Dodaj do ulubionych

Choroby piersi

IP: 80.51.236.* 25.01.04, 19:28
Prosze o podanie adresu lekarza,lub przychodni specjalizujących się w
leczeniu chorób piersi.
Obserwuj wątek
    • Gość: krecha Re: Choroby piersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 20:24
      Przychodnia chorób piersi w szpitalu na Parkitce.
      • Gość: ola Re: Choroby piersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 01:49
        Nie żartuj! W Częstochowie??????

        Jedź na śląsk, do kliniki prof. Pardeli w Zabrzu.

        Pozdrawiam
        • Gość: Ula Re: Choroby piersi IP: 213.199.204.* 26.01.04, 17:12
          Bez przesady z tym Ślaskiem.Polecam dr.Bogusz-Kubicę, przyjmuje prywatnie w OL-
          MED na Zajączka i na Parkitce.Fachowiec.
    • Gość: Wika Re: Choroby piersi IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 26.01.04, 10:41
      Polecam przychodnie przy szpitalu na Zawodziu. Jestem już po operacji.Lekarz-dr
      Kopeć -wspaniały ,miły człowiek (nie pazerny na pieniądze,wszystkie pacjentki
      traktuje fer)specjalizuje się w chorobach piersi i jest w tym dobry.Jeżeli
      chodzi o te sprawy nie musisz jechać na Śląsk.
    • Gość: Paula Re: Choroby piersi IP: 213.199.204.* 26.01.04, 17:02
      Ja chodzę na Parkitkę do dr Kotusiewicz i jestem zadowolona. Mogę ją polecić.
      • mocarabia Re: Choroby piersi 26.01.04, 17:31
        Tylko doktor Dariusz Kopeć
        z przychodni przy szpitalu na Zawodziu
        Super sie zna
        Jest nie tylko dobrym chirurgiem
        ale i bardzo miłym człowiekiem
        Ma całą rzeszę dobrze wyleczonych pacjentek
        Szczerze polecam!
    • Gość: lilka Re: Choroby piersi IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 30.01.04, 10:15
      Jeżeli chodzi o Śląsk , to też mają wpadki - ostatnio śmierć noworodków. Więc
      może nasi lekarze ( a przynajmniej niektórzy ) nie są tacy zli. Możemy
      wymieniać poglądy i opinie na temat kogo polecamy , a przed kim ostrzegamy i
      dlaczego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka