Gość: gizmo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.03.06, 22:37
Polak głupi niech sie uczy od chinoli. Kupcy nie chcieli megasamu to niech żałują, bo mysleli, że zrobią komus łaskę. Teraz niech sie zwina jak listki na jesien. Bedzie porzadek przynajmniej i mniej tanich badylarzy z chała na stoiskach. A najbardziej mnie cieszy to, ze po kieszeni dostanie pazerny własciciel placu balcerowicza, który tak opornie i z pycha wyrazał sie o mozliwosci posprzatania terenu, nie mówiac juz o budowie ładnych pawilonów. Teraz niech zdycha ze swoimi durnymi kupcami. Krzyż wam na droge chołoto.
Made in china :)