Dodaj do ulubionych

Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń

26.07.11, 08:01
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • prawdziwykicha.1 [...] 26.07.11, 08:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: aśka Re: Apasjonata to kobieta która tańczyła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 09:09
        Porażająca jest kultura piszących.
        • Gość: sympatyk Re: Apasjonata to kobieta która tańczyła IP: *.play-internet.pl 26.07.11, 09:41
          Wspaniały człowiek i piosenkarz .Kto ma jego płyty lub nagrania.
          Jego znane piosenki:Indonezja
          Vaya condios to my
          Piosenka kubańska
          Arrivederci roma
          Zimowa piosenka
          Powiedz czy chcesz mnie kochac
          Wierz mi dzewczyno
          Kataryniarz
          Idziemy Aleją
          Ostatni walc
          Appasionata
          i wiele innych jego znanych melodii.
      • Gość: gość [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 20:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • narazka Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń 26.07.11, 11:36
      Kto na niego mówił Wielki Gniady? Chyba ten sam co twierdzi, że na Benhakeera mówili Siwy Orzeł.
      • Gość: Też sympatyk. Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.play-internet.pl 26.07.11, 15:51
        Chyba z tą nazwą wielki gniady coś nie tak.
        • Gość: ada Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.play-internet.pl 27.07.11, 14:20
          Czas wspomnień.Kto potrafi wymienić jego piosenki.
      • Gość: skorczi Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.tktelekom.pl 22.03.12, 20:44
        Sam Lucjan Kydryński,niezapomniany konferansjer,zapowiadał : "..a teraz na scenie pojawi się "Wielki Gniady",czyli Janusz Gniatkowski ".Oczywiście pan Janusz Gniatkowski jako skromy człowiek,przyjmował to z uśmiechem i się nie obrażał.
    • angrusz1 Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń 22.03.12, 22:18
      Nagrobek bez krzyża !!
      Hmm, zastanawiające ?
      • Gość: julio Re: Odszedł Wielki Gniady, śpiewak kilku pokoleń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 09:49
        a co cię to obchodzi moherze?
        • angrusz1 Re: Odszedł Wielki Gniady. Do julio 23.03.12, 12:41
          A no cóż ja moher wolę wiedzieć , kto jest kim .
          Każdy ma prawo być "kimś " - w granicach prawa .
          • Gość: dady Re: Odszedł Wielki Gniady. Do julio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.12, 10:18
            a co ma prawo do wyznania jakie ktoś preferuje?jesteś zwykłym plotkarzem,bajcarzem i cieniutkim belfegorem pardon,belfrem
    • Gość: obserwator panta rhei IP: *.96.230.9.tvksmp.pl 23.03.12, 12:06
      Czy nauczymy się doceniać ludzi za życia?...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka