prawdziwykicha.1 26.07.11, 08:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawdziwykicha.1 [...] 26.07.11, 08:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aśka Re: Apasjonata to kobieta która tańczyła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 09:09 Porażająca jest kultura piszących. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sympatyk Re: Apasjonata to kobieta która tańczyła IP: *.play-internet.pl 26.07.11, 09:41 Wspaniały człowiek i piosenkarz .Kto ma jego płyty lub nagrania. Jego znane piosenki:Indonezja Vaya condios to my Piosenka kubańska Arrivederci roma Zimowa piosenka Powiedz czy chcesz mnie kochac Wierz mi dzewczyno Kataryniarz Idziemy Aleją Ostatni walc Appasionata i wiele innych jego znanych melodii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 20:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
narazka Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń 26.07.11, 11:36 Kto na niego mówił Wielki Gniady? Chyba ten sam co twierdzi, że na Benhakeera mówili Siwy Orzeł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Też sympatyk. Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.play-internet.pl 26.07.11, 15:51 Chyba z tą nazwą wielki gniady coś nie tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ada Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.play-internet.pl 27.07.11, 14:20 Czas wspomnień.Kto potrafi wymienić jego piosenki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skorczi Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.tktelekom.pl 22.03.12, 20:44 Sam Lucjan Kydryński,niezapomniany konferansjer,zapowiadał : "..a teraz na scenie pojawi się "Wielki Gniady",czyli Janusz Gniatkowski ".Oczywiście pan Janusz Gniatkowski jako skromy człowiek,przyjmował to z uśmiechem i się nie obrażał. Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń 22.03.12, 22:18 Nagrobek bez krzyża !! Hmm, zastanawiające ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julio Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 09:49 a co cię to obchodzi moherze? Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Re: Odszedł Wielki Gniady. Do julio 23.03.12, 12:41 A no cóż ja moher wolę wiedzieć , kto jest kim . Każdy ma prawo być "kimś " - w granicach prawa . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dady Re: Odszedł Wielki Gniady. Do julio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.12, 10:18 a co ma prawo do wyznania jakie ktoś preferuje?jesteś zwykłym plotkarzem,bajcarzem i cieniutkim belfegorem pardon,belfrem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator panta rhei IP: *.96.230.9.tvksmp.pl 23.03.12, 12:06 Czy nauczymy się doceniać ludzi za życia?... Odpowiedz Link Zgłoś