Gość: iwcia IP: 80.51.236.* 25.01.04, 19:28 Prosze o podanie adresu lekarza,lub przychodni specjalizujących się w leczeniu chorób piersi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krecha Re: Choroby piersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 20:24 Przychodnia chorób piersi w szpitalu na Parkitce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Choroby piersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 01:49 Nie żartuj! W Częstochowie?????? Jedź na śląsk, do kliniki prof. Pardeli w Zabrzu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Choroby piersi IP: 213.199.204.* 26.01.04, 17:12 Bez przesady z tym Ślaskiem.Polecam dr.Bogusz-Kubicę, przyjmuje prywatnie w OL- MED na Zajączka i na Parkitce.Fachowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wika Re: Choroby piersi IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 26.01.04, 10:41 Polecam przychodnie przy szpitalu na Zawodziu. Jestem już po operacji.Lekarz-dr Kopeć -wspaniały ,miły człowiek (nie pazerny na pieniądze,wszystkie pacjentki traktuje fer)specjalizuje się w chorobach piersi i jest w tym dobry.Jeżeli chodzi o te sprawy nie musisz jechać na Śląsk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: Choroby piersi IP: 213.199.204.* 26.01.04, 17:02 Ja chodzę na Parkitkę do dr Kotusiewicz i jestem zadowolona. Mogę ją polecić. Odpowiedz Link Zgłoś
mocarabia Re: Choroby piersi 26.01.04, 17:31 Tylko doktor Dariusz Kopeć z przychodni przy szpitalu na Zawodziu Super sie zna Jest nie tylko dobrym chirurgiem ale i bardzo miłym człowiekiem Ma całą rzeszę dobrze wyleczonych pacjentek Szczerze polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: Choroby piersi IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 30.01.04, 10:15 Jeżeli chodzi o Śląsk , to też mają wpadki - ostatnio śmierć noworodków. Więc może nasi lekarze ( a przynajmniej niektórzy ) nie są tacy zli. Możemy wymieniać poglądy i opinie na temat kogo polecamy , a przed kim ostrzegamy i dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś