Gość: KOLO
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.12.04, 16:28
Pragnę podkreslic iż jeżeli komuś nie podoba się pomysł nowego kina "CINEMA
CITY" to niech poprostu tam nie idzie, przecież może iść do starej Filharmoni
lub jechac do innego miasta. I proszę skończcie z tymi głupimi uwagami bo tak
naprawde wszyscy bedą tu chodzić i każdy bedzie zadowolony. NARA