prawdziwykicha.1 21.08.11, 13:00 Czy członkowie tego zespołu chodzą w beretach moherowych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jake Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.realestate.net.pl 21.08.11, 15:01 Tak w takich samych jak Twoja stara... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicha Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.11, 18:15 to jak jeszcze śpiewają jak moja stara to współczuje fanom tego zespołu Odpowiedz Link Zgłoś
jacek_wu Re: "Legenda" zespołu Drake 23.08.11, 09:52 To jedna z najlepszych obecnie kapel w Polsce grająca folk morski, szanty i świetne tematy w szeroko pojętej konwencji muzyki irlandzkiej i celtyckiej. A "Dzikiego" w berecie nie widziałem nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żeglarz z Cz-wy Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.prenet.pl 23.08.11, 14:47 Zespół Drake jest świetnym zespołem wywodzącym się z Częstochowy. W niedziele grali w Altanie a dzień wcześniej w Poraju na Szantynaliach 2011. Zespół gra już kilka lat i wydali 2 płyty. Oby tak dalej chłopaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lll Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.net.stream.pl 23.08.11, 22:43 Drake bardzo dużo stracił na odejściu Pawła. Bez niego to już nie to samo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zazer Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.11, 17:29 Paweł? Paweł to tylko potrafił miedzy nimi wszystko psuć, to był prawdziwy choleryk! Prawdą jest, ze może i miał lepszy głos od Dzikiego, ale wtedy grali sztywno. Dzisiaj chłopaki są cool, a Piotr nic nie strcił w swoim uroku- fajny gość;) Pozdrawiam chłopaków z całego serca. Asia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do kichy Do kichy IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.11, 22:20 prawdziwykicha.1 napisał: > Czy członkowie tego zespołu chodzą w beretach moherowych? Tak ty kreaturo z pękniętego kondoma !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
malania2233 Re: Do kichy 21.10.11, 22:30 Dla kogo to jest adresowane? imageshack.us/photo/my-images/864/99821185.jpg/ Odpowiedz Link Zgłoś