Dodaj do ulubionych

EXTRA CINEMA CITY

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 16:28
Pragnę podkreslic iż jeżeli komuś nie podoba się pomysł nowego kina "CINEMA
CITY" to niech poprostu tam nie idzie, przecież może iść do starej Filharmoni
lub jechac do innego miasta. I proszę skończcie z tymi głupimi uwagami bo tak
naprawde wszyscy bedą tu chodzić i każdy bedzie zadowolony. NARA
Obserwuj wątek
    • Gość: Sempre Volley Re: EXTRA CINEMA CITY IP: *.olsztyn.mm.pl 29.12.04, 17:10
      Dokładnie, słusznie napisane. Nie podoba się, to nie chodzić. Ja będę
      uczęszczał regularnie, a złośliwe komentarze są objawem jakże polskiej,
      narodowej naszej przywary - narzekania na wszystko i na wszystkich. Wspaniale,
      że w końcu mamy w Częstochowie kino z prawdziwego zdarzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka