Dodaj do ulubionych

Palikot już w sobotę

14.10.10, 19:37
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z JANUSZEM PALIKOTEM DO CZĘSTOCHOWY W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 16 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 18 W KLUBIE POLITECHNIK, UL. ARMII KRAJOWEJ 23/25 !!!
ZAPRASZAMY !!!

WSTĘP WOLNY!!!
Obserwuj wątek
  • szifty Re: Stangor. Proszę bardzo, o to moja opinia. 17.10.10, 21:01
   Re Stangor.
   Byłem także i teraz mogę ci napisać swoją opinie na temat całego wystąpienia.
   Otóż na samym wstępie nie podoba mi się częstochowskie zaplecze p. Palikota które składa się miedzy innymi z panów koc.., dry..., irka b i właściciela a może raczej monopolisty częstochowskich dyskotek M.P. który na koniec całej imprezy swietnie zaprezenował swój brak talentu teatralnego i innych panów
   Czy ty uważasz, że te osoby a raczej biznesmani którzy skrupulatnie dbają o swoje czestochowskie interesy beda godnie reprezentowac mieszkańców częstochowy??????
   Prosze cie... cała awantura o przebudowy alei a obecnie ruchu nitek, inwestorów, gazety poniedziałek - anty PO, poprzedniego prezydenta, kościoła itp itd jest dlatego bo oni chcą dbać o swój biznes w którym troche przeszkadza obecna władza. Przecież Poniedziałek = SLD
   Powiedz mi jak kandydat na prezydenta Krzysztof M. z ramienia SLD wyglada z Poniedziałkiem za plecami??? Jeśli wygra to kogo interesy będą mogly być brane pod uwagę?? Jeśli widzisz tutaj nową koalicje.
   Oni są wzięci a raczej sami się zgłosili do tego bo mają pieniądze, które można wykorzystać do stworzenia nowego ruchu, który tak na prawde nie bedzie myslał o was.
   Palikot sprzeda się świetnie w częstochowie, miasto typowo kościelne w którym mieszkańcy mają dość wpływów jasnej góry, poprze go w calkiem dobrej liczbie tylko że liderzy których wymieniłem na początku postu chcą wykorzystać moment i na fali stworzonej przez palikota dorwać się jeszcze wyżej niż są obecnie.
   Pan Palikot w mojej ocenie źle dobrał sobie partnerów z naszego miasta i w moich oczach stracił i to dużo współpracując z nimi dlatego na pewno NIE poprę tego ruchu.
   Następna rzecz to GŁOSOWANIE przez internet na kandydatów do partii???? To będzie typowo manipulowane głosowanie... nie żyjesz w zadupiu i wiesz jakie przekręty można robić przez internet. Wygra ten kto wygrać miał. Bo przy głosowaniu przy urnach frekwencja była by ZEROWA.
   Kolejna rzecz to dwie panie... pierwsza która wypowiadała się z prawej strony sali przy schodkach... kto jej napisał to przemówienie, pytanie na połowe strony A4 recytowane z takim uczuciem, powinni jej dopłacić za te emocje. Druga pani powinna trafic do rozmów w toku, ludzie usneli przy drugim zdaniu.
   Nie bądź durną pałą, wszystko jest przedstawieniem które się dobrze sprzedało wśród typowych studentów tak na prawdę nie zdających sobie sprawy jak to działa albo uczniów szkół średnich którzy chca mieć wpływ na polityke i coś zrobić tylko problem w tym że źle zrobią.
   Nie twierdze ze jestem za PO, PIS czy czymkolwiek innym ale to co robi ten ruch poparcia w częstochowie to będzie to będzie coś o czym będziesz jeszcze czytał negatywne artykuły w gazetach lub w internecie a może kiedyś TV. Tutaj idzie gruba kasa, której ty nigdy nie zobaczysz.
   Oto co uważam na ten temat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka