych wpisach były prawdziwe to wymienione instytucje doprowadziłyby do zamknięcia placówki wypoczynku.[/quote]
      Aby zostać opiekunem na kolonii wystarczy mieć skończone 18 lat, mieć zaświadczenie o niekaralności, średnie wykształcenie oraz ukończenie kursu, który można zrobić w 2 dni przez internet. Kontrole Kuratorium i Sanepidu to kpiny (sam pracuję w jednej z tych placówek). Wystarczy mieć papiery, a w tych można mieć naprawdę cuda (żadnych problemów, wypadków).
      Przepisy pozwalają, aby grupa pod opieką jednego wychowawcy liczyła do 15 osób (dla dzieci do 10 roku życia). Dla 7 latków to stanowczo za mało, zwłaszcza, gdy organizator chwali się, że wychowawca ma już za sobą conajmniej jeden turnus.
      Organizator chwali się, że nie miał wypadku. Pomijając fakt, że trudne jest to do zweryfikowania, wypadki zdarzają się w najlepszych placówkach i rodzinach. To kiepskie kryterium. Komfort psychiczny dziecka (jak i rodzica), poczucie bezpieczeństwa, walory wychowawcze... raczej trudno o nie, gdy wychowawcą pietnastki siedmiolatków jest 20 latek bez doświadczenia... Organizator chwali się niskimi cenami i rabatami (czyli niska cena nie wynika z niskiej marży, gdyż przy takiej rabaty nie są możliwe), czyli oszczędności znalazł w standardzie zakwaterowania, początkującej kadrze, dużych grupach, programie, itp.
      Ogólnie kiepska oferta, zaś kampania na tym forum jest raczej naiwna i mocno trąca nieprawdą.
      • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 19:49
       No jeżeli kontrole kompetentnych instytucji jakimi są Kuratorium i Sanepid są dla Pana kpiną...
       Zatem kto powinien weryfikować przestrzeganie przepisów? Pan nie dość, że obraża te instytucje to także dyskryminuje osoby młode które spełniają wymagania przepisów dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. I często pracują dużo lepiej niż nauczyciele z wieloletnim stażem.
       Padły tutaj zarzuty o braku opieki nad uczestnikami i zagrożonym bezpieczeństwie. Zaprzeczamy stanowczo - dzieci są pod dobrą opieką i bezpieczne. Grup nie są duże - są przepisowe a kontrole nie wykazały aby były większe niż być powinny.
       Do wyboru są ośrodki o różnym standardzie zakwaterowania - co oczywiście ma wpływ na cenę. Nie ma wpływu na cenę wynagrodzenie kadry, które jest jednakowe w każdym ośrodku. Program również jest bogaty i nie widać tutaj oszczędności. Przystępne ceny wynikają z niższej własnej marży. W zasadzie trudno zrozumieć sens Pana wpisu. Może jest Pan z konkurencji a nie z Sanepidu? Mimo wszystko pozdrawiamy :-)
       • aleksandra339 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 21:53
        Gołym okiem widać, że Sasanka to Pan MarekN.12 :-) Dla niepoznaki zmienił nick na żeński ale się zapomniał i zaczął pisać jak mężczyzna. I broni samego siebie :-) A ponoć tylko winni się bronią :-)
        • sasanka2345 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 22:12
         Buahahaaaa...
         Całkiem do d... musi się dziać w tej firmie, skoro tak się nakręca wobec konstruktywnej i popartej konkretnymi zarzutami krytyce. Kojarzenie mnie z innymi nickami to już histeria.
         A zarówno marekn.12, jak i sasanka2345 niczego nie bronią, a demaskują nieporadność, niskie kompetencje i nieudolny marketing.
         Proszę: powstał nick debska_a i równie szybko aleksandra339 :) Ktoś się na to nabiera ?
         Groza, że są rodzice, którzy wysyłają dzieci z firmą o tak niskich kompetencjach.
         • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 23:41
          I znowu atak nie poparty żadnymi dowodami. Kto się na to nabierze?
          Życzymy Panu dobrej nocy Panie Marku vel Sasanka.
          • sasanka2345 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 23:58
           organizatorzy_i_kadra napisali: Śledczy dojdą jednak do autorów po IP komputera z których zostały wysłane.

           Do dzieła więc, bo i zarówno znajomość prawa jak i znajomość podstaw marketingu jest Wam obca :)
           O kompetencjach w organizacji wypoczynku dla dzieci nie wspomnę.
           Musi być słabo, skoro taki herozim w maju...
           Tak czy inaczej, straszenie śledczymi, konsekwencjami prawnymi osób wyrażających swoje opinie wystawia opinię organizatorom. Do oceny czytających :)
           • aleksandra339 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 15.05.17, 13:54
            I w dodatku się okazało, że drugi wpis kowalskaaneta także jest autorstwa Pana Marka :-) Gratuluję kreatywności :-)
   • maksym_13 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 31.05.17, 14:27
    Byłem z grupą dzieci pod koniec maja w tym ośrodku w częsci nowej. Polecam ten obiekt z uwagi na świetne położenie niedaleko, znakomity ogród oraz pełną infrastrukturę sportową. Miłym akcentem była obecność uśmiechniętego i kompetentnego Pana Kierownika, który dbał o to, aby niczego nam nie brakowało. Na wielki plus jedzenie - żadko spotyka się, że obiad serowowany to uczciwa porcja (a nie rozklepany kotlet i kilogram panierki) i tutaj było uczciwie i smacznie. Ps. w końcu ktoś zdecydował się na świetnie doprawione mięso saute z ładnym podaniem. Ogólne wrażenie jako obiekt dla dzieci jak najbardziej na plus.
  • debska_a Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 12:45
   Dzien dobry wszystkim. Moje dzieci (sztuk trzy :-) ) co roku jezdza na obozy z tej firmy (Miedzywodzie, Rewal, Pogorzelica). Moge zapewnic, ze wszystko zawsze jest realizowane tak jak w programie. Dzieci bardzo chwala wychowawcow, Dziewczynki wybieraja temat taniec na chlopiec wiadomo - pilke. W tym roku jednak chce sprobowac survivalu pod namiotami - kusi go paintball i strzelanie z lukow. Zatem pojada znowu do Pogorzelicy ktora podoba sie ze wzgledu na polozenie osrodka w pieknym lesie i piekna plaze 5 minut spacerem od osrodka. Nie bez znaczenia jest oczywiscie cena. Firma stosuje polityke niskich cen i zawsze daje rabat jak jedzie wiecej niz jedno dziecko z rodziny. Dzieki temu stac mnie na to aby co roku dzieci powdychaly jod, poznaly nowych znajomych z calej Polski i przywiozly niezapomniane wspomnienia. Polecam wszystkim! :-) I pozdrawiamy. Rodzina Dębskich.
   • sasanka2345 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.05.17, 13:02
    Jaki zbieg okoliczności, że dzień po wpisie organizatora pojawia się wpis rzekomego rodzica z dopiero założonym kontem, bez żadnego innego wpisu. Używane sformułowania mocno trącają ofertą.
    Brzydka praktyka samoreklamy. Czy ktoś się na to jeszcze nabiera ?
    • debska_a Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 15.05.17, 09:17
     Panie Marku. Założył Pan konto Sasanka zaraz po moim wpisie :-) Tak to już jest - aby wyrazić opinię trzeba się zalogować.
     Sam Pan wyraża brzydkie opinie a odbiera prawo do opinii innym rodzicom? Tak bardzo zabolało, że ktoś ma zdanie przeciwne do Pańskiego? Uważam, że trzeba pisać nie tylko o tym co się nie podoba ale także wtedy kiedy się coś podoba. A z kolonii moje dzieci są bardzo zadowolone. Agnieszka.
  • jagodzianki9 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 07.06.17, 14:52
   Zatem mieliśmy dzieci w tym samym miejscu. Moja opinia o organizatorach jest pozytywna a dzieci wróciły bardzo zadowolone. Zapisałem je także w tym roku. Ewelina

   p.s Super relacja na Facebooku :-)
  • mamajudyty Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 16.06.17, 20:12
   To będzie kolejny wyjazd mojej córki z tą firmą i na pewno nie ostatni :-) Pozdrawiamy najlepszych wychowawców i do zobaczenia w Pogorzelicy :-)
  • koliberek343 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 27.06.17, 12:54
   Totalnie się nie zgadzam z autorem negatywnego wpisu :-) Zawiozłam dziecko do Zakopanego - super ośrodek w centrum miasta, ładne pokoje i kompetentna kadra. Tak trzymać :-) Pozdrawiam organizatorów
  • czerwonarooza Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 29.06.17, 11:10
   Po przeczytaniu pierwszego wpisu byłam zaniepokojona ale z drugiej strony wydawało mi się dziwnym, że przy tak dużej liczbie uczestników jest tylko jedna negatywna opinia. Postanowiłam zaufać firmie widząc jak dużo atrakcji mają dzieci w Pogorzelicy. Obecnie przebywa tam dwójka moich dzieci. Ośrodek faktycznie pięknie położony w lesie blisko morza, warunki mieszkaniowe normalne, są łazienki, prysznice, ciepła woda. Dzieci chwalą wychowawców i bardzo dobre jedzenie. Pociechy poza domem a ja mam 10 dni spokoju :-) Polecam! Hania
  • elcia-123 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 30.06.17, 16:21
   Witam!Jestem z grupą kwidzynską na kolonii w Zakopanem.Jest cudownie!Warunki noclegowe i wyzywienie super.Mieszkamy jak krolowie-czysciutko,wygodnie i wszędzie blisko.Wspaniale jedzenie i do woli.Wszyskto swiezutkie i smacznie -jadłospis dostosowany do dzieci-od koloru do wyboru.Panie kelnerki-cudowne.Kadra prowadzaca kolonie-z pomyslem i z"jajem".Dzieci uwielbiaja swoje Panie.Nidgy sie nie nudza,a wrecz odwrotnie-nie maja czasu,aby sie nudzic.Wszystko zaplanowane z głowa.Jestem tu osobą obiektywną,ktora wszystko widzi z boku i zapewniam wszystkich,ze to swietna kolonia.Pan organizator P.Piotr postarał sie,aby dzieci byly zadowolone i tak jest.Zachęcam wszystkich ,aby ich dzieci przyjechaly z tą firma na te kolonie-do zakopanego,a sami sie przekonaja,ze warto!Dzieci sa zawsze pod opieka doroslych,a wiec sa bezpieczne.Pani Kamila i Justyna kochaja swoja prace i robia to z duzym zaangazowaniem.Juz teraz dzieci deklaruja swoj przyjazd na nastepny rok.Wiekszosc dzieci jest na kolonii kolejny raz,ale ta jes wedlug ich opini-najlepsza.Jeszcze raz gratulacje dla organizatora!
   Elzbieta


  • lipiec_4 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 01.07.17, 21:52
   Moja córka obecnie przebywa na koloni w Zakopanem i jest bardzo zadowolona, a jest to jej piąty wyjazd na kolonię, więc ma porównanie. Kadra wychowawców bardzo kompetentna i kreatywna, w niepogodę świetnie potrafią zorganizować czas w ośrodku. Córka zachwycona jedzeniem, które jest bardzo smaczne i w dużych ilościach- można brać dokładek tyle, ile się chce. Picie (woda i kompot) dostępne 24 godziny na dobę. Lokalizacja ośrodka bardzo dobra, do Krupówek 10 minut. Opiekunowie bardzo elastyczni i dopasowują program do oczekiwań dzieci. Na podstawie informacji od dziecka, które raczej jest wybredne i kapryśne, mogę rekomendować śmiało organizatora innym rodzicom, którzy obawiają się wysłać swoje dziecko z tą firmą. Czytając niepochlebne opinie, zastanawiam się, czy są one obiektywne, ponieważ bardzo często dzieci przerysowują faktyczny obraz rzeczywistości, zwłaszcza te, które trzymane są "pod kloszem". Zdaję sobie sprawę, że moje dziecko jest jedno z wielu i nie wymagam opiekuna anioła stróża, który miałby zajmować się non stop tyko nim . Kolonia czy obóz to też czas, kiedy dziecko uczy się samodzielności, zawiera nowe przyjaźnie i uczy się radzić samo sobie, dlatego nie dzwonię nieustannie i nie wypytuję o to, co robią wychowawcy. W taki sposób można przyczepić się do wszystkiego. Krytykującym rodzicom polecam zabrać dziecko do Gołębiowskego do pokoju jednoosobowego, żeby nikt nie przeszkadzał- na pewno się spodoba!
  • marekn.12 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 10.07.17, 15:27
   Ciekaw jestem dlaczego zniknęła wypowiedź osoby o loginie zrozpaczonamatka1. Ja go skopiowałem i zamieszczam poniżej.


