leo-24 12.11.11, 00:40 niż was.Po pierwsze nie kontrolujecie , co tu różne dupki piszą,a po drugie nie reagujecie w ogóle na żadne prośby i pytania. Nie ma was Ale jest facebook. Na szczęście. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ala Re: Wolę facebooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 01:15 racja. Jestem wygaszająca osobą która tu wchodzi !adieu Nie ma was! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naprawdę Re: Wolę facebooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 02:00 adieu = zobaczycie,nikt nie zostanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frogman Re: Wolę facebooka IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.11, 11:39 Jak dla mnie możesz prowadzić swoje psudo życie i pseudo dyskusje nawet w kiblu. Tyle. Nie wiem po co to komu ?? pewnie nie dostrzegasz jakie jest jałowe jak walisz pół dnia w klawiaturę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wolę facebooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 21:43 To dobrze, bo jednego politykiera będzie mniej na forum :) Ja nie mam konta na FB więc tym bardziej się ciesze że twoja propaganda mnie ominie. Odpowiedz Link Zgłoś
the-only-bodzio Re: Wolę facebooka 12.11.11, 21:56 Ja wolę kawę ,a Ty wole?Przestań ja ,bo mnie osłabiasz .Nie masz konta na facebooku.No to jesteś zacofany.Leo24 dobra dusza i na tym zostańmy. Odpowiedz Link Zgłoś