Gość: Janek P. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 16:59 Teraz już wiem dlaczego cała Częstochowa jest dziś zakorkowana. Jeszcze w życiu nie widziałem tutaj takich korków. Brawo dla Policji !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kierowca Re: Akcja policji drogowej IP: *.21.pl / 213.199.204.* 29.04.05, 17:17 taaaa Znów będą sie znęcać nad autami z przyciemnionymi szybami a nawaleni równo, będą sobie jeździć swobodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LECHU Re: Akcja policji drogowej IP: *.lubliniec.sdi.tpnet.pl 29.04.05, 17:20 Raczej nie dlatego. Wszystko przez wypadek ciężarówki na Jana Pawła. Wiezione rury uderzyły przy gwałotwnym hamowaniu w kabine ciągnika siodłowego. Poprostu widać jaki mamy "super" system dróg, że jeden wypadek potrafi sparaliżować całe miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
skedok Re: Akcja policji drogowej 30.04.05, 07:42 A może by tak co 1-km karabin maszynowy - i nie ma mowy o korkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: Akcja policji drogowej IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 30.04.05, 22:36 I bardzo dobrze niech trzepią, może barany dostosują prędkość jazdy do realjów naszych dróg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaaaaaaa proponuje zakupić słownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 09:20 realnje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: driver Re: proponuje zakupić słownik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.05, 23:41 hehe policja nie powinna przeszkadć ale ścigac "piratów" i niechodzi mi o szybko jeżdzących ale o jeżdzących NIEBEZPIECZNIE!!! kretyn wsiadł na "szlifierkę" albo do autka od "tatusia" i pokazuje swoja GŁUPOTE,KRETYNIZM,IDIOTYZM,BRAK SZACUNKY DLA SWOJEGO ŻYCIA I ŻYCIA INNYCH...... to takie smutne.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xcv A jazda lewym pasem tylko w Polsce ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 00:08 Czemu tylko w Polsce policja nic nie robi z kierowcami jeżdżącymi lewym pasem. Przepis mówi iż mamy ruch prawostronny a lewy pas jest pasem do wyprzedzania. Oczywiście chodzi mi o trasy szybkiego ruch takie jak autostrady i drogi tylko dla pojazdów samochodowych. W całej Europie tego strasznie przestrzegają, a u nas można choroby nerwowej dostać jak się jedzie trasą. Pomijam to iż za wyprzedzanie biorą się jak już prawie jesteś przy nim i ledwie gościowi tyłka nie rozwalisz. Ale głównie chodzi o stałą jazdę lewym pasem. Proszę nie poruszać jakości prawego pasa na większości dróg. Goście nie patrzą czy ktoś za nim jedzie , czy się do niego zbliża. Ostatnio byłem świadkiem jak na drodze do Katowic jechał radiowóz lewym pasem. Zobaczyłam za sobą samochód prywatny a zanim Volkswagena policyjnego który patrząc po moich 120km/h zbliżał się do nas szybciej. Oczywiście auto posiadało na dachu koguty. Spanikowany szybciutko zjechałem myśląc że gość za mną też zjedzie, no i ci przed mną też. O dziwo facet który był za mną nie zjechał pozostali te. Z ciekawości zostawiłem sobie dystans i pojechałem podobną prędkością za nimi. Trzymali od 130 do 140km/h. Jakieś dwa kilometry nikt im nie zjechał na prawy pas chodź często było ku temu miejsce. Po użyciu kogutów dopiero zjechali. A wracając do ruchu prawym pasemko na wzór zachodnich , zachodnich nawet południowych sąsiadów zaczęliby karać. Zamiast pastwić się z radarami proponuje im tak jak za granicą lornetkę na końcu długiej prostej i wszystko. Gość dojeżdża zatrzymuje go i mandacik. A miałem okazję dyskutować z policjantem w Czechach na ten temat. Gość powiedział krótko że tylko my Polacy nie przestrzegamy tego przepisu. I wydajemy się iż miał wiele racji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubiś Re: A jazda lewym pasem tylko w Polsce ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 09:02 Winę za jadę lewym pasem ponoszą pośrednio DURNOWACI INSTRUKTORZY !! To ONI NIE POTRAFIĄ w adeptach zaszczepić tego że lewy pas jest od wyprzedzania. Uwierz mi że mało brakuje Polakom do kultury jazdy Arabów . Tamci po prostu nadużywają klaksonu a reszta jest taka sama . Pozdrawiam ..... Kubiś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: A jazda lewym pasem tylko w Polsce ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 09:17 Potwierdzam. Nigdzie w Europie nie widziałem tak złych kierowców jak w Polsce. Mało tego, to jak ktoś na autostradzie wymusza ,lub blokuje lewy pas to najczesciej Polak. Zgadzam się że to wina instruktorów, ale i policji. Tak jak przedmówca wspomniał nie potrafią karac za jazde lewym pasem. Z tego co wiem to policjanci na obwodnicy trojmiasta dają za to ogrom mandatów. Jak widac to chyba tylko oni. Wzywam policje by zaczeła walczyć z tym przekroczeniem. No chyba że jest tak iż policjanci nie wiedza która to lewa strona , a która prawa. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubiś Re: A jazda lewym pasem tylko w Polsce ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 10:13 > Wzywam policje by zaczeła walczyć z tym przekroczeniem. > No chyba że jest tak iż policjanci nie wiedza która to lewa strona , a która > prawa. > Pozdrawiam. Policja drogowa parę dni temu dała popis swoich umiejętności zatrzymując pijanego kierowcę . Wyprzedzili policjanci ciężarówkę i zatrzymali się przed nią . W tym momencie pojazd wsprawcy najechał na tył radiowozu hahaha . OD RAZU WIDAĆ ŻE NIE OGLĄDAJĄ FILMÓW AMERYKAŃSKICH , BO BY WIEDZIELI JAK SIĘ ZATRZYMUJE POJAZD DO KONTROLI . A swoją drogą to " Czego ich uczono na szkoleniu " ???? . Za takie " zatrzymanie do kontroli powinni wylecieć z pracy bo JA ZE SWOICH PODATKÓW PŁACĘ ZA ROZBITY RADIOWÓZ PRZEZ "DURNIÓW" NIE ZNAJĄCYCH SWOJEGO RZEMIOSŁA ..... Kubiś Odpowiedz Link Zgłoś