   "W zeszłym roku dzieci były w Zakopanym z Ekstra obozów i były bardzo zadowolone .Postanowiłam tym razem wysłać ich do Pogorzelicy -i to był największy błąd jaki mogłam popełnić.
   Dzieci wyjechały 5 lipca o 9 rano .
   Dzieci po 10-ciu godzinach podróży miały dostać ciepły posiłek-otrzymały makaron jak Córka upłakana określiła z glutami.Syn lat 7 i kolega lat 8 nie zjedli bo smierdzialo. Dzieci do 22 siedziały na korytarzu i płakały bo nie było dla trzydziestu dzieci miejsc do spania.gdy juz po rozlokowaniu ich po pokojach okazało się ze maja nie zmieniona pościel.Toaleta jedna na kilka pokoi -wiec szans na mycie nie było. Kadry do opieki nad dziećmi brak bo za dużo jest dzieci.Dziećmi zajmuje się Konwojent który miał ich tylko dowieźć bezpiecznie ale z racji ze opieki nie ma robi co może z dziećmi..
   Osoby będące na miejscu same przyznają ze dzieci w takich warunkach być nie powinny ,ze warunki są fatalne .
   Przed północą nalot policji i sprawdzanie warunków w jakich są dzieci -opinia jest zła.
   Napisałam maila do ekstra obozów i otrzymałam informacje ze skoro dzieciom nie smakowało to mogły poprosić o kanapki .-odpowiedź organizatora .
   Prawdopodobnie rano jadę odebrać dzieci .
   Jestem przerażona i płakać mi się chce . "
   • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 10.07.17, 15:48
    Ponieważ żaden z zarzutów napisanych przez matkę w emocjach się nie potwierdził i wpis został przez nią samą usunięty.
    Okazało się, że szybka kontrola policji, kuratorium i sanepidu (oczywiście na wniosek matki) nie wykazała żadnych zaniedbań. Każde dziecko zostało zakwaterowane, miało zapewnione dostęp do ciepłej wody i jedzenia. Została stwierdzona prawidłowa liczba opiekunów w stosunku do liczby uczestników. Oczywiście matka nie odebrała swoich dzieci które są zadowolone z pobytu. Pozdrawiamy czujnego Pana Marka vel Anetę.
  • jaroc1977 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 24.08.17, 10:48
   Witam,
   Nie wiem jak pobyty na obozach, ale w tym roku próbowałem wysłać dziecko po raz pierwszy na obóz z tą firmą i niestety do Jarosławca obozy się nie odbyły a w zamian zaproponowano mi Pogorzelicę i Darłówko, do którego organizator nie przewidział dowozu dzieci, mimo, że na stronie cennik z dopłatą za transport istniał. Oba wyjazdy miały inne terminy i generalnie wyglądało na to, że firma raczej sugeruje wyjazd do Pogorzelicy ( jeśli chodzi o polskie morze, to ze strony extraobozy wynika, że wyjazdy które się odbyły, to tylko Pogorzelica ). Zrezygnowałem z wyjazdu dziecka ze względu na zaproponowane powyższe warunki. Organizator odpisał na mojego maila, iż zwróci pieniądze na konto. Drugi tydzień od reklamacji dobiega końca a pieniędzy, czy choćby informacji kiedy - brak. Witam,
   Nie wiem jak pobyty na obozach, ale w tym roku próbowałem wysłać dziecko po raz pierwszy na obóz z tą firmą i niestety do Jarosławca obozy się nie odbyły a w zamian zaproponowano mi Pogorzelicę i Darłówko, do którego organizator nie przewidział dowozu dzieci, mimo, że na stronie cennik z dopłatą za transport istniał. Oba wyjazdy miały inne terminy i generalnie wyglądało na to, że firma raczej sugeruje wyjazd do Pogorzelicy ( jeśli chodzi o polskie morze, to ze strony extraobozy wynika, że wyjazdy które się odbyły, to tylko Pogorzelica ). Zrezygnowałem z wyjazdu dziecka ze względu na zaproponowane powyższe warunki. Organizator odpisał na mojego maila, iż zwróci pieniądze na konto. Drugi tydzień od reklamacji dobiega końca a pieniędzy, czy choćby informacji kiedy - brak. Witam,
   Nie wiem jak pobyty na obozach, ale w tym roku próbowałem wysłać dziecko po raz pierwszy na obóz z tą firmą i niestety do Jarosławca obozy się nie odbyły a w zamian zaproponowano mi Pogorzelicę i Darłówko, do którego organizator nie przewidział dowozu dzieci, mimo, że na stronie cennik z dopłatą za transport istniał. Oba wyjazdy miały inne terminy i generalnie wyglądało na to, że firma raczej sugeruje wyjazd do Pogorzelicy ( jeśli chodzi o polskie morze, to ze strony extraobozy wynika, że wyjazdy które się odbyły, to tylko Pogorzelica ). Zrezygnowałem z wyjazdu dziecka ze względu na zaproponowane powyższe warunki. Organizator odpisał na mojego maila, iż zwróci pieniądze na konto. Drugi tydzień od reklamacji dobiega końca a pieniędzy, czy choćby informacji kiedy - brak. www.extraobozy.pl/informacjewyjazdowe/
   • extraobozyteam Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 30.08.17, 15:41
    Autor wpisu - Jarosław Czapski "zapomniał" już dopisać, że zwrot otrzymał zgodnie z regulaminem dokładnie 14 dni od daty planowanego rozpoczęcia obozu (13.08) czyli 27.08. Wybaczamy i pozdrawiamy.
  • paula_wariatka Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 11.09.17, 15:18
   Jexdzimy z kumpelami co roku na kolonie ale ta w Pogorzelicy byla najlepsza. Super kadra i atrakcje.Za roku jedziemy znow :D
  • fajnanatka Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 04.02.18, 17:59
   Wróciliśmy właśnie z obozu zimowego i było po prostu mega :) Super kadra, fajny hotel, baseny no i nauczyli mnie jeździć na nartach :-) Polecam extraobozy! I jestem na filmie na fejsie :D
   • golo000007 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 04.07.18, 08:52
    Ok więc to biuro to naciągacze działa tak ( proszę przestudiować OW) ... daje ogromny wybór tematyki i ogromny wybór miejsc skąd można dojechać ale obiekt mieści co najwyżej 60 osób a zgłasza się zazwyczaj 30-40 efekt jest taki że z ogromnego wyboru tras dojazdu zostaje zazwyczaj jedna przez środek polski ... max dwie jak w jakimś innym mieście zbierze się niechcący te 8 osób a reszta musi dowozić pociechy nawet po kilkaset kilometrów do najbliższej stacji... podobne z zajęciami tematycznymi ... mamy ogromny wybór ... ale przed wyjazdem ( zazwyczaj ze dwa dni przed wyjazdem) okazuje się że na wybraną dziedzinę to akurat nie było chętnych więc się ona nie odbędzie .... można wybrać inną ... "wyjątkowo bez opłaty za zmianę " również wtedy gdy jest tańsza niż pierwotnie wybrana, a zazwyczaj do wyboru jest piłka nożna albo nożna piłka .... więc zostajemy na dwa dni przed wyjazdem z perspektywą pozostawienia dziecka w domu lub wysłania na kolonie które się mu nie podobają !!!!!! Moim zdaniem granda ! jeśli są inne osoby które tak samo zostały nabite w Extraobozy ... to zapraszam ... będę składał pozew przeciwko temu biuru bo z rozmowy z Panem właścicielem wynika że oczywiście reklamacja będzie wysłana na drzewo ...
    • elcia-123 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 09.07.18, 10:07
     W ubiegłym tygodniu zakńczyły się kolonie w Pogorzelicy w ósrodku Komandor.Byló fantastycznie!Super warunki,wysmienite jedzenie(bufet szwedzki-od koloru do wyboru),przesympatyczna obsluga kelnerek,rewelacyjni wychowawcy,niezastąpiona kierowniczka kolonii Kamila,superrr infrastruktura-organizacja na medal!Nie ma sie do czego przyczepic!Dzieciaki uśmiechnięte,zadowolone.Każdy dzien wypelniony po brzegi-nawet dzieci nie mialy czasu na telefon do rodzicow-a chyba o to chodzi,aby uczestnicy sie nie nudzili i nie tesknili za rodzicami?Polecam kazdemu organizatora Extra Obozy-zapewniam,ze dzieci wrocą zadowolone!Chyba ,ze ktoś sie nastawia na hotel *** ?Normalni ludzie docenia to,ze ich dziecko wraca szczęsliwe i usmiechnięte po takim wypoczynku...Jeszcze raz gorąco polecam z calego serca!I nie wiem jak to Organizator zrobil,ale caly czas mieliśmy swietna ,słoneczna pogode.Pozdraowienia dla Pana Piotra!
    • extraobozy Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 24.07.18, 19:52
     Mija się Pan z prawdą. Obóz nie został odwołany. To Pan zapisał dziecko na obóz 4 dni przed rozpoczęciem. Zostały odwołane dodatkowe zajęcia siatkarskie z powodu małej liczby chętnych. Pozostałe tematy były realizowane: taniec, piłka nożna, skate, rowery, pływanie, plastyka, język angielski, konie. Próbował Pan szantażem wymusić przepisanie córki na obóz konny oczekując, że różnicę w cenie (380 zł) pokryje nasze biuro. Kiedy nie zgodziliśmy się - zrezygnował Pan z obozu i otrzymał natychmiastowy zwrot pieniędzy. Pozdrawiamy. Extra Obozy Team
  • ania9878 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 22.07.18, 16:32
   Moje dziecko wróciło z Zakopanego megazadowolone. Sympatyczna i zaangażowana kadra, pyszne jedzenie i bardzo bogaty program. Nawet było więcej niż w programie - dodatkowo kręgle i muzeum oscypka. Polecam każdemu i na pewno wyślę syna na kolejny extraobóz. Pozdrawiamy :-)
  • nataliagorecka Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 25.07.18, 18:19
   Już dałam pozytywną opinię w innym miejscu a tu tylko potwierdzę - bardzo dobre obozy z których dzieci wracają przezadowolone :-) Natalia i synowie
  • barbara_gora Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 14.08.18, 18:41
   Witam, wysłałam swoje dziecko na kolonie do Pogorzelicy 2018. Chciałabym przekazać wszystkim iż ta kolonia jest okropna, moje dziecko było wyzywane, szykanowane, poniżane przez uczestników kolonii. Dzieci nie są równo traktowane, dziecko z tego powodu nie chciało nic jeść i okropnie schudło z nerwów. Serdecznie nie polecam tej kolonii i przestrzegam wszystkich! Nie zapisujcie dzieci.
   • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 07.05.19, 13:53
    Nie mieliśmy zgłoszenia takiej sytuacji i jesteśmy bardzo zdziwieni tą opinią. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego > biuro@extraobozy.pl Trudno się ustosunkować do zarzutu nie znając terminu pobytu ani danych dziecka.
    Wśród naszych uczestników brak takiego o nazwisku Góra.
  • mama.101 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 17.08.18, 21:38
   Nie polecam obozu w Pogorzelicy. Może i są atrakcje ale warunki okropne, ni jak ma się to wszystko do zdjęć w internecie. Jeden syf, pełno pająków w pokojach, a toaleta??? Robale i pająki, dziecko bało się tam wejść. Pełno os latało po pokoju, a co robią opiekunowie??? Śmieją się. Syn dzwonił i płakał, żeby go zabrać do domu. Zginęły buty, bo kazali trzymać na korytarzu a nie w pokoju. Do opiekunki nie można się dodzwonić, ani razu nie odebrała telefonu.
  • mama.101 Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 17.08.18, 21:44
   Nie polecam obozu w Pogorzelicy. Może i są atrakcje, ale za to ile dodatkowych. W pokojach jeden syf, pełno pająków, to samo toaleta: robale i pająki, dziecko bało się tam wejść. Dodatkowo w pokojach pełno os, a co robią opiekunowie?? Śmieją się. Dziecku zginęły buty, bo kazali trzymać na korytarzu a nie w pokojach i jeszcze dostał opiernicz jak poszedł zgłosić, że rozrzucają wszędzie, a potem nie ma. Do opiekunki nie można się dodzwonić, ani razu telefonu nie odebrała.
   • organizatorzy_i_kadra Re: EXTRAOBOZY - POGORZELICA 2016 30.11.18, 10:52
    Domki położone są w lesie co oczywiście ma swój urok. A jak to w lesie - mieszkają tam również różne robaczki i pająki. A słynne buty to dziecko zostawiło przez swoje roztargnienie na basenie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka