Dodaj do ulubionych

"Legenda" zespołu Drake

21.08.11, 13:00
Czy członkowie tego zespołu chodzą w beretach moherowych?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jake Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.realestate.net.pl 21.08.11, 15:01
      Tak w takich samych jak Twoja stara...
      • Gość: kicha Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.11, 18:15
        to jak jeszcze śpiewają jak moja stara to współczuje fanom tego zespołu
    • jacek_wu Re: "Legenda" zespołu Drake 23.08.11, 09:52
      To jedna z najlepszych obecnie kapel w Polsce grająca folk morski, szanty i świetne tematy w szeroko pojętej konwencji muzyki irlandzkiej i celtyckiej. A "Dzikiego" w berecie nie widziałem nigdy.
    • Gość: żeglarz z Cz-wy Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.prenet.pl 23.08.11, 14:47
      Zespół Drake jest świetnym zespołem wywodzącym się z Częstochowy.
      W niedziele grali w Altanie a dzień wcześniej w Poraju na Szantynaliach 2011.
      Zespół gra już kilka lat i wydali 2 płyty. Oby tak dalej chłopaki.
    • Gość: lll Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.net.stream.pl 23.08.11, 22:43
      Drake bardzo dużo stracił na odejściu Pawła. Bez niego to już nie to samo...
      • Gość: zazer Re: "Legenda" zespołu Drake IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.11, 17:29
        Paweł? Paweł to tylko potrafił miedzy nimi wszystko psuć, to był prawdziwy choleryk! Prawdą jest, ze może i miał lepszy głos od Dzikiego, ale wtedy grali sztywno. Dzisiaj chłopaki są cool, a Piotr nic nie strcił w swoim uroku- fajny gość;) Pozdrawiam chłopaków z całego serca.
        Asia:)
    • Gość: do kichy Do kichy IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.11, 22:20
      prawdziwykicha.1 napisał:

      > Czy członkowie tego zespołu chodzą w beretach moherowych?


      Tak ty kreaturo z pękniętego kondoma !!!!
      • malania2233 Re: Do kichy 21.10.11, 22:30
        Dla kogo to jest adresowane?

        imageshack.us/photo/my-images/864/99821185.jpg/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka