Dodaj do ulubionych

Wolę facebooka

12.11.11, 00:40
niż was.Po pierwsze nie kontrolujecie , co tu różne dupki piszą,a po drugie nie reagujecie w ogóle na żadne prośby i pytania. Nie ma was Ale jest facebook. Na szczęście.
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: Wolę facebooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 01:15
      racja. Jestem wygaszająca osobą która tu wchodzi !adieu Nie ma was!
      • Gość: naprawdę Re: Wolę facebooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 02:00
        adieu = zobaczycie,nikt
        nie zostanie!
        • Gość: frogman Re: Wolę facebooka IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.11, 11:39
          Jak dla mnie możesz prowadzić swoje psudo życie i pseudo dyskusje nawet w kiblu. Tyle. Nie wiem po co to komu ?? pewnie nie dostrzegasz jakie jest jałowe jak walisz pół dnia w klawiaturę...
    • Gość: ja Re: Wolę facebooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 21:43
      To dobrze, bo jednego politykiera będzie mniej na forum :) Ja nie mam konta na FB więc tym bardziej się ciesze że twoja propaganda mnie ominie.
      • the-only-bodzio Re: Wolę facebooka 12.11.11, 21:56
        Ja wolę kawę ,a Ty wole?Przestań ja ,bo mnie osłabiasz .Nie masz konta na facebooku.No to jesteś zacofany.Leo24 dobra dusza i na tym zostańmy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